reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

No to ciekawe jak to będzie u tej naszej Giovannessy- żeby biedną nie przeciągło do poniedziałku- wtedy to i ja już będę na Wyspiańskiego....o i Eevciaa tez prawdopodobnie:) to może sobie zrobimy pidżama party:) :-D:-D
 
reklama
Cześć wszystkim:) Gratuluję wszystkim mamusiom i tym które czekają na maluszki niecierpliwie jak ja:) Chciałam Was zapytac o opinie miejsc gdzie rodziłyście. Tak wiem, wcześniej o tym pisze, ale są to dość stare posty, a ja chciałam zapytać o świeże informacje bo sama rodzę początkiem marca i mam wiellllki mętlik w głowie...:)


asiurek - witaj na forum:-)
wejdz do wątku : Przyszłe mamy...."...tam jest wszystko aktualne - mój opis również:-)

mery a o giovanesiie jak coś będę wiedziała to dam znać;-)
 
Ale jaja :-). Ciekawa jestem bardzo dlaczego jednak na wyspianskiego giovanessa trafila. Kurcze, moze ją dziś gdzieś tam mijałam? ;-).

Milutek- Pidzama party- jestem za :-D
 
hop hop...wiadomość od giovanessy do milutka i evcii::-)

macie się pospieszyć i przychodzić na wyspiańskiego na porodówke bo jej się nudzi i nie ma co robić tam sama, a małemu nic a nic się nie spieszy:-D;-)

a wylądowała na Wyspiańskiego bo w wojewódzkim nie ściągają szwów który miała założony na podtrzymanie:szok:
 
Dzieki za wiadomosc:):-) Widzisz Evcia chciała leżeć z Giovanessa a ja czekać muszę na mojego gina do poniedziałku:) niech tam mocno zaciska nogi to może się chociaż miniemy:):-D
 
No dziewczyny widzicie mówią ze razem raźniej jeszcze faktycznie giovanessa spotka sie z evcia na porodówce i będą razem parły:-D. A i ty milutek popatrzysz na nowe dzieciaczki z babyboom.
U nas spoko ja w pracy Natka w przedszkolu wczoraj wróciła bardzo zadowolona i zdegustowana zachowaniem starszaków bo ponoć byli okropnie niegrzeczni a o maluchach to już wogóle ogólnie to z jej opowieści to tylko dziewczynki z jej grupy były grzeczne;-)ciekawe. Jak tak teraz to pisze to przypomniało mi isę jak mój siostrzeniec chodził do pierwszej klasy i po odebraniu go ze szkoły przechwala się że z czytania ma trzecie miejsce w klasie, więc go pytam kto był przed nim a on mi mówi po imieniu kto zajął 1 i 2 m-ce a na koniec dodaje a później pani powiedziała że cała reszta klasy jest na 3 m-cu :-Dile razy sobie to przypomnę tyle razy się śmieję a minęło już trochę bo teraz ma 16 lat chłopak.
 
Oj, ja mam nadzieje ze oksytocyna zaczela na giovanesse dzialac i nie w glowie juz jej towarzystwo.
Ja nie moge teraz rodzic bo mnie wczoraj dopadlo zapalenie pecherza :-( i booooliiiiii...
Byle to wyleczyc i do poniedzialku wytrzymac... bo teraz nie jestem w stanie nic w domu zrobic procz obiadu i przed wyjazdem do szpitala wypadaloby ogarnac te 4 kąty...

Mery- Dobre z tym siostrzencem :-D
 
reklama
Do góry