reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam dziewczyny mam pytanie czy któraś z was orientuje się może czy jest jakaś fajna połozna w szpitalu wojewódzkim którą można opłacić na poród ewentualnie jakiś lekarz chodze do lekarza niestety do żywca a tu nie chce rodzić
 
reklama
Witam wkońcu ktoś z Żywca u nas zawital. Niestety nie pomoge jesli chodzi o położne z Bielskich szpitali ale pytanie za 100 pkt czemu nie chcesz rodzić w Żywcu. Jeśli to twój pierwszy poród to ja też zapierałam sie nogami i rekami przez cała ciąze że nie ide do rzeźni rodzić ale jakoś po rozważeniu wszystkiego wylądowałam u nas w szpitalu. Byłam bardzo zadowolona i drugi poród też tam miałam i ajkby kiedyś się zdarzyło że musiałabym rodzić trzeci raz niezastanawiałabym się nad tym tylko rodziłabym w Żywcu .Dodam że nie miałam nikogo opłaconego do porodu.Pozd
 
Nie wiem mam takie uprzedzenie do żywca i lekarzy żywieckich moja siostra jak rodziła to dali jej kroplówe na podtrzymanie przy 4 cm rozwarciu, rozwarcie sie zamknelo i siostra rodzila 24 godziny. Mogła spokojnie rodzić bez tego kłopotu
 
Oj kochana takie cuda to nie tylko w naszym szpitalu a prawda jest taka że co poród to inna opinia wszystko zależy od tego jak będzie wszystko przebiegało jak ma byc dobrze to będzie dobrze wszedzie i na odwrót. Życze powodzenia
 
Dajcie spokoj z ta zima, juz mi sie rzygac chce tym sniegiem :wściekła/y::no:

A to w ogole to czesc :-);-)

Jestem w pracy, ktory dzien pod rzad to juz nawet nie licze, byle do niedzieli :-p

Co do porodu w zywieckim szpitalu to ja tez slyszalam, ze to rzeznia itd., ale moja przyjaciolka tam rodzila i byla bardzo zadowolona. Wiadomo, mogloby byc lepiej, ale nie narzekala absolutnie na tamtejsza opieke przed, w trakcie i po porodzie :tak:
Ja rodzilam w Esculapie i drugi raz tylko tam bym rodzila, wiec odnosnie Wojewodzkiego nie doradze.

Mery, zdrowka dla dziewczynek :tak:

Brandy, tez chce wielbiciela, buu :-D:-p:-D;-)Chwal sie zaraz - kto to? :tak::-):tak:

Marriemi, ja mialam to szczescie, ze ostatnie dwie zimy byly kiepskie to moglam z Sara jak byla malutka wychodzic spokojnie na spacery wozkiem, ale teraz bym sobie na pewno nie poradzila :no: Tragedia to co sie dzieje, chodzi sie jak po pustyni :baffled: wiec u nas spacery tylko na nogach albo na sankach (ale przejscia tak waskie, ze lepiej chodzic na nogach).

Dorcia, bierz L4 i sie nie zastanawiaj - ja bym drugi raz taka glupia juz nie byla ;-)Wylez sie, zrelaksuj, poczytaj ksiazkie, poogladaj filmy i czekaj spokojnie na przyjscie maluszka na swiat :tak: A co! :tak::-)

Kunek, i jak Emilka? Mam nadzieje, ze "wietrzenie" pierwsze po chorobie sie powiodlo :tak::-)
 
witam!!!
ja dopiero w 14 tygodniu jestem ale po tym co przeczytałam o szpitalu pod szyndzielnią to wiem,że tam to napewno rodzic nie chce:).no a na dodatek mam złe wspomnienia po porodzie siostry,a więc prosze napiszcie coś o tym eskulapie:)
pozdrawiam
 
Witajcie mamusie:-)

Balkonowanie udane, wczoraj odważyłam się wyjść na spacer ale namęczyłam się w zaspach i dziś znowu powróciłyśmy do balkonowania się;-)

agusia ja tez zagłosuje jak tylko będzie można:tak:

sandra trzymam kciuki zeby Sara szybko nadrobiła stracone kilogramy:tak:;-)no i miłego pracowania i zebys mogla wkoncu odpocząć:tak:

marriemi ja tez zwątpiłam w odśnieżanie chodników i nie tylko... niby robią to dla ludzi a u nas na osiedlu jezdzi ciagnik ze spychaczem i odsnieza ale juz nie moze sniegu zgarniac na wole miejsce tylko na zaparkowane auta (m.in. na moje) i gdzies wyjechac to trzeba sobie samemu łopatą odśnieżyc:dry:

dorcia idz na zwolnienie jak tylko masz taka okazję:tak:odpoczniesz przynajmniej przed nowymi obowiązkami;-)

Mery gratki drugiego ząbalka:tak:a odsniezania wspolczuję;-)i zdrówka dla dziewczynek - oby Wam nie wynikło nic groźnego:tak:

madzia witaj na forum:-) ja na Twoim miejscu zamiast oplaconej położnej zdecydowałabym sie na poród w eskulapie:tak: finansowo wychodzi podobnie a masz zapewnioną fantastyczną opiekę wszystkich z personelu a nie tylko połoznej:tak:;-)a wiesz juz jaka płeć??

aneta równiez witaj:-) z co chciałabyś wiedzieć o eskulapie? będziesz rodzić sn czy cc??;-)

Życze miłych nocek... oby przestało wkońcu sypać !!:-)
 
Wiem chłopczyk :) zastanwiałam się nad tym eskulapem i szczerze powiem że nadal nie jestem pewna czy niue wyląduje właśnie tam tylko boje sie tych cesarek bo podobno tam często robią orientujecie się może ile tam kosztuje poród?
 
Witam kochane Bielszczanki:-).
Dla zainteresowanych Eskulapem: Klinika Chirurgii i Położnictwa Esculap. Klinika ta ma podpisany z NFZ kontrakt więc za poród, jak i opiekę po nim położnica nic nie płaci:tak:. Też słyszłam pogłoski, żę specjalizują się w wykonywaniu cięć cesarskich:tak:. Wg mnie poważnym minusem dla nich jest brak oddziału patologii noworodka oraz intensywnej terapii, więc jak coś złego dzieje się z kobietą w czasie lub po porodzie bądź z jej dzieckiem to zostaje przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego:-(. Moja koleżanka, która obecnie jest już położną, miała praktyki w tej klinice i bardzo sobie ją chwali:tak:. Mając doczynienia z Eskulapem mogę jedynie stwierdzić, że pracujący tam personel zarówno medyczny, jak i niemedyczny nie należy do najuprzejmiejszych w Bielsku-Białej - chciałam się umówić na pilną wizytę do ginekologa z powodu krwawienia z dróg rodnych, w dodatku prywatną, a została potraktowana, jak intruz (było to w I kwartale ub.r.):-(. A tu kilka linków z opiniami na temat tej klinki: Kafeteria - Bielsko-Bia
 
reklama
Do góry