reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam:-),
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć." - Paulo Coehlo "Alchemik".
Mery też myślałam o jakimś znaku rozpoznawczym, ale jakiś szczególny nie przyszedł mi do głowy:dry:. Ja będę bez Kluska, więc to jest mój znak rozpoznawczy:-p. Może jakaś kolorowa wstążeczka przy torebce:confused:?
KaroMania takie spotkania to zawsze jakaś odskocznia od codzienności wg mnie, a i dla dzieciaków frajda, że mogą poznać nowe osoby i poszaleć:tak:.
Od razu sobie zastrzegam, że mogę się spóźnić, jeśli się okaże, że nie mam z kim Małego zostawić. Mam nadzieję, że chociaż na te 5 minut wpadnę, bo wielkim obciachem będzie, jeśli się nie pojawię:-p.
Do zobaczenia więc:-D!!!
 
Nas nie będzie się dało nie poznać hehehe, mnie po tym, że mam pół głowy wygolone :) a Melę po tym, że jest do mnie wogóle nie podobna i dość duża jak na 2 latka ahaha :)))
 
Hej, hej...
Dorcia, Basiek, Mery miło mi było Was poznać w realu....:tak: Brandy a z Tobą miło się było ponownie spotakać... :tak:kto nie był,niech żałuje...;-) było bardzo fajnie :-) Już się nie mogę doczekać na następne spotkanie...
Mery, Basiek... proszę b. o fotki... adres poślę wam na priva:happy:
 
Hej ja osobiście bardzo dziękuje dziewczyna które przybył na nasze pierwsze,ale obiecane,ze nie ostatnie spotkanie.Miło was było poznać tak naprawde:-).A co z reszta jedno piszą a drugie robią,to było nie fer:no::angry:
.Chociaż przy naszych pociechach zbyt dużo my słow nie zamieniły,ale nowe przeżycie w realności codziennego rutynowego życia,zajebisty wypad:tak:.Najbliższe spotkanie ma się dopiero odbyć w styczniu,a do tej pory piszemy kobitki nie ociągamy się i każda nieobecność ma być ładnie usprawiedliwiona:-p.Jedno co nam zostało w tej rutynowej codzienności to przyjażń,mam nadzieje że będziemy długo ją utrzymywać.
Agusia Darusia jeszcze kochańsza w rzeczywistości nie moge się doczekać Olka:happy:.
Dorcia kuruj swojego,daj znać jak było u lekarza i nie daj się byłemu:tak:.
Brenda a ja ci powiem,ze jestem tobą zadziwiona:szok: bardzo dobrze wyglądasz jak na kobitke z dzieciątkiem a faceci,którzy jeszcze sie koło ciebie nie kręcą to gupole;-).
Na koniec tylko jeszcze napisze,ze droge powrotną miałam sajgon w aucie,bo zapomniałam niunia i Mati beczał cała droge:baffled: a jeszcze wlokłam się za L co było skaraniem.Angelice też się przypomniało o karacie i też beczała-masakra:no:.
 
Na się też bardzo podobało :-) szkoda, że tak szybko sie zmyłyśmy ale oboawiązki wzywały niestety ;-) następnym razem obiecuję, że posiedzimy dłużej :tak:
Te, których nie było a mówiły, że będą...słowna reprymenda to za mało !!! :no:

Basiek dzięki za miłe słowa :-) A mati nadaje się mi na zięcia nie ma co ;-)
Mery, Ty to taka wariatka jesteś :-D

Agusia mi również miło było Cię znów zobaczyć i Twoją mała pociechę również:-)

Nie możemy się doczekać kolejnego wypadu :tak:
 
reklama
Przepraszam Was bardzo że nie udało nam się dotrzeć, ale w ostatniej chwili wszystko się skomplikował, 25 vat, a na dodatek mama zadzwoniła że fachowcy dzień wcześniej skończyli remont czy bym jej nie pomogła w sprzątaniu.Nie mogłam jej odmówić ona zawsze mi pomoże jak nie mam co z dziecmi zrobić. Ale obiecuję że na następne spotkanie przybędę choćby skały srały;-)Proszę o jakieś foteczki i relację żebym miała czego żałować jeszcze mocniej:tak:
 
Do góry