reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Nie bardzo sie orientuje w temacie, ale zazwyczaj jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o:
- pieniazki
- facetow
- kombinacje powyzszych

Ale tak czy tak pisze, na wypadek, gdyby ktoras z Was nudzila sie w pracy. Ja aktualnie weszlam w koncowe stadium nudy, dziecko spi jak aniolek, a ja staram sie wytrzymac i nie zasnac do 21-ej.:))

Odwiedzilam dzis park za urzedem miasta, ale niestety wrocilam przerazona. Golebie chcialy mnie zezrec, a male dzieci na placu zabaw rzucaly miesem. Do tego slalom pomiedzy psimi kupami oraz machanie papa pijaczkom na lawkach. To chyba nie jest dobre miejsce.

Podrzuccie jakis pomysl na niedziele, albo znow bedziemy ogladac TV.
 
reklama
Hej mamusie... u mnie doła ciąg dalszy niestety :-:)dry:jedynym pozytywem jest to, ze moje malenstwo serwuje mi niezle porcje kopniaczkow:tak:oglądałam sobie dzisiaj wózeczki i takie inne pierdółki :-)

K_mlek - w niedziele... ja mysle, ze mozesz jechac na spacer na Blonia, lub do Straconki... Centrum miasta to nie jest wymarzona okolica. Poza tym na ul. Cieszynskiej jest FigloPark :-)
 
Cześć dziewczyny niestety u mnie ostatnio trochę krucho z czasem więc nie mam zbytnio czasu na BB .
Dziś świętowaliśmy imieninki mojej małej Zuzanny na szczęście pogoda trochę się wyrobiła więc można było zrobić grilla:-).
Brandy mam nadzieje że to tylko chwilowy kryzys i wszystko się ułoży tylko tyle mogę napisać bo zbyt dobrze się nie znamy i nie do końca jestem zorientowana w Twojej sytuacji
Podobnie z Sandrą ale z tego co pisze to raczej nie miałabym złudzeń że ktoś taki może się jakoś diametralnie zmienić :no:
ale jest taką śliczną dziewczyną że na pewno znajdzie kogoś z kim będzie mogła stworzyć prawdziwą rodzinę.Pozdrawiam
 
Czesc kochane mamusie

Dzis juz ostatni dzien jak pilnuje domu rodzicow-niewiem czy Wam pisalam
Od piatku jestem u rodzicow poniewaz wyjechali na wczasy do Norwegi
A siostra jes na wycieczce wiec przenieslismy sie na te pare dni do rodzicow ale dzis juz wracamy na wlasne smieci
I dobrze bo Natusia juz sie co chwile pyta kiedy jedziemy do domu bo ona chce juz do swojego łóżka :-D a szczerze powiem ze i Ja juz tez chce do siebie
Niby to moj dom rodzinny ale nie mam jakiegos wiekszego sentymentu do niego :baffled:


Wczoraj troszke pobalowalismy bylismy u starych sasiadow na grillu przy okazji doszly jeszcze 2 pary rowniez z naszej ulicy wiec bylo super wspominki i wogole

Faceci oczywiscie spili sie jak małpiszony:baffled::angry:
Wydoili tak-2 razy 0.7 i 2 razy 0.5 na 4 z czego jeden pil tylko co 2 kieliszek
Niemusze wspominac ze cala 3 na kolanach do domu wracala dobrze ze my zaraz zaplotem wszyjscy wsumie mieszkamy
Dzieciakik pobawily sie na polku prawie do 22-30:szok::szok::szok::szok:
Naszczescie byl cieply wieczor
i raz na jakis czas mozna pofolgowac
łukasz ten miesiac od Natki to płakusial jak juz szlismy do domu
Bo oni sa ze soba zwiazani w sumie przez ponad 2 lata sie razem wychowywali


No tosz sie rozpisalam
Buziole i udanej niedzieli :-)
 
Witam niedzielnie:-)

Oj dawno mnie tu nie było ale dziecko i praca pochłoneły mnie ostatnio do reszty. Moja mała przylepa wymaga ciagłego noszenia i nie znosi sprzeciwu:wściekła/y:a pogodzenie 24 godz opieki nad nia z pracą jest trudne...
Widzę że spotkałyście się oststnio-na nastepny zjazd ja też sie zapisuje!!!

k_mlek Brandy ma racje centrum miasta to nienajszczęśliwsza okolica na spacerki, poszukaj czegoś na obrzeżach miasta, np. Błonie albo Cygański Las. A jak znudzą ci się spacerki tam to zapraszamy do Szczyrku-tu jest gdzie pospacerować:tak:;-)

Brandy trzymam kciuki za wasz zwiazek-na pewno wszystko sie ułoży!:tak:

Sandruś jak tam po imprezie wczorajszej? Dzięki za zaproszenie-było suuuper:tak::-)!!!!
 
No Brandy kompnij mu w dupe może zmądrzeje czasmi na facetów to działa jak się z nimi nie cackasz.
My właśnie wróciliśmy od teściów i moich rodziców tak więc Dzień Matki mamy odbębniony zrobiłam pizze piecze się w piekarniku mąż położył Natke spać wiec mamy troszke luzu bo ma dzis wolny wieczór i nigdzie sie nie wybieramy więctez trzeżwy wieczór i trzeba to wykorzystać
Pogoda w miare choć widze ciemne chmury
Co do spacerów w BB nie jestem zorientowana ale Błonia są ok jak studoiwaliśmy troche temu fajnie było tam zrobić sobie wypad na wagary i dla dzieciaczków fajne miejsce
 
Hej dziewczeta!
Witam w poniedzialej :-) No i zycze Wam wszystkiego dobrego z okazji naszego swieta :laugh2::-):laugh2:

K_mlek, to wpadaj na spacerki do Szczyrku - tu jest gdzie spacerowac :tak::-) Zapraszamy! A w Bielsku to Blonie polecam :tak:

Brandy, i jak samopoczucie? Lepiej czy dalej doly? Kopnij w tylej J., zeby sie opamietal! :crazy: Glupie chlopy!

Luandzia, dzieki :-)
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi z okazji imieninek! :tak: Fajnie, ze pogoda dopisala i mozna bylo zrobic grillika :tak::-)

Bernadka, to szybkiego powrotu do wlasnego domku zycze ;-):-)
Widze, ze imprezka sie udala :-D A Ty pobalowalas troche czy na trzezwioszka? :-p:-D:laugh2:

Jagoda kochanie, jak milo Cie widziec na BB :tak::-):tak: Fajnie, ze wpadliscie do nas. Trzeba znowu zrobic jakiegos grilla :tak: My zaraz po Waszym wyjsciu zwinelismy sie z Monika i Tomkiem na gore i poszlismy spac kolo 24:00.

Mery, i jak tam wieczor minal? Wykorzystaliscie fakt, ze Natka spi? ;-):-D


A moje dziecko dzisiaj w Wisle na przechowaniu :-p Tesciowa przyjechala po nia rano i maja mi ja odwiezc popoludniu albo wieczorem (zalezy od drzemki). Za chwila jada z T. do Lesnego Parku Niespodzianek :-) Mam tylko nadzieje, ze nie zacznie plakac jak w pewnym momencie zorientuje sie, ze nie ma przy niej mamy albo babci Joli :sorry2::-(
 
Oj na co tu dziś taka cisza gdzie was wywiało
Wczorajszy wieczór udany, nocka też przespana bez koszmarów ogólnie ok
Dzisiaj dzień intensywny zakupy spacer gotowanie i gonienie za Natka po ogrodzie bo nie usiedzi na tyłku w jednym miejscu.
Brandy jak tam dołu ciąg dalszy czy już przeszło, mój tez mnie denerwuje ale to chyba ja jestem przewrazliwiona ale ponoc nam ciężarnym wolno.
Jutro czeka mnie wsadzanie paru drzewek bo dostałam od rodziców dzisiaj więc musze mojego wykorzystac do kopania dołów.
teraz ide wyłozyć nogi do góry bo bolą miłej nocki zycze i mam nadzieje ż esie coś tu ruszy do jutra bo nudno
 
Hej dziewczynki :-)
Zaczne od tego, ze mam tydzien chate wolna :-D rodzice pojechali dzisiaj nad morze i zostawili mi znow ten caly burdel na glowie :tak:
Poza tym zaliczylam wczoraj egzamin na 4 i normalnie jestem z siebie dumna :-) jeszcze troche przede mna ale jak tak dalej pojdzie to bedzie super :-)
Co do dołka...mhm...ciezko stwierdzic... J. dostal ultimatum - albo zmieni swoje zachowanie i stosunek do tego wszystkiego to mowimy sobie Baj Baj :dry:
Dzisiaj w sumie caly dzien siedze w domku, ale musze na uczelnie podjechac na chwilke ... a tak mnie sie nie chce, ze szok :sorry2: A wam zycze miłego dzionka dziewczynki, ciumka wielka :-D
 
reklama
Witam wieczornie,
pogoda zrobila sie swietna, szkoda, ze trzeba chodzic do pracy....
Brandy skoro masz chate wolna to robimy imprezke u ciebie ;-)
A tu co taka cisza? az nie do pomyslenia...
 
Do góry