reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam wszystkich:-)

ale się tu ruch zrobił, coraz nas więcej:-):-):-):-)

giovanessaa - uważaj bo jutro 13ty, a 13 ego wszystko zdażyć się może;-)

mnie też rozłożyło, tonę w chusteczkach, oby się Kubuś tylko nie zaraził:szok:
 
Witam dziewczyny ale mam zajob w domu Patka jest tragiczna 3 noc nie przespana tak więc dzisiaj rano podjęłam decyzję ze podaję antybiotyk. Miałam jeszcze Augmentin który mi lekarka kiedyś przepisała ale wtedy sie obyło a ze w dniu dzisiejszym naszej pediatry nie ma a do jutra nie będę jej męczyć bo ja zła ona zmęczona mąż też tylko natka ma to gdzieś i spała jak zabita w nocy jej nie ruszały te dranteńskie sceny.
Giovanessa rozkładaj już te nogi bo zamierzasz jak słoń w tej ciaży chodzić, wiem jakie to męczące bo sama Patkę rodzilam poprzez wywołanie w 42tyg bo też jakoś jej się nie chciało wychodzić.
Milutek fakt w szpitalu straszne nudy ja jak siedziałam to przeczytalam cholernie grubą książkę którą w domu męczyłam prawie rok i byłam na 20 stronie, ale tylko do porodu miałam czas bo później jak nie odwiedziny, to wizyty no i do tego maleństwo a ty z dwójką to już wogóle czasu będzie brak.
 
giovanessaa - uważaj bo jutro 13ty, a 13 ego wszystko zdażyć się może;-)
Już mi się jedno zdarzyło 13, i do tego w piątek, więc nie liczę na powtórkę... ;-)

Giovanessa rozkładaj już te nogi bo zamierzasz jak słoń w tej ciaży chodzić, wiem jakie to męczące bo sama Patkę rodzilam poprzez wywołanie w 42tyg bo też jakoś jej się nie chciało wychodzić.
Ja pierwszego urodziłam dwa dni przed terminem, drugi wcześniak z 34 tygodnia, a trzeci 5 dni po - ale sam z siebie. Na wywołaniu jeszcze nie byłam, wszystkiego trzeba w życiu spróbować :-D :-D :-D
Biedną masz tą córcię...
 
Ja postanowiłam siedzieć w domu jak w inkubatorze- wszędzie teraz te wirusy i choróbska a ja ledwo przed świętami się z nich wyleczyłam:(...teraz za blisko końca żeby ryzykować...

Giovannessa
- to mi już brak słów do Twojej dzidzi- prawdziwy uparciuch:)

Maery- ja strasznie nie lubię książek......ale zamiast nich mogłabym zabrać np.krzyżówkę- z tym ze ostatnio jakoś ciężko u mnie z główką i zapominam oczywistych rzeczy:) ah ta ciąża:) ha ha

AniaBB- to mi przy dwojce dzieci świat bedzie biegł jak na wyscigacg:) oby fajnie bedzie jak juz beda ciutke samodzielniejsze- bo na poczatku będzie bardzo ciężko...zresztą jak z każdym dzieckiem- no ale cóż nie ja pierwsza i nie ja ostatnia będę mieć magiczna dwójeczkę:)
 
Ostatnia edycja:
ENI- ja będę rodzic na Wyspiańskiego ale ogólnie jestem spod Żywca. A dlaczego tam? Bo wśród moich znajomych on miał najlepsza opinie, tam tez rodziła przed swietami moja przyjaciółka która odwiedziłam i sobie obejrzałam co i jak i stamtąd mam tez lekarza. Ja chodzę do Balisia- przyjmuje w Bielsku i Żywcu


Ja chodziłam do Balisia ale ciaże prowadzi mi Stolecki Marek.
A na kiedy masz termin????????????? Ja na poczatek maja
 
Witaj! No to mnie pocieszyłaś.Też czekam na trzeci prezent. Pierwszy w terminie , drugi w 37 tyg. wiec liczyłam że trzecia ciąża też szybko się zakończy a tu się może okazać że jeszcze miesiąc mnie czeka. Czytam różne przypadki i tak mi wychodzi że dziewczynki nie takie ciekawe swiata jak chłopcy i czekają do końca. Powodzenia!!!
 
reklama
Do góry