reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

hey hey
U nas zapanowała OSPA!!
pojechalam wczoraj po Natke do przedszkola i jeden zut oka mi wystarczyl i wiedzialam ze cos jest nie tak-oczy szklace jak złotówki na czole i szyji jakies dziwne kropki w aucie poogladalam ja dokladniej i zaraz wio do lekarza i oczywiscie OSPA
Jak przyjechalysmy do domku Natka miala juz 38 stopni:-(
Wiec o 17-30 ja wykapalam dałam cos na swedzenie zroibiłam melise nasmarowalam pudrem w plynie i oczywiscie paracetamol na goraczke
I sobie lezala a o 19-15 juz sobie smacznie spala nawed bajki niechciala ogladac:baffled:

W nocy tylko raz sie obudzila bo pic jej sie chcialo wiec przy okazji zmierzylam jej temperature ale miala tylko 37,4 i taka sie jej utrzymuje do teraz

Ale zato jest juz masakrycznie zsypana a przedchwileczka mi powiedziala ze ja pupka boli wiec patrze no tak-na wargach sromowych i kolo odbytu juz tez wysypało-posmarowalam jej fioletem mam nadzieje ze pomoze
W buzce tez ma juz chrosty doliczylam sie 4:angry::angry:
Ale narazie nie nazeka ze ja bola wiec po obiedzie dopiero jej woda utleniona poplucze.....

A zeby jeszcze bylo mało.....
MA ZAJE......Y KATAR ropny:baffled::baffled::crazy:

Ale mimo to wszystko i tak wam zycie dobrego slonecznego dnia:tak:
 
reklama
Hej dziewczynki :-) my juz po wizycie. Na dole widac nozke mojej corci ( ma po mamie :-D). W koncu pokazala to co ma miedzy nogami :laugh2: i na 100% bedzie dziewuszka :tak: z Nia wszystko w porzadeczku, za to mama ma jakies bakterie i musi brac czopeczki...no i nici z seksiku conajmniej tydzien :-(

Bernadka ucaluj mala od cioci, niech szybciutko wraca do zdrowia:tak:

Ja ide sprzatac i do nauki bo jutro wazny test ...

Milego dnia kochane :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie0055.jpg
    Zdjęcie0055.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 25
Hej dziewczynki!

I znowu uzbieralo mi sie troche do nadrobienia, ale zostawie to sobie na jutro :-);-):-)

Brandy, gratuluje 100% coreczki! :-D:laugh2::-D Super! Sarka bedzie miec kolezanke! :-D:tak::-D
No i fajnie, ze doprowadzilas J. do pionu :tak: Oby tak dalej!
A i brawo za egzaminki! Zdolniacha! :-):tak::-)

Bernadka, uuu, zdrowka dla Natki!:tak: Oby jak najszybciej jej przeszlo, no i zeby nie swedzialo bardzo, bo pamietam, ze u mnie to byl koszmar :baffled: Sciskam Was mocno!

A Sara znowu dzisiaj w Wisle. T. napisal wczoraj czy Sara spedza piatek u niego, wievc powiedzialam ok i "tesciowa" przyjechala" przed chwila po mala :tak: Mam nadzieje, ze ok bedzie. W poniedzialek Sarka wrocila bardzo zadowolona i nawet z auta nie chciala wysiasc pod domem :-p:-) No i przywiozla mi bukiecik kwiatkow z okazji Dnia Matki :tak::-)
U nas telefony do szwagierki i tesciowej tez cos pomogly widocznie :-p:-D

Biore sie za robote.

Buziaki!
 
Witam Panie w ten piekny dzionek mam troszke luzu bo imprezka już prawie gotowa mąż w pracy Nati spi więc coś poczytam.
Bernadka zdrówka dla małej siostrzenica miała 6mcy temu ma 5 lat nażekała że ją swędziało a tez była obsypana cała najgorsza buzia bo jeśc nie chciała bo jej pękało ale dobrze że ma ospe jak jest malutka ja miałam w wieku 17lat i koszmar stara baba a nie mogłam powstrzymac sie od drapania.
Brandy gratuluje córy duża ta noga, szkoda tylko że same baby się teraz rodzą gdzie spojrze to dziewczynka i gdzie później nasze córy znajdą kandydatów na mężów jak będzie taki deficyt. A propo bakteri coś to łapła ja miałam jakieś ale po porodzie i też na czopkach jechałam przez 10 dni.
Upał jak cholera dzisiaj mam nadzieje że wytrzymamy siedząc na polku dzisiaj. Mąz wczoraj przywiózł huśtawke drewnianą do ogrodu oczywiście miał problem ze złożeniem jej ale jest ekstra no i Nati sie cieszy, jeszcze tylko basen musimy rozłożyć w przyszłym tygodniu i można odpoczywać w ogrodzie.
Miłego dzionka życze
 
Witam Niedzielnie
Co U Was Kochane? Czemu Tu Taka Cisza??
My Wczoraj Zaliczylismy Wypad Na Blonia, Sa Przez Ten Weekend Dni Bezpieczenstwa I Rozne Atrakcje Tam Przygotowali. Olek Bral Udzial W Biegu Przez Tor Przeszkod I Otrzymal Dyplom I Wygral Motorek. Bylo Bardzo Fajnie, Tatus Prowadzil I Mamusia Mogla Sie Piwka Z Kolezanka Napic ;-)
Dzis Planujemy Basen O 11 Tej. A Po Obiadku Wycieczke Na Zar Lub Do Parku Miniatur Do Inwaldu...
Dobrze Ze Jest Pogoda.... Cudnie....
 
Hej mamusie :-) na poczatek wszystkiego naj, naj, naj dla Waszych dzieciaczków :-D:-D:-D moja dzidzia jeszcze niestety nic nie dostanie, ale za rok ... :laugh2::laugh2::laugh2: pogoda bombowa, a ja wysiedziec na dworze nie umiem :-( za cieplo niestety...a jutro jeszcze egzamin :baffled::baffled::baffled: masakra ....
 
DZIEWUCHY WY JEDNE GDZIE SIE PODZIEWACIE:angry::angry::angry::angry:

HIHI;-)

czesc

U nas juz lepiej Natka coraz lepiej sie czuje naszczescie:tak:
Zaczyna juz broic i wkurza sie ze na polko nie moze isc:baffled:

Ja od przyszlego tygodnia od poniedzialku ide do pracy

A wogole to chyba na przelomie sierpnia wrzesnia wybierzemy sie nas morze na wyspe Wolin

papa milego dnia
 
Hej dziewczynki :-):-):-)
Faktycznie, gdzie wy sie podziewacie ??? Ja rozumiem,ze dni cieplutkie i zal nie korzystac ze sloneczka, ale zeby wieczorkiem ani chwili na BB nie znaleść ?? :baffled::confused: nie rozumiem jak tak mozna, no !!! :no:

U nas stara bieda nowa goni. Zawalilam dzisiaj egzamin - oddalam pusta kartke :-(az wstyd normalnie ... coz, wrzesien wita :tak: ale dam rade- przynajmniej wiem czego facet wymaga :-)Kolejne egzaminki w czwartek i piatek, potem poniedzialek.

A jutro dzien dla ciala i ducha - rano na pazurki :-D stare zrywam i klade nowe...bo te stare sa juz nie do odratowania :dry:niestety ... Ciezka reanimacja nie pomoze. A noz widelec jeszcze na dokladke zalapie sie na fryzjera ?? :-D:cool2:marzy mi sie, zeby do blondu wrócić :blink:

A teraz uciekam do lozeczka. 3majcie sie...Ciumki wielkie :-)
 
Heyyy:-)
BRANDY-TY sie nie przejmuj zdasz we wrzesniu choc wiadomo ze lepiej by było miec juz to za soba

U nas ok
Szukamy zajec zeby mała sie nie nudziła-a to kolorujemy a to sie wyglupiamy albo domki z klockow robimy no zawsze cos...teraz mala bajki oglada:-p


no dziewuszki pisac cos pisac :crazy:
 
reklama
Witam bielszczanki.... i okolice....
Jako świeży nabytek na forum bardzo proszę o pomoc :hmm:
Bardzo intensywnie zastanawiam się nad zmiana lekarza prowadzącego... Czy orientujecie sie który Gin na bielsku jest na prawdę godny polecenia. Szukam kogoś kto przyjmuje na NFZ.

Zależy mi na szczerych podpowiedziach:tak: bo ja na swoim lekarzu się ciut zawiodłam.
 
Do góry