reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Giovannessa- dobre z tym charakterkiem po tatusiu:):-D:-D

Prychataka - gratulacje córci:)

A system owszem jest i jest szansa ze według niego imiona już maja dziewczynki nadane:) Jedna jest wyżej i po lewej stronie- Oliwia bo miał być pierwotnie Oliwier:), a druga jest głęboko i po prawej- Amelka:) Jak będzie CC to będę prosić położna o napisanie przy nazwisku pierwszej literki imienia:) Bo najpierw muszę wyciągnąć Oliwkę a potem Amelkę:)
 
reklama
No, dziewczyny, ja tak mam po cichu nadzieję jeszcze, że może jednak wyjdzie z tego dziewuszka, w końcu dopóki nie wylezie, to nie będzie tak naprawdę wiadomo... ;-)
Ale z drugiej strony sama widziałam piękne jajka na usg, jeszcze zanim się lekarz zdążył obrócić do monitora... no i trzech lekarzy raczej nie mogło się pomylić... a szkoda :-)

Prychatka
- ja liczę na to, że najpóźniej w poniedziałek, czyli pojutrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Giovannesa- to ty masz tak jak ja miałam...na pierwszych rozpoznaniach mówiono mi ze mamy parkę:) wiec ja happy bo tak chcieliśmy z mężem a tu potem ze jednak dwie dziewczynki- ja i tak sie cieszyłam ale mężusiowi posmutniała minka:( Ale potem tez sie oczywiście cieszył:) Za to teraz nam juz to obojetne i mamy tez swiadomosc ze wszytsko moze się zdarzyć:) hi hi
 
Witajcie, witajcie:-)

giovanesssa, ale się uśmiałam z tym tatusiem że jedzie i jedzie i go nie ma, bo u mnie jest podobnie;-)
a.... jak tam nastrój przed jutrem???
.....to ostatnia niedziela.....;-)
 
Witajcie, witajcie:-)

giovanesssa, ale się uśmiałam z tym tatusiem że jedzie i jedzie i go nie ma, bo u mnie jest podobnie;-)
a.... jak tam nastrój przed jutrem???
.....to ostatnia niedziela.....;-)
Nastrój jak nastrój... ciągle nic mi się nie dzieje, więc nawet za bardzo do mnie nie dociera, że to faktycznie ostatnia niedziela :-D

A może jednak mały będzie tak miły i rozkręci się sam z siebie, bo ja strasznie nie lubię siedzieć w poczekalni... ;-)
 
Giovanessa powodzenia trzymamy kciuki żeby było szybko i nie bolało za bardzo.
Daj znać jak tylko dasz radę co i jak.
A co tu tak zamarło.
 
Dzieki Dziewczyny za odpowiedz ostatnio.
Bylam dzis na wyspianskiego na ktg- wszystko w porządku tylko jak na zlosc moja macica sobie zrobila odpoczynek na czas ktg i zadnego zapisu nie bylo ;-). Jak się samo nie zacznie nic w ciagu tygodnia to mam w poniedzialek przyjechac.
Pozostaje dobrze wykorzystac pozostale dni i sie porządnie wyspać :-D
 
hej:)

wiadomość od giovanessy:-)
giovanessa ostatecznie wylądowała na wyspiańskiego, dostała kroplowe ale na razie nic:szok:

ps:)
myślę że się nie obrazi że was powiadamiam;-)
 
reklama
Cześć wszystkim:) Gratuluję wszystkim mamusiom i tym które czekają na maluszki niecierpliwie jak ja:) Chciałam Was zapytac o opinie miejsc gdzie rodziłyście. Tak wiem, wcześniej o tym pisze, ale są to dość stare posty, a ja chciałam zapytać o świeże informacje bo sama rodzę początkiem marca i mam wiellllki mętlik w głowie...:)
 
Do góry