reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
WItajcie,
jestem przyszłą mamusią z Bielska i mam pytanie do mam. Czy w czasie ciąży chodziłyście na basen lub gimnastykę dla kobiet w ciąży? Strasznie bym się chciała troszkę poruszać i kocham pływać, ale wiadomo, boję się grzybków. Czy możecie polecić jakieś miejsce?
 
Brandy dostajesz ode mnie order:-) bierz Amelcie i przyjeżdżaj jutro na spotkanie:-)
Eni jak najbardziej zapraszamy:-) ja jestem mamą ciężarną czyli taką 2 w 1.
traschka w pierwszej ciąży chodziłam od 20 tyg do szkoły rodzenia i również tam na gimnastykę( 2 razy w tyg po godzince). W tej ciąży również zamierzam chodzić, ale już tylko na gimnastykę, bo teorie mam opanowaną w 100%:-). Zajęcia bardzo dużo mi dały. Mogłam się poruszać i czułam sie naprawdę dobrze:-).
basiek Nie łam się:-) 3 tygodnie na prawdę szybko przelecą i mąż wróci do domu:-). Fajnie, że Angelika interesuje się karate:-). Fajny sport i przy okazji będzie umiała się bronić:-)
Do jutra:-)
 
Witam:-),
Na spotkanie może przyjść każda Mamusia - i ta 2 w 1 i ta rozpakowana:tak:.
Żadnej rezerwacji nie trzeba robić - dzwoniłam:tak:.
Co do godziny zakończenia - wszystko zależy od nas i naszych Pociech, ale myślę, że ok.18-18.30 będzie "the end":tak:.
Komuś nie pasuje jutro to może następnym razem się uda (bardzo bym mi zależało na tym, aby te spotkania odbywały się 1x/m-cu, bo to zawsze jakaś odskocznia od codzienności:tak:).
Dorisday2512 - bierz Dorianka ze sobą: na to spotkanie jadę bez Małego, więc z chęcią Ci pomogę:tak:.
Jeszcze jakieś pytanka:confused:?
Cieszę się, że znalazły się chętne:-D.
 
No dziewczyny jakie zorganizowanie to jest aż nie możliwe.Super,że nas jutro tyle będzie,odskocznia:-).
Prychatko ja wiem,ze 3-tygodnie to jest mało,ale dopiero co go nie było 2-tygodnie co za rok,dobrze że się kończy:baffled:.
Iveett oby go tylko coś nie pozbierało,bo teraz wszyscy choruja,tak to juz jest zimą:no:.
Trachka ja byłam zapaloną pływaczką,moj tata do dzisiaj nie może mi wybaczyć,ze nie moge sie zebrac i wrócić na basen:no:,Myśle,ze taty marzeniem było,zebym była Otylią Jędrzejczak bo ja zaczełam pływać i to bez koła jak miałam juz 4-latka:szok: i byłam dobra.Byłam wciąży z Angeliką to pływałam 3razy w tygodniu nawet do 2godzin w ciągłości,aż do 8miesiąca bo póżniej cały czas ''rodziłam";-),wiec myśle,ze tobie ani dzidzi nic nie powinno być.:tak:
Brendy witaj wśród niepokonanych.:-D
 
no u mnie podobnie. niby nic wielkiego, ale młoda jest nieswoja od dwóch dni.
zobaczymy jutro.
ale fajnie, że myslicie o cyklicznych spotkaniach, to ewentualnie na przyszłe się załapiemy:-)
 
reklama
Kurczę, tyle tu nowych mam, że aż wstyd, że się nie pokazywałam tyle czasu :/
Ale spokojnie, jak zawsze nadrobię :p O tym co u mnie nie będę się rozpisywać, bo dużo się zmieniło na lepsze i gorsze, ale cały czas do przodu :)

Cieszę się na jutrzejsze spotkanie :)
 
Do góry