reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Hej jestem jestem tylko weny i czasu cos ostatnio brak:zawstydzona/y: A tu widzę gorąco.
Giovanessa a ja miałam nadzieję że Wy już...trzymam kciuki za dziś, mówią że jak halny wieje to się porodówką zapełnia ale jak Ciebie nie ruszył ten czwartkowy to Ty twarda sztuka jesteś:-)
Ja-onna Ty wiesz czekam na tą kawusię
Milutek moja koleżnaka ma do sprzedania wózek po bliźniaczkach - kolcrafta (jeden za drugim)
Mery jak zwykle zapracowana
Agusia no to masz co najmniej 2 tygodnie z głowy, jak będzie go bardzoiej swędzeć to porproś lekarza żeby przepisał cos w przeciwświądowego w stylu Hydroxyzynę lub Diphergan szkoda żeby blizny zostały.
Evciaa do szpitala zgłaszasz sie na 8 dobę po terminie bez skierowania.Ja od 38 tyg chodziłam do szpitala co 3 dni na ktg kontrolne. Tyle że długo nie pochodziłam bo jaś urodził się 38 tydz 6 dzień
Gdzie Basia?
Witam wszystkie nowe mamusie mam nadzieje ze sie tu rozgościcie u nas. Szczególnie teraz jak pogoda taka nieciekawa. Zmykam na kawkę;-):-)
 
Giovanessa a ja miałam nadzieję że Wy już...trzymam kciuki za dziś, mówią że jak halny wieje to się porodówką zapełnia ale jak Ciebie nie ruszył ten czwartkowy to Ty twarda sztuka jesteś:-)
Mnie to nawet zaćmienie słońca nie ruszyło... :-D :-D :-D Czekam na następne :rofl2:

Eevciaa
- ja na razie nie chodzę na ktg, tylko co tydzień latam do lekarza badać przepływy pępowinowe. Ale możliwe, że to się po dzisiejszej wizycie zmieni i będę chodzić :-)
 
Ostatnia edycja:
Melduję się ja Basie usprawiedliwiam bo biedaczka tak się pochorowała że szkoda gadać nawet po dupie ją kłują, taki miała intensywny powrót do pracy.
A ja jestem po zupełnie nieprzespanej nocce moje sie rozchorowały całkiem tak kaszlą że szok i do tego gorączka Natka jak zaczęła kaszleć tak że ją normalnie dusiło sama nie wiedziałam co z nią zrobić tak ją męczyło i jak wkońcu padła po północy to Patka wstała z gorączką i znowu o 5 się wymieniły tak że jestem nie przytomna. Teraz mąż z nimi u lekarza jest a ja mam zamiar zabrać się za rachunki bo nie wyrobię do 20tego.
Tak więc spadam
Giovanessa może faktycznie cię ruszy jak ci posmyra lekarz.
Milutek fajnie ze znalazła sie mamusia na forum która ma doświadczenie i to świeżutkie.
 
Ja-onna Ty wiesz czekam na tą kawusię
dzięki hanna31 za pamięć, ja jeszcze jestem na pograniczu, ostatecznie osiadam 19 stycznia, teraz załatwiam wymeldunki i takie głupoty z podatkami itp...o kawie pamietam :-D, a co :rofl2:...chociaż dzisiaj zamiast kawy dietetyczny marcepan w czekoladzie haha.
Mam pytanie do mam z bielska, czy jest moze w bb jakas siłownia- centrum fitnes lub podobne cos, ale z opieka dla dzieci?? szukam w necie i nic złapac nie moge.

Aha...a czy moze mi ktos pomoć jak wstawic suwaczki? Z gory dzieki...

Giovanessa trzymam kciuki aby juz już....
 
Ale tu ruch od rana:):) :-D:-D

Evciaa- witaj Kochana...no widzisz aż tu mnie przywiało:);-)

Lona- łał ale mam czytania:) z góry dzięki za wszelkie rady...
U nas będzie dominacja dziewczyn w domu- tylko mąż będzie się musiał przy nas dzielnie trzymać- choć już biedak nie może patrzeć na ten wszędobylski róż:) :-). Ja będę bić dziadków po łapach jak będą mi wnuki rozpieszczać noszeniem!! W temacie wózka to właśnie Tako Jumper Duo to nasz typ- głownie właśnie przez te gondole osobne. Ale używka za ok.1300 bo nowy 3w1 kosztuje 2200 wiec się nie opłaca a foteliki i tak musimy kupić wiec lepiej szukać takich 3w1. 3 razy w miesiącu się taki fajny pojawia na allegro- ale wstrzymujemy sie z finansami do końca. Ja mieszkam na wsi i mam spore kombi wiec temat sklepów itp.to nie będzie problem dla nas. Poza tym ja muszę mieć duże koła w wózku bo mam fajne polne drogi kolo domu- raj dla dzieciaków- takie usypiacze:) :-)
Rodze na Wyspiańskiego, 24.01w 36t mam sie juz polozyc do szpitala, mam teraz+16kg i obwód mierzyłam 2tyg.to byl 104cm:)

Morgaine- mieszkam niedaleko Bielska:) bliżej Żywca:)

Giovannessa- ten czas bedzie znac tylko Twoja dzidzia:) hi hi
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,ale się rozchorowałam jeszcze nigdy mnie tak,aż nie położyło,mam zastrzyki:no:,a to wszystko przez "CZARNE OCZY'":tak:,ale może zaczne od początku.W srode mieliśmy wigilie z rejonu na 109 duszyczek.Jedzenie faijne picie no i D.j.(był zarąbiasty no i właśnie te jego czarne oczy przyniosły mi zgube).Ja co prawda nie piłam,ale zostałam mianowana barmanem Wigilii 2011r,dobrze mi szło,do czasu jak my nie chycili sztame z DJ i zaczeły się piosenki na życzenia:baffled:,a że DJ był bardzo przystojny to moja kumpela poczuła mięte do niego i zaczeła się impreza:-).Cała sala tańczyła i śpiewała,a w nie których momentach głosniej niż głośniki:baffled:.A piosenką pogrzebującą mój głos była"JEJ PIĘKNE CZARNE OCZY",tylko my oczywiście mieliśmy swoja wersje,ale jedno jest pewne ta piosenką Browar padł:no:,i moje gardło też.Wynik mam zapalenie oskrzeli,angine ropną i ostre zapalenie krtan:baffled:i,ale było warto jedna z imprez której nie zapomnie nikt:tak:.A kumpela i tak wyszła z DJ.
Dzieciaczki też mi sie pochorowały jutro musze iść do naszej pani doktor,zeby mi ich przebadała bo kaszla jak rasowe grużliki.Do tego dzisiaj robiłam Matkowi badania krwi i moczu,bo w środe jak mnie nie było wypił syrop paracetamol dość większą ilość i lekarka kazała nam zrobić badania jak to wpłyneło na jego organizm:crazy:.Nic mu nie było oprócz tego,ze był troche ospały ale to była krutka reakcja.Co do spania Matka ogólnie dalej jest tragicznie i wróciłam do syropu nasennego,bez większych cudów.
Agusia ja pamiętam,że Angelika miała 3-latka jak dostała ospe a Matek pół roku i on też nie chycił od niej,powiedziała mi lekarka,ze to mało prawdopodobne,ze on chyci gdyż jest jeszcze chroniony od środka.Całuski dla Ola i niech się trzyma a biedronki są piękne.
Merry biedne te dziewczyny,ale gdzie Nati tak się dowaliła przecież ostatnio w miare sie trzymała czyżby to efekt jeszcze świąteczny?
 
Czesc dziewczyny, jestem z BB ale tymczasem mieszkam w Holandii, czy ktos moglby polecic mi jakis dobry sklep w BB z artykułami dla dzieci??? jeszcze jestem we wczesnej ciazy ale bedac w pl chcialabym sobie poogladac co w PL oferuja... dodam ze bede miec blizniaki i poszukuje sklepu gdzie beda miec jakies blizniacze wozki, na internecie mozna sporo znalezc ale wolabym pierwsze zobaczyc w realu. bardzo fajne wozki sa firmy ABC design ale nie mam pojecia gdzie ich szukac na miescie.... pomozcie prosze :)
 
Czesc dziewczyny, jestem z BB ale tymczasem mieszkam w Holandii, czy ktos moglby polecic mi jakis dobry sklep w BB z artykułami dla dzieci??? jeszcze jestem we wczesnej ciazy ale bedac w pl chcialabym sobie poogladac co w PL oferuja... dodam ze bede miec blizniaki i poszukuje sklepu gdzie beda miec jakies blizniacze wozki, na internecie mozna sporo znalezc ale wolabym pierwsze zobaczyc w realu. bardzo fajne wozki sa firmy ABC design ale nie mam pojecia gdzie ich szukac na miescie.... pomozcie prosze :)
Witaj- ja sobie nie dam reki uciąć ale chyba w BB nie bardzo maja wózki bliźniacze na wystawie- większość sklepów sprzedaje je z katalogu:( ja do dzisiaj nie mam wózka...jeszcze się rozglądam..może Lona- mama doświadczona bliźniaczek ci cos poleci:)
 
reklama
Witam!

Basiek współczuję, ale się rozłożyłaś, a nie dało się doustnie antybiotyku? Wracaj szybko do zdrowia. Ale impreza musiała być super, z tego co piszesz, szkoda tylko, że przypłacasz to chorobą.

Mery
zdrówka dla dziewczynek.

Morgenrood ja kupowałam większość rzeczy w Dudusiu, trochę w takim sklepie Bianca.

Milutek to termin się zbliża wielkimi krokami, trzymam kciuki.

Ja_ona zdaje się, że Modelarnia posiada w usługach opiekę nad dziećmi dla mam podczas ćwiczeń. Nie jestem pewna, ale zdaje się, że na ich stronie coś na ten temat czytałam.

Giovanessa
trzymam kciuki, żeby się szybciutko ruszyło.

A czy ze starych forumowiczek Brendy, Sandra się tu jeszcze pojawia ktoś?
 
Do góry