reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej dziewczynki:-)
Serdecznie witam nowe mamusie:-)

Troche się opuściłam w pisaniu, ale czytam na bieżąco:-)
U nas dobrze, wszyscy zdrowi. Ja dalej chudzina wiec nie mogę paradować w brzuchem:-(. Za dwa dni idę na USG mam nadzieje, ze w końcu się dowiem czy to na pewno dziewczynka, bo jak nie to synuś będzie chodził ubrany w babskie ciuchy i spał pod różową kołderką. Bo ja nawiedzona już pokupowałam setki rzeczy dla dziewczynki.
Jeżeli chodzi o kupowanie wyprawki to bardzo lubię Perfekt na ul. Damrota. Prze miła i szybka obsługa. A ceny mają super. W Blance też kupowaliśmy sporo rzeczy( łóżeczko, wanienka, przewijak...). W sklepie koło Auchana Glucku są piękne rzeczy ale... do oglądania:-). I tak też robię bardzo często. Jadę tam, patrze, oglądam i szukam na allegro w cenie tańszej nawet o 60%!! A ubranka kupujemy w Smyku, H&M, Zarze i Tchibo.
giovannessa wiesz o tym, że na to co najwspanialsze to się zawsze najdłużej czeka:-). A Twojemu synkowi poprostu dobrze w ciepłym i ciasnym brzuszku, to co się będzie tutaj pchać:-)
basiek z Ciebie to ostra zawodniczka, ładnie poszalałaś...pozazdrościć. Ucałowania dla Pociech:-D:tak:
Ania_BB fajnie, że wróciłaś. Jakiś czas temu przeglądałam forum i natknęłam się na Twoje posty i myślałam gdzie się podziewasz:-) A tu taka miła niespodzianka:-)
ENI_35 ja chodzę do doktora Lasatowicza. Jestem bardzo zadowolona:-). A jeżeli chodzi o poród to ja jestem jak najbardziej na TAK dla eskulapa(już tam rodziłam SN, a teraz w czerwcu planuje tam cesarkę). A reszta dziewczyn popiera lub jest za szpitalami. Wiec nie mam siły przebicia hahahah:-D:-D:-D
Mery bidulki z Was:-(. Niech te paskudne choroby Was opuszczą już na dobre i kurujcie się;-). Buziaki dla Natki i Patki:-D;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
giovanessa ja praktycznie w BB nie byłam na normalnych zakupach od 4 lat, wyprawke kupowałam tu- w NO bo taniej, zwłaszcza jak sa wyprzedaże 70-80%, a te sklepy co poleciłam to akurat sa drogie, ale maja tez fajne promocje...teraz po świetach tez były super.

basiek19810 myślę, że o tym powrocie było do mnie :-), wiesz, ja wiem, że w PL jest inaczej, dużo rzeczy załatwia sie młotkiem, ale wierz mi- tutaj w NO wszystko ma czas.........czekasz i czekasz....wszyscy sa spokojni i mają czas....a Ty sie wkurzasz, bo jestes polka i chcesz szybko i już, a tu nie- kawa...czas...to nie dla mnie, Fakt-wszędzie mili usmiechnieci ludzie w urzedach, u lekarza, w szkole, wszyscy jak przyjaciele, a nie jak Pani , która jest zła, ze w godzinach jej pracy Ty czegoś od niej chcesz:-D. No ale ja chce wracac, dzieci tez, maz tez teskni, cała nasza familia w PL, sie zobaczy, w razie czego- młotek mam:laugh2:.
prychatka, gdzie sa te sklepy Zachara i Tchibo?
 
Za dwa dni idę na USG mam nadzieje, ze w końcu się dowiem czy to na pewno dziewczynka, bo jak nie to synuś będzie chodził ubrany w babskie ciuchy i spał pod różową kołderką. Bo ja nawiedzona już pokupowałam setki rzeczy dla dziewczynki.
Nie życzę Ci źle, ale ja musiałam sprzedać zakupione różowe ciuszki na Allegro :-D :-D :-D
A też miałam spory zapas ;-)

A jeżeli chodzi o poród to ja jestem jak najbardziej na TAK dla eskulapa(już tam rodziłam SN, a teraz w czerwcu planuje tam cesarkę). A reszta dziewczyn popiera lub jest za szpitalami. Wiec nie mam siły przebicia hahahah:-D:-D:-D
Ja bym może i zdecydowała się na Eskulap, gdyby to było moje pierwsze dziecko albo gdybym poprzednio nie miała z nimi problemów... bo tak naprawdę tylko to mnie odstrasza, brak odpowiedniego wyposażenia w razie, gdyby coś się działo... ale wolę dmuchać na zimne, ja przeżyję różne rzeczy, a dziecko dla mnie w tym momencie jest ważniejsze :-)


ja_onaa - tak mi się tylko z tymi cenami przypomniało, bo wpadliśmy raz pooglądać właśnie do Smyka i do tego koło Auchana - i dostałam wtedy zawału na widok metek - a możliwe, że promocje są fajne, ale ostatnio nie zaglądałam, bo wszystko już mam - tylko głównej zainteresowanej osoby jeszcze brak ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja_onaa Zara i Tchibo znajdują się w Centrum Handlowym Sfera. Ale tu w Bielsku nie ma takiego wyboru. W niedziele byliśmy w Katowicach w Silesia City Center i tam znajdują się te dwa sklepy. Jest ogromny wybór rożnych ubranek. A i ceny sa niższe i jest wiele promocji.
giovannessa Będę się martwić po USG:-) chociaż ja do teraz czuje, że to chłopczyk;-). A jezeli chodzi o poród to ja poprostu wiem, że wszystko jest i będzie ok i ze mną i z dzieckiem. A wiele kobiet rodzi w szpitalu gdzie jest świetny sprzet, a i tak nie potrafią im pomóc w wielu sytuacjach.
 
Ania- oj zbliża sie i to szybko:) na szczęście mi ten czas dość szybko leci:):-)

Giovannessa- brak slow do tego Twojego dzieciątka- faktycznie uparte to jak nie wiem:)

ENI- ja będę rodzic na Wyspiańskiego ale ogólnie jestem spod Żywca. A dlaczego tam? Bo wśród moich znajomych on miał najlepsza opinie, tam tez rodziła przed swietami moja przyjaciółka która odwiedziłam i sobie obejrzałam co i jak i stamtąd mam tez lekarza. Ja chodzę do Balisia- przyjmuje w Bielsku i Żywcu.
 
A jezeli chodzi o poród to ja poprostu wiem, że wszystko jest i będzie ok i ze mną i z dzieckiem. A wiele kobiet rodzi w szpitalu gdzie jest świetny sprzet, a i tak nie potrafią im pomóc w wielu sytuacjach.
Ech, ja niby też to wiem, ale jednak jakoś po wcześniejszych doświadczeniach się obawiam... jak byłam młodsza, to jednak byłam odważniejsza - a teraz jakaś nerwowa na starość się robię... :-)

A co ma być, to będzie :-)
Byle w końcu było :-D
 
Mam pytanko: nie wiecie może czy szpital Wyspiańskiego ma dostęp do neta Wi- fi? Albo coś w tym stylu?!!!!!!! Bede wdzieczna za wszelkie info:)
 
Ja_onaa to w takim razie fajnego powrotu do Polski życzę :) A Norwegia wydaje mi się bardzo ciekawym miejscem, ale takim odległym strasznie. A do przedszkola gdzie planujesz posłać?

Prychatka ja też za Eskulapem jestem, tam rodziłam i gdyby kiedyś przyszło mi jeszcze raz, to też bym wybrałabym Eskulap. A z jakich przyczyn masz cesarkę?

Milutek mi się czas w ciąży straszliwie dłużył, ale za to jak już synuś był na świecie to zaczął strasznie galopować, no i ani się obejrzałam, a już ma ponad 3 latka.

Mery
jak parę dni od września tylko nie chodziła, to pogratulować frekwencji. Mój Kamil zaczął od września do przedszkola chodzić i masakra jakaś, we wrześniu 4 dni, reszta chory, październik podobnie, dopiero w listopadzie pochodził ponad 2 tygodnie i w grudniu prawie trzy, ale normą jest, że jest co 1-2 tygodnie przeziębiony, jeszcze spoko, że się ostatnio obchodzi bez antybiotyku (odpukać w niemalowane), bo we wrześniu i październiku to mieliśmy 2 antybiotyki.


Co do sklepów- w Glucku koło Auchana faktycznie ceny masakra jakaś, chodziaż w sumie w Dudusiu też drogo. W Tchibo, o którym Prychatka pisała, strasznie mały wybór w Bielsku, ale mają też sklep internetowy, a rzeczy mają świetne to fakt, super kombinezony na zimę, ja mam dla Kamila takie kalesonki jakby, są rewelacyjne.
Zarę tez lubię, ale jak są przeceny :) Z tym, że w Bielsku kiepski wybór.
 
reklama
Do góry