reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witaj Madzia_pl w naszym gronie :) 26 września tuż tuż ;) Więc za niedługo będziemy trzymać kciuki za Ciebie jak będziesz na porodówce ;)Pisz dużo :D
 
reklama
Dzięki za miłe przywitanie. Widzę, że większość dziewczynek się rodzi. Z grona forumowiczek jest tylko Oluś i Igorek. To chłopaki będą mieć powodzenie. Śliczne wszystkie te wasze dzidzie. Ja już nie mogę się doczekać mojego syneczka.
Czy może wiecie czy ten nowowyremontowany oddział na Wyspiańskiego już jest otwarty? Od początku jestem nastawiona na poród w tym właśnie szpitalu, niewiedząc że jest w remoncie.
Buziaczki dla maluszków i mamuś!
 
Hej dziewczynki!
Dawno nie zagladalam.
Agusiaaa, Olus cudny! Te oczka, te usta...Zakochac sie mozna :) :) :)

Ja przechodze maly kryzys. Wszystko mnie wkurza. Nie spie po nocach przez ta duchote. Chodze niewyspana...
Chcialabym urodzic tak za 2 tyg., ale wiem, ze tego nie da sie zrobic ot tak ;) Jutro zaczynam 37 tc...Minelo szybko...

Rodze w Esculapie. Juz tam mam wszystko zalatwione.

Witaj Madzia_pl!
Jak bylam u cioci lekarki na Wyspianskiego 3 tyg. temu to mowila mi, ze nie wiem czy do sierpnia oddzial bedzie przeniesiony (bo sie zastanawialam czy nie rodzic wlasnie tam), wiec zdecydowalam sie na Esculapa. Najlepiej zadzwon i sie dowiedz.

Pozdrawiam Was i sciskam :)

 
Sandra właśnie myślałam o tobie jak znosisz te upały. Pamiętam, że jak byłam w końcówce ciąży i były jakieś cieplejsze dni to czułam się fatalnie. A w maju daleko było do takich temperatur jak dziś.
Olusia chyba też ciężko to znosi. Na szczęście teraz sobie smacznie śpi. Ale ma włączony wentylator bo bez tego ani rusz.Jak tylko słonko się przesunie to idziemy do ogródka.
A jak tam wasze dzieciaczki?
 
Oliwka nawet znosi te upały,śpi często,na polko dopiero wieczorem.I ze dwa razy wkładam ja do wanienki ;) Madzia_pl jeszcze sie nie przenieśli na nowy oddział.Znajoma chciała tam iśc jakieś dwa dni temu ale pojechała do wojewódzkiego.Sami nie wiedzą kiedy bedzie na dobre otwarty nowy oddział.Najlepiej jakbyś zadzwoniła to ci może powiedzą ;)Ja tam rodziłam w starym budynku,fakt warunki takie sobie ale personel na 5 jak dla mnie :)
Sandra trzymaj sie.Współczuje w takie upały z brzuszkiem być ale juznie długo ;)
Pozdrawiam
 
HEJ Madzia_pl
zagladaj do nas czesto i duzo pisz... fajnie,ze bedzie kolejnych chlopczyk... stworzymy forumowa druzyne pilkarska ;) :laugh: :D ;D.... a imie masz juz wybrane?? ::)
Sandra szczerze ci wspolczuje... dobrze,ze nie musialam chodzic z brzuszkiem w takie upaly... ale to juz koncowka i juz niedlugo bedziesz tulic swojego szkraba... :)
Kitka Olek tak jak Oliwka duzo spi.... to jest chyba jego sposob na te upaly... dobrze,ze mieszkamy na wsi i jest cien od drzewek zeby sie schowac i blisko rzeczka... wspolczuje tym co mieszkaja w miescie w blokach... :p :p :p
Aha Olek dziekuje za komplementy ;D
 
Agusiaaa tobie to dobrze,drzewka,rzeczka...........Ahhhh.......zazdroszcze ;)Ja mieszkam w bloku ale w sumie nie narzekam.8 piętro,fajne widoczki :D Swój pokój mam na zachód więc po południu słońce i wtedy przenosze się do duzego pokoju gdzie słońce nie świeci.
A Oluś będzie rozchwytywany ;)
 
Agusiaa, tak wybraliśmy już imię, będzie Adaś. Zwykle a uroczo :)
Sandra, Ty to dopiero musisz mieć ciężko :) Ale już niedługo a Twoja dzidzia będzie z Tobą.
Ja pocichu liczę na niższe temperatury w sierpniu.
Kitkabb ja jestem zdecydowana na Wyspiańskiego, bezwzgldu na remont ::) A czy mogłabyś mi napisać co trzeba wziąźć do szpitala dla dziecka?

Pozdrawiam
 
reklama
Madzia_pl dla dziecka nic nie musisz ;) Jedynie ubranko na wyjście.Nawet nie musisz brać becika bo oni tka w swoje zawijają.No chyba że chce to ciuszki możesz wziać żebyś mogła dzidzie ubrać.Aha Alantan plus do pupci,pampersiki mozesz wziać bo jak ja byłam to w swoje ubierałam bo czasami mają mało.Zresztą zostawiłam im pare sztuk.A dla siebie kosmetyki,szlafrok,kapcie,koszule do porodu,koszule do spania,podpaski Bella te takie dla dzieci w aptece kupisz,podkłady poporodowe,sztućce,kubek.Jak mi się coś przypomni to napisze :)
 
Do góry