reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Mnie tez kochane nie linczujcie, blagam :-D:-p
Dawno, bardzo dwano mnie nie bylo. Niby mam urlop, jeszcze do soboty, a Sara codziennie do 16:00 w przedszkolu, to jakos nie moge sie zmobilizowac, zeby siasc, poczytac i popisac :sorry:

A tak w ogole to sie zakochalam i spedzam czas na gg i tel. z moja nowa miloscia ;-) ale, zeby nie zapeszac nic wiecej narazie nie bede mowic, bo i tak dosyc skomplikowane to jest ;-) (ja nie moge miec normalnego zwiazku niestety, chyba nie jest mi to pisane :sorry::-p).

Sara w przedszkolu radzi sobie swietnie :tak: Zrobila sie bardzo samodzielna, ladnie je, sama sie ubiera, myje raczki itd.
Teraz odbieram ja wczesniej, ale po weekendzie jak wroce do pracy, to 3 razy w tygodniu bedzie siedziec w przedszkolu do 17:30, a 2 razy do 16:30 :tak::-)
Jedynie problem z lezakowaniem, bo to 2 godz. w ciagu dnia, a mala juz od 1.5 roku nie sypia w dzien, wiec pani mi mowila, ze budzi inne dzieci. Mam nadzieje, ze jakos do tego przywyknie i chociaz polowe tego czasu spokojnie sobie polezy o poodpoczywa ;-):-)

To chyba tyle u nas.
Przepraszam, ale nie nadrobie zaleglosci, za duzo sie tego uzbieralo :sorry:

Dorcia, swietna sesyjka :tak: Wiktorek sliczniutki, a z Ciebie sliczna mamusia :tak::-)

Brandy, gratuluje malej spacerowiczki - teraz to sie zacznie jazda :-p:-D
 
reklama
No proszę, ledwo się wyprowadziłam ze szczyrku a u Ciebie, droga Sandro, takie nowości. Eh, że też nie mogę wpaść na ploteczki ;-):-D co to za nowa miłość? Weź że odchyl trochę rąbka (rombka? hehe) tajemnicy :cool2:
Cudownie, że Sara Ci się taka samodzielna zrobiła :tak: Mela jak narazie umie otrzepać rączki hehe :-D
 
Witam dziweczyny ale siewczoraj rozpisałam i wszystko mi znikło a jakoś nie miałam weny żby pisać jeszcze raz.
Brendy gratki z okazji chodzenia dla Melci moja już śmiga jak potyrpana biega ze chej fajnie bo juz nie muszew jej tak pilnować.
Natka w przedszkolu dopiero 2 tyg a też się fajnie usamodzielniła juz nie płacze i radzi sobie super nauczyła się wchodzić sama na kibelekwięc już nie jestem jej potrzebna jak chce skorzystać z toalety.
A reszta panienek gdzie?
 
Dobry wieczór:-),
Przybywam o tak późnej porze w progi naszego forum, gdyż na Allegro kończyła się aukcja pewnego fotelika samochodowego, który mnie interesował, ale i tak jej nie wygrałam:no:. Niby chodzi o zwykły fotelik samochodowy, a tyle z tym problemu:
- kupić używany czy nowy?
- jaki model?
Zgłupiałam:baffled:.
Nie było mnie przez ponad tydzień, ponieważ pojawiły się u mnie problemy ze zdrowiem. Wpierw było podejrzenie, że to grypa żołądkowa (zawroty głowy, wymioty, itp.), potem mi przeszło i pojawiły się zawroty głowy, jakby mnie ktoś na jakiejś karuzeli posadził. Lekarz nie wiedział, co mi jest więc skierował mnie do szpitala, ale zrobili tylko badania (krew, jak u noworodka, tomografia głowy nie wykazała żadnych zmian, badanie neurologiczne i laryngologiczne prawidłowe )i tego samego dnia wypuścili z diagnozą:
- budowa asteniczna, czyli niskie, chude (159cm, 47kg);
- przemęczenie (niby czym!?-konowały jedne; zajmuje się dzieckiem, obowiązki dzielę z domownikami, więc czym tu się zmęczyć!?).
Jak na razie zawroty ustąpiły i mam nadzieję, że już nie wrócą (odpukać w niemalowane!!!).
Wiktorek dzielnie znosił zdrowotny rozstrój mamy:tak:. We wtorek był na kolejnym szczepieniu. Mierzy już 64cm i ma 6400g wagi (moje kochane Słoniątko:-D). He he i ząbkowanie się zbliża, bo dziąsła dolne są już rozpulchnione. Jedyna nowa umiejętność, jaką nabył to trzymanie dwóch zabawek jednocześnie i zabawa nimi.
To tak w skrócie o nas:happy2:.
AGUSIAAA każda w Twojej sytuacji czuła by strach o męża. Byleby wrócił cały i zdrowy:tak:.
Sandra1982 gratulacje z okazji zakochania się (trzeba być dobrej myśli, że wszystko dobrze się ułoży:tak:).
 
Witamy:-),
A cóż znowu taki zastój się zrobił:confused:?
Wiktor złapał w sobotę katar i...nie możemy go przegonić, a na kozojada (czyt. NoseFrida) to już patrzeć nie może:-(. Mnie też coś próbuje złapać, ale ostro walczę domowymi sposobami:tak:.
Pozdrawiamy:-D.
 
No u nas też od kataru sie zaczęło później nic a od niedzieli Natka wysoko gorączkuje nic jej nie ma nie kaszle i takie tam a gorączki zbić poniżej 38 nie mogę wiec podałam jej dzisiaj antyboityka na zapalenie górnych dróg oddechowych zobaczymy czy pomoże skutki pójścia do przedszkola dobrze że narazie Patka zdrowa spadam bo zjada mi wkładki do zszywacza
 
Witajcie po długiej nie obecności nie miałam kiedy tu zaglądać przy czwórce dzieci jest co robić, a po za tym chrzciny i szkoła szał na kółkach.Darcia i Mery współczucia z powodu dzieci , jak dzieci chore to naprawdę przechlapane.Przepraszam że nie odpisuje wam ale trochę się tego nazbierało postaram się teraz częściej tu zaglądać.To na razie.:-)sylwiob witaj, gdzie to jest ta miejscowość ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Sylwiob napisz coś wiecej o sobie.
Kaska no nie wątpie że pzry twojej gromadce jest co robić ja przy dwójce nie wiem gdzie wsadzić ręce. Idziemy dziś na kontrole ale jest średnio kaszle okropnie no i stan podgorączkowy cały czas się utrzymuje, kurcze mam nadzieje ze już w następnym tygodniu pójdzie do przedszkola bo czas aklimatyzacji chyba zanika bo na nowo jest bek jak wspomne że jak wyzdrowieje to pójdzie do przedszkola
 
Do góry