reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Do pracy wracam dopiero w marcu... ;-)po macierzynskim wykorzystuję te dodatkowe dwa tygodnie macierzynskiego dobrowolnego a potem zalegly wypoczynkowy i jeszcze pol miesiaca albo poltora wychowawczego, takze wroce dopiero od pierwszego marca albo od pierwszego kwietnia... zobaczymy jak sie sprawy potocza...:happy: Dzieciaki juz spia, ja zaliczylam kapiel i zrelaksowana mam chwile dla siebie :tak: Ale bym się napiła dobrego drinka... :sorry2::blink:
 
reklama
Witamy w ten mroźny poranek :-)
Wczoraj był dla nas dobry dzień - w Domu Kultury był casting i zdjecia do banku twarzy. Zabrałam Melę i Pani fotograf nacykała jej fotek aż miło :-D Trochę jej pozazdrościłam, pojechałam do domu "się zrobić" i sama też stanęłam przed obiektywem :-D Teraz czekam na wyniki. A nóż widelec zostanę drugim Hajzerem i wezmą mnie do jakiejś reklamy proszku do prania hehehe :tak:

Aguś to jeszcze masz kupę czasu na leniuchowanie :-)
 
Brandy - teraz dopiero widzę że Ty jesteś z Kóz? Ja mieszkam w Lipniku na granicy z Kozami:-)
W Kozach jestem bardzo często:-) bliżej mam do Kóz niż do Bielska na zakupy:-)
 
Iveett ja nie chciałam nic napisać urażającego,a po za tym wszyscy co byli wyrazili swoją opinie na temat spotania,mi jedynie przykro,że ze wszystkich opiń zacytowałaś akurat moją.Wszystko wpożądku jescze raz przepraszam jak cię uraziły moje słowa,nastepnym razem trzy razy sie zastanowie zanim mam coś napisać.
 
Już pisałam że nie gniewam się tylko tak głupio to zabrzmiało i niefajnie mi się zrobiło i wiem ze nie tylko Ty tak uważasz bo widziałam jeszcze inny wpis,i sory ze akurat twój zacytowałam, więc dajmy już spokój jest ok:-)

przynajmniej z mojej strony:-)
 
No i zima się zaczęła na całego... śniegu nawaliło, że hej (przynajmniej u nas) Daria ma dalej ta wysypkę na policzkach i już nie wiem jak sobie z nią poradzić... smarowałam cutibazą ale nie pomogło... chyba jeszcze pójdę do apteki po coś innego...
Ivette... najlepsze życzenia urodzinowe... spełnienia wszystkich marzeń...
 
Witam no faktycznie dowaliło ale nie tak dużo jakbyśmy mieli się spodziewać, dzieci mają już obiecane sanki dzisiaj no i lepienie bałwana.
Fakt taki ze trochę posypało a ludzie już jeżdżą jak po****ni jak nie umiesz i nie masz auta przystosowanego do takiej jazdy to niech auto stoi pod domem bo jak widziałam tych jełopów którzy wypuścili sie na letnich oponach to mnie krew zalewała bo tylko zagrożenie i korki powodowali.
Szkoda nerwów na idiotów.
My byliśmy w sobotę na imieninach u teściów horror nie znoszę tam chodzić zero organizacji i jakiegoś takiego drygu do gości masakra a najgorsze to to że im nie ma co kupić bo ze wszystkiego niezadowoleni. kupiliśmy teściowi porządne Aku taka wiertarko wkrętarka a teściowej komplet biżuterii wg mnie śliczny a ona z tekstem gdzie kupowałam bo ona by wymieniła czy sie nie pogniewam wiec jej powiedziałam zeby roibiła co chce a najlepiej niech odda i niech spada. ciśnienie mi sie podniosło a teściu tez jakoś tak sceptycznie podszedł do prezentu. Powiedziałam mężowi że to był ostatni prezent od nas bo ja już im nic nie kupię. no pożaliłam sie przynajmniej wam bo mąż powiedział ze głupia jestem że się przejmuję i niech sobie wsadzą te rzeczy w d...
Tak pozatym to nic ciekawego zaniosłam dzisiaj Patki mocz i kupke do badania ciekawe co jej wyjdzie a ząbek też chyba się przebije bo już widać kawałek białego pod dziąsłem. Natalia już odlicza do piątku bo ma być mikołaj w przedszkolu a później w sobotę u siory jej teściu się przebiera wiec tez będzie zabawnie.
 
reklama
Mery cierpliwa jesteś powiem Ci:-) ja bym wyszła w momencie i już by mnie długooo nie zobaczyli. Ja jestem takiego zdania, że nie ważne co ale ważne, że się pamięta. I Twój mąż ma racje, nie przejmuj sie:-), bo szkoda nerwów. Jak się teściowej nie podoba biżuteria to ja chętnie przyjmę:-) lubię takie świecidełka:-). A co do kierowców to faktycznie masakra z nimi. Ja mam zimówki w aucie i jestem przygotowana do zimy,ale dziś do lekarza po L4 poszłam na nogach. Bo nim bym odśnieżyli to pół godziny by minęło, a w sumie nie daleko miałam:-).
Agusia ja polecam na takie uczulenia LATICOR maść. Tylko musisz się spytać w aptece czy możesz smarować takiemu maluszkowi. Efekty po 1 dniu:-). I uważaj na seler i pietruszkę. Uczula. Dominik po tych warzywach był cały wysypany jak truskawka!!
Brandy daj znać jak będziesz miała już wyniki z tego castingu:-)trzymam kciuki:-)
Śniegu dużo za oknem. Sanki trzeba przygotować do sezonu:-). Tylko to jest tak, ze teraz nasypało a na święta będzie chlapa:-(.
 
Do góry