reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Pamiętajcie że co poniektórzy pracują (czyt Mery )do 15 więc jeszcze dojazd musze doliczyć a dojazd bardzo prosty więc miejsce jak najbardziej tylko czekam na szczegóły
 
reklama
No ja też mogę na chwilkę bez problemu, tyle ze nie znowu tak późno bo mój Kuba już o 19 się zbiera do spania na noc więc zależy o której chcecie się spotkać:)
 
Witam:-),
Czyli miejsce mamy - KIDS LAND .
Data - 25 listopada 2010 roku.
Godzina - 17.00.
Mój Mały dalej kaszle, jak rasowy gruźlik, więc pewnie pojawię się na godzinkę bez niego:-(. Jutro znowu do lekarza maszerujemy...
 
co do spotkania to bardzo chcialabym się z Wami spotkac ... boję się jednak ,ze na 17-tą to niestety mój mily nie dojedzie zeby się malutkim zając.... ehhhh. A jak długo przewidujecie tam posiedziec? Moze dojadę.
 
Hej godzina troche kijowa co do tego dnia,bo nie będe mogła Angelike puścić na oboje zajęć no,ale może uda mi się ją przegadać.A tam nie trzeba jakiegoś miejsca rezerwować,mozna od tak wejść?
A ja dzisiaj bawiłam się w nianke,w pewnym momencie miałam w domu nawet 6 dzieci:szok:,ale powiem wam że tak się ładnie bawili,ze szok.Męża juz nie mam tęsknota się zaczyna a to dopiero pierwszy dzień rozłaki a gdzie tam dalej:-(.Angelika po kolejnej lekcji karaty co raz bardziej zakochana w tych zajęciach,a jej sensej mówi,ze jak na takiego małego urwisa całkiem nie żle sobie radzi i przykłada się.Zapał jest oby jak najdłużej bo przymierzam się wkońcu do zakupu stroju kimona a powiem wam,ze to nie mały wydatek:baffled:.
 
reklama
NO oczom nie wierzę Brendy to naprawdę ty a ja myślałamże ty już z tym swoim ukochanym na końcu świata jesteś że sie nie odzywasz. ja też mam zamiar być jak nic niespodziewanego nie wypadnie.
CZyli jutro 17
 
Do góry