reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Ivett mega mega gratulacje, no niezły kawał chłopa z Kubusia;-):-)
U nas było chorobowo w zeszłym tygodniu wie też mniej na forum. Ewa angina, Jaś zapalenie jamy ustnej. Na szczęście już jest ok, ale w sobotę chrzciny u siostry obiecałam pomóc więc tydzień jeszcze zakręcony będzie..
Dorisday fajnie że się odnalazłaś widzę że już na gorącej koncóweczce, czekamy na wieści

A widzę że gorący temat odchudzanie, kurcze też bym co nie co zrzuciła ale gorzej z zapałem:-D:-D
 
Ivette wielkie gratulacje faktycznie chłop jak dąb wracaj szybko do nas.
u nas narazie bez chorowania mam nadzieję ze nie zapeszę, Natalia z przyjemnością do przedszkola idzie Patka też chcę wiec wszystko na dobrej drodze .
Co do odchudzania to narazie tylko ograniczyłam jedzenia ale jakoś za ćwiczenia nie moge sie zabrać bo albo czasu albo chęci brak
 
Witam :). Czytam Was tutaj od pewnego czasu-ale brakło odwagi-by napisać. Jestem mama wspaniałej trójeczki- Dawid 9 lat, Daniel 8 i Anulka 2,5 roczku. Jesteśmy bielszczanami-okolice lotniska, ale od 3 lat mieszkamy w Norwegii. Plany jednak zmieliśmy- i wracamy po nowym roku do Bielska-B. Mam jednak strasznie duzo strachu-chłopcy nie chodzili jeszcze w PL do szkoły- w Norwegii- to jest zabawa w szkołę, stad tez główny powód do powrotu, Anię chciałabym dać do przedszkola- waham sie zykłe czy prywatne?? Czy mogę liczyc na jakies małe podpowiedzi ? I małe wsparcie na duchu.....przeraża mnie wszystko, w grudniu jedziemy na święta i musze zapisac chłopców do szkoły...wogóle tyle rzeczy....Z góry dziękuje i pozdrawiam, Patrycja.
 
Witam i gratulacje dla nowej mamusi wszystkiego najlepszego dla ciebie Ivett i maleństwa.A mamusiu czekająca juz za niedługo będzie po wszystkim.
U nas ok dzieciaczki zdrowe a ja pracuje i tak się życie powoli toczy.Nie rozpisuje się bo nie ma o czym.Pozdrawiam pa
 
tak tak hanna. Ja tez juz na koncóweczce :-) i tylko czekam kiedy mnie wreszcie weźmie. Bardzo bym juz chciala miec to za soba , bo ostatnie tygodnie to dla mnie juz męczarnia. No ale zdecydowanie do końca dam radę :-)

ja_onaa - ja z czystym sumieniem i wręcz gorąco polecam przedszkole nr 54 na ul. wodnej (hulanka) w Bielsku. Jest to przedszkole państwowe ,ale wg kuratorium oswiaty najlepsze w B-B. Mój syn tam chodzil a teraz córcia mojej siostry i tak jak bylam zadowolona wtedy , tak ona jest zadowolona teraz z tego przedszkola. polecam.
 
Witam was kochane i dziękuję za gratulacje:-)

jestem już w domku dzisiaj wróciłam , jak się ogarnę napiszę coś więcej:-)

Pozdrawiam z Kubusiem moim kochanym który jest bardzo grzeczniutki - tylko spi i je i robi kupki:-)
 
no Ivette czekamy na relację z niecierpliwocią na relacje co i jak.
u nas po staremu ostatni dzień pracy a po pracy przygotowania na jutrzejsze urodziny natli (ale ten czas leci), narazie mam zrobione najważniejsze Cytrynówke palce lizać.
Dzisiaj mam jakąś wenę twórczą bo pomyłam półki w sklepie czego nie cierpię ale przynajmniej jakoś to wygląda.
Miłego weekendu życzę.
 
Hej hej witajcie:-)
Ja-ona a Ty przypadkiem nie masz na imię Patrycja??;-):-) Ja polecam publiczne nr 1 na Korzennej (okolice hulanki) Rozstałam się z nim z żalem.. Prywatne nie polecam główny powód catering zamiast kuchni, syn koleżanki skarżył się że jedzenie często zimne.
Ivet pochwal się nam Kubusiem... czekamy na dłuższą relację jak już się ogarniesz...
Dorisday a Ty z okolic hulanki?:-) Trzymam kciuki żeby już i szybko
Mery czyżby teściu pozwolił Ci się nudzić?;-)
Basia
jak to nie ma o czym pisać:-) Jak tam sprawy nocnikowe?

Ja zamotana jutro siostra robi chrzciny domowe, więc roboty masa, zaraz jade pichcić tylko Jaś wstanie
 
reklama
hanna wiem co oznaczają chrzciny domowe... ile to przygotowywania... masakra...

Oglądałam ostatnio DD tvn i było o powrotach po macierzyńskim... wychodzi na to, że pracodawca może taką kobietę zwolnić jeśli jest upadłość, likwidacja, grupowe zwolnienia albo dyscyplinarnie (więc jeśli ma zamiar zwolnic to sobie przyczynę jakąś znajdzie)... ochrona przed zwolnieniem pojawia się wtedy gdy kobieta wystąpi z wnioskiem o obniżenie wymiaru godzin... choćby o godzinkę tygodniowo... Może komuś ta informacja się przyda...
 
Do góry