reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
ja kupiłam w Bielsku w Mega Sporcie na Grażyńskiego no i dałam koło 500zł coś:szok:

Ale nie wiem czy nie kupisz gdzieś taniej na allegro albo w jakimś markecie:-)
 
A cóż to czytam moje mamy się biora za odchudzanie teraz na zime kiedy sadełka potrzeba,bo zima tuż tuz.My dzisiaj spędzili z dziećmi czas na polku i w ogrodzie.Pojechalismy do żywca do parku spacery i lody,dzieciaki zadowolone tak,ze wszystko ok.Urlop w pełni tyle tylko,ze jeszcze nie wziełam się za sprzatanie,które miałam zaplanowane.
 
Oj widzę że na forum znowu zamarło, co to się z wami dzieję.
Ja miałam bardzo ciężki weekend w piątek i sobote impreza a więc dzisiaj jestem nie do zycia bo nawet dom mam nie posprzątany, człowiek im starszy tym głupszy.
A co u was słychać cięzarówki jak zdrówko?
 
Cześć dziewczyny

Dawno mnie u was nie było.
Mam dla Was newsa.
Ivette73 URODZIŁA DZIS SYNKA KUBUSIA O 6.30. WAŻY 4KG I DOSTAŁ 10PKT. :-) :-)
Dostałam smska i pomyslalam ,ze chciałybyscie wiedziec.

A ja ... nadal w dwupaku i tak bardzo zazdroszczę Ivette ,ze ma to juz za sobą.

Pozdrawiam Was, buźka.
 
Ivette - gratulacje!!!!
I dużo pociechy z Kubusia :-)

Hehe, Dorisday, też dostałam smska i chciałam być tu pierwsza, ale mi się nie udało ;-)
 
A ja wlasnie bylam długo poza domem (i tym samym poza lapkiem) i myslalam ,ze pewnie juz ktos wczesniej zostal poinformowany i reszta już wie. takze cieszę sie ,ze udało mi sie przekazac tą wspaniała nowinkę.

Giovannessa a Ty jak sie czujesz? mam nadzieję ,ze u Ciebie i dzidzi wszystko w jak najlepszym porzadku.

Widzę,ze bedzie synuś????
 
reklama
Dorisday - u mnie i synusia wszystko w porządku, już się pogodziłam z losem, że najwyżej doczekam się kiedyś wnuczki ;-)
Najważniejsze, że cały i zdrowy, a niebieskie ciuszki są w końcu tak samo ładne jak różowe :-D

A Ty widzę, na tzw. ostatnich nogach... Wierzę, że masz wielką ochotę przestać już być taką sapiącą lokomotywą... ;-)
Ze mnie na szczęście dopiero mały parowozik jest :-D
 
Do góry