reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Nazywa się Roman Chudyba - wysoki, czarny, po czterdziestce. Bardzo dobry "fachowiec" a przy tym bardzo symatyczny :)
 
reklama
Dziewczyny jak tylko bedziecie wiedzialy jak jest na tym nowym oddziale na Wyspianskiego to piszcie.... sama jestem ciekawa... a moja kolezanka bedzie rodzila za trzy miesiace i tez zbieram opinie dla niej...
 
Witam Was kochane!

Co slychac?

Rzadko ostatnio zagladam na ten watek...

Dalej jestem 2 in 1. Coraz ciezej - szczegolnie przez ta pogode. Zostaly mi jeszcze 24 dni do terminu, a jak nie urodze to na 100% za 26 dni bede tulic mala :) :) :)
Musze w koncu zapakowac torbe do kliniki, bo chyba jako jedna z nielicznych 3 tyg. przed terminem nie zabralam sie za to :)

Ogolne samopoczucie dobre. Brzuszek twardnieje od czasu do czasu, a mala sie rozpycha :)
Kurcze, boje sie, ze przegapie moment rozpoczecia sie akcji porodowej i nie zdaze dojechac na czas :p
Jak bylo w Waszych przypadkach, doswiadczone mamusie ??? :) Mialyscie duzo wczesniej jakies objawy ??? Tj. odszedl czop, wody, skurcze, bole itd. itp. ???

Pozdrawiam, sciskam i zycze milego niedzielnego wieczorku.
 
Sandra mnie w nocy przed porodem bolał dziwnie brzuch jak przed okresem a nie przypuszczałam że na drugi dzień na porodówce się znajde :laugh: Rano dalej mnie cos pobolewał ale tak co 15 minut,czop to mi odpadł,a wody płodowe przebili juz podczas porodu.Ale to podobno lepiej bo dziecko rodzi się z 'poślizgiem" ;) I nie bój się że przegapisz tego nie da się przegapic ;D ;)
 
Hej dziewczyny,
kupiliśmy dziś wózek z Tako - Natalia. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana wózkami Tako polecam Ogród Wózków Dziecięcych na Hożej. Ceny niższe niż w sklepach i na allegro i możliwość doboru własnych kolorów  ;D

Sandra będzie dobrze, podobno porodu nie da się przegapić. Dasz rady, trzymaj się :)
 
W Wapiennicy, jedziesz Cieszyńską, potem międzyrzecką, za torami w lewo na ul. Harnasiów na skrzyżowaniu w prawo i jakieś 100m. są banery reklamowe, aczkolwiek nie łatwo tam trafić :)
Pozdrawiam
 
Fajnie, że juz masz wózek. Ja mam zamówiony i będzie do odbioru po urodzeniu maleństwa. Też mam TACO tylko City Voyagera. Ja kupowałam w Wadowicach za 780 zł, a Ty Madziu ile dałaś za natalię - tak z ciekawości??
 
reklama
Za Natalię dałam 670zł,
Spacerówki też tam były, ale znacznie mniejszy wybór. Nie pytałam po ile, bo będę się tym intereować dopiero w przyszłym roku :)
 
Do góry