reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Ja nie chcę nic mówić, ale coś nie tak z tymi Waszymi kciukami, może macie krzywe albo coś? :-D :-D :-D

Ja dalej w całości. Jak się nic nie wykluje do poniedziałku, to idę do szpitala i tam może coś podziała... uparte to to od razu na wejściu, ciekawe, co będzie, jak podrośnie :-)

Miłego dnia :-)
 
reklama
Ja_ona zdaje się, że Modelarnia posiada w usługach opiekę nad dziećmi dla mam podczas ćwiczeń. Nie jestem pewna, ale zdaje się, że na ich stronie coś na ten temat czytałam.
Dzięki wielkie za odzew, czasami się czuję na tym forum jak baba w kawale- "panie doktorze-wszyscy mnie ignorują "...no cóż....

Ja też mogę polecić Dudusia, sklep koło AUchana dziecięcy- nie pamiętam nazwy, albo Smyk.

Powiedzcie,czy w Bielsku też tak leje? u mnie 2 tydzien leje non stop, straszne...


Aaaaaa i pomoże mi ktoś z suwaczkiem? Moje gg 9404299...


giovannessa może mniej zaciskaj nogi?;-) a poważnie- czym bardziej uparte w brzuszku- tym mniej w życiu, będzie dobrze:tak:
 
Ja_onaa w Bielsku dzisiaj ładnie świeci sloneczko, nie pada całe szczęście. A gdzie Ty mieszkasz? Z suwaczkami - ja nie bardzo jestem oblatana w tym temacie, ale wydaje mi się, że są stronki np. suwaczek.pl czy jakoś tak, gdzie postępując krok po kroku sobie taki suwak tworzysz, potem na swojego maila Ci przychodzi kod, który musisz wstawić w swoim profilu na forum.

Mi by wypadało zdjęcie w suwaczku zmienić, bo mocno nieaktualne. :)
 
Ania_BB mieszkałam ostatnie porawie 4 lata w Norwegii i teraz wracam do PL, praktycznie dzieci juz są, szkoła-załatwiona, przedszkole - nie :-), ale ja musiałam wrócić do No pozałatwiać wymeldunki i reszte dokumentów. Wracam już na stałę 19 stycznia- mąz bedzie sobie latał co 2 tyg PL-NO :-D.Będzie dobrze...

No a Norwegia, tu gdzie mieszkałam, słynie z długich, deszczowych zim, jesieni, wiosen....czasami i lata...w tym roku nie wyjątek :), więc leje...
Co do suwaczków wchodziłam na stronki- robiłam, ale nie wiem gdzie sie wkleja w profilu-ciemna masa jestem....

Pozdrawiam wiec słonecznie :tak:
 
Hejka ale mamy piękny dzień dzisiaj.
Moje siedzą w domku za mną druga nie przespana noc przez Patke tak wojowała pierwszy raz u niej była gorączka ponad 39 za to Natka spała jak zabita. Lekarka stwierdziła wczoraj ze Natka jest w stanie przed zapaleniem oskrzeli, ale kazała inhalować i jakieś tabletki jej przepisała wielkości apapu, nie wiedziałam jak to połknie ale idzie jej super nawet nie dziele jej tego. Za to Patka niby lepsza a mi się wydaje dużop gorsza ta gorączka kaszel no ale zobaczymy mam iść w czwartek do kontroli.
A za Natką już tęsknią w przedszkolu bo z rana dzwoniła do mnie jej pani i pytała co to sie porobiło że Natalii nie ma a tak ładnie chodziła od września tylko pare dni opuściła w sumie.
Mam nadzieję że obejdzie się bez antybiotyku i przejdzie szybko to choróbsko ja też bym chciala wkońcu sie wyleczyć ale jakoś nie wychodzi.
Joanna ja swój suwaczek tworzyłam na www.suwaczek.pl i krok po kroku aż dojdziesz do kodów apóźniej o ile pamiętam to ten na samej górze wklejałam w babyboom tak
operacje/edytój swój profil/edytój sygnaturę i tam wklejałam i dałam zapisz sygnaturę.
Spróbuj napewno po paru probach ci się uda a jak nie ten pierwszy kod to jedź po koleji tam są chyba 3. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki wielkie za odzew, czasami się czuję na tym forum jak baba w kawale- "panie doktorze-wszyscy mnie ignorują "...no cóż....
Pytanie widziałam, ale nie znałam odpowiedzi ;-)

Ja też mogę polecić Dudusia, sklep koło AUchana dziecięcy- nie pamiętam nazwy, albo Smyk.
Mnie tam ceny powaliły na kolana... 10 zł za pieluchę flanelową... kupiłam po 2,75 w hurtowni PERFECT na Damrota i jeszcze gratisy dostałam :-)


Aaaaaa i pomoże mi ktoś z suwaczkiem? Moje gg 9404299...
Wejdź u góry w "Twój profil", potem "panel kontrolny", a potem z boku "edytuj sygnaturę" - tam się wkleja suwaczek :-) Ale moje gg nie słucha mnie tak samo, jak moje dziecko, więc go nie używam :-)


giovannessa może mniej zaciskaj nogi?;-) a poważnie- czym bardziej uparte w brzuszku- tym mniej w życiu, będzie dobrze:tak:
Ja już nie zaciskam, kochana, nie da się :-D

I gdzie zamierzacie rodzic???, bo ten eskulap taki modny ale ja wole szpital np na wyspiańskiego.
Ja stawiam tym razem na Wojewódzki, raz kozie śmierć, na Wyspiańskiego byłam w lipcu i jakoś przestało mi się tam podobać, a Wojewódzki ostatnio pochwaliły mi trzy koleżanki... :-)

Nadal cisza u mnie, bardzo proszę o trzymanie kciuków i może palców u nóg też... ;-) :-D
 
A u mnie juz lepiej,zastrzyki za mną teraz zostały mi tylko antybiotyk w tabletkach no i w czwartek mam zamiar wrócić do pracy.Zarejestrowałam się z dziećmi dzisiaj do lekarza,żeby ich przebadała bo Angelika coś bardzo kaszle a Mati też nie jest lepszy.No zobaczymy co powie.
Joanno w naszych pięknych Pietrzykowicach też nie pada,świeci słonko aż by się wyszło na pole.Wracaj do Polski tylko uzbroj się w cierpliwości i silną wole przebicia,bo tu tak jest.Przyjaciółka jest juz w Polsce 2 lata i nadal twierdzi,że tu jest cięzko że o wszystko musi walczyć,mieszkała 9 lat w San Sebastian i cały czas się zastanawia czy tam nie wrócić.
 
reklama
Do góry