reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

dorica - to wlasnie sa faceci, jak mu pod nos nie podstawisz to nie wie o co chodzi, a co do moich rodzicow to jak w reklamie Ikea: "...ale to ty tu decydujesz..." :-p:-p:-p:-p
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie mnie, bo zaraz kogoś strzelę po buzi:wściekła/y:!!! Kogo:confused:? No ŁK oczywiście:wściekła/y:. Dlaczego:confused:? Bo znajdzie czas dla Wiktora dopiero w sobotę i...wylądował na ostrym dyżurze w sobotę oczywiście przez mnie:wściekła/y:!!! Zaraz mnie szlag trafi:crazy:!!!
 
Siemacie dziewczyny ! :-) Witam Was w ten piękny, słoneczny i ostatni dzień lata :-p
Na poczatku witam nową forumowiczkę:-)
U nas stara bida nową goni :-) Dzień leci za dniem. Mela już biega a nie chodzi :-p wszędzie jej pełno. zębów ma już 11 i jej słownik staje się coraz bogatszy:cool2:Obie wyczekujemy na przyjazd B. a to już za 1,5 tygodnia :-D

Dorcia Ty się przez tego faceta wykończysz. Weź połóż na nim lache, tylko tyle mogę Ci poradzić. Chłopak jest jakiś nie teges a jego matka to już wogóle. Ja wiem, że dla dobra dziecka robi się wszystko, ale chyba jak go olejesz to bardziej Wam wyjdzie na zdrowie. Wiem to po sobie. Trzymam kciuki za Ciebie i małego (widziałam sesje - można się zakochać, taki śliczny jest:laugh2:)

Mery jak tam zdrówko dziewczynek? Oby było już w porządku :-)

A co do teściowych to wiecie... róznie to bywa. Moja przyszła to rozgadana, ogarnięta kobieta. Tylko, że już starsza i chciałaby wszystkie swoje dzieci mieć przy sobie. Ostatnio wpadła na pomysł, żebyśmy w 3 zamieszkali z nimi....wszystko ok, tylko, ze to male, 3 pokojowe mieszkanie...nas 4 dorosłych i Mela. Dzięki Bogu, B. bardzo szybko wybił jej to z głowy. ogólnie kobieta w porządku, ale wiecie, 3 dzieci wychowała, teraz 4 wnuk w drodze i chciałaby, żeby wszystko było po jej :-) Co to, to nie. Jak byłam u niej z Melą pierwszy raz to było sto pytań do: A dlaczego ona to je? A dlaczego ją tak ubierasz? Przecież cieplo jest. A dlaczego ona śpi we wózku na balkonie? :laugh2:ale nie mogę póki co na nia narzekać:-)

Nic to, zmykam, bo stworek się zaraz obudzi i trzeba będzie za nią biegać :-) Buziaki.

PS. A reszta juz zapada w sen zimowy??? ;-)
 
Witam:-),
Humor mi się już poprawił, ale wczoraj to była masakra:hmm:.
Brandy kreskę na nim to już jakiś czas temu położyłam. Dobro dziecka dobrem dziecka, ale muszę też pamiętać o sobie i swoim zdrowiu.
Za niedługo zacznie się pewnie deszcz pytań ze strony Meli: a co to?, dlaczego?, po co?, itp..
Co do Twojej przyszłej teściowej-to Ci się poszczęściło. Pewnie odzywa się u niej uczucie "pustego gniazda" i dlatego chciałaby mieć wszystkich przy sobie. Zobaczysz, co będzie po ślubie:tak:.
Sylwiob- wylądował na ostrym dyżurze, ponieważ "biedaczek" nabawił się nadżerek na żołądku i dają mu one o sobie znać (niecały tydzień temu leżał w szpitalu z tego powodu). Skoro nie słucha tego, co zalecają mu lekarze to niech cierpi-cierp ciało, co żeś chciało.
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
Witam serdecznie wieczorkiem!

Dawno dawno mnie tutaj nie było, pewnie już nikt mnie nie pamięta? :)
Właśnie napisałam dużego posta i mi go skasowało, więc tak po krótce.

Witam serdecznie nowe forumowiczki, a stare proszę o przyjęcie na nowo do Waszego grona :)

U nas po staremu, w sumie bez zmian. Czas szybko leci, Kamil za miesiąc kończy 2 latka, nie wiem kiedy to przeleciało. Ostatnio spędziliśmy wspaniałe 3 tygodnie nad morzem. Odpoczęłam za wszystkie czasy, o ile można mówić o wypoczynku przy dziecku.

Hanna31 gdzie ten ciucholand dziecięcy jesli wolno spytac?

Mery wspolczuje teściów, z moją teściową też czasem roznie bywa, ale ostatnio odpukać spoko.

To na razie tyle, postaram się pojawiać częściej, zwłaszcza, że wakacje się skonczyly i teraz więcej w domku się siedzi.

Pozdrowionka!
 
Witam serdecznie wieczorkiem!

Dawno dawno mnie tutaj nie było, pewnie już nikt mnie nie pamięta? :)
Właśnie napisałam dużego posta i mi go skasowało, więc tak po krótce.

Witam serdecznie nowe forumowiczki, a stare proszę o przyjęcie na nowo do Waszego grona :)

U nas po staremu, w sumie bez zmian. Czas szybko leci, Kamil za miesiąc kończy 2 latka, nie wiem kiedy to przeleciało. Ostatnio spędziliśmy wspaniałe 3 tygodnie nad morzem. Odpoczęłam za wszystkie czasy, o ile można mówić o wypoczynku przy dziecku.

Hanna31 gdzie ten ciucholand dziecięcy jesli wolno spytac?

Mery wspolczuje teściów, z moją teściową też czasem roznie bywa, ale ostatnio odpukać spoko.

To na razie tyle, postaram się pojawiać częściej, zwłaszcza, że wakacje się skonczyly i teraz więcej w domku się siedzi.

Pozdrowionka!

Zazdroszcze wakaji nad morzem, sama chetnie bym tam pojechala, zwlaszcza na 3 tygodnie :)

Witam:-),
Humor mi się już poprawił, ale wczoraj to była masakra:hmm:.
Brandy kreskę na nim to już jakiś czas temu położyłam. Dobro dziecka dobrem dziecka, ale muszę też pamiętać o sobie i swoim zdrowiu.
Za niedługo zacznie się pewnie deszcz pytań ze strony Meli: a co to?, dlaczego?, po co?, itp..
Co do Twojej przyszłej teściowej-to Ci się poszczęściło. Pewnie odzywa się u niej uczucie "pustego gniazda" i dlatego chciałaby mieć wszystkich przy sobie. Zobaczysz, co będzie po ślubie:tak:.
Sylwiob- wylądował na ostrym dyżurze, ponieważ "biedaczek" nabawił się nadżerek na żołądku i dają mu one o sobie znać (niecały tydzień temu leżał w szpitalu z tego powodu). Skoro nie słucha tego, co zalecają mu lekarze to niech cierpi-cierp ciało, co żeś chciało.

Takie te chlopy twardziele. I naprawde go olej. Ja bym dawno mu do du... kopla i jeszcze kazala na dziecko placic, ale ja swina jestem:-):-):-):-):-)

Siemacie dziewczyny ! :-) Witam Was w ten piękny, słoneczny i ostatni dzień lata :-p
Na poczatku witam nową forumowiczkę:-)
U nas stara bida nową goni :-) Dzień leci za dniem. Mela już biega a nie chodzi :-p wszędzie jej pełno. zębów ma już 11 i jej słownik staje się coraz bogatszy:cool2:Obie wyczekujemy na przyjazd B. a to już za 1,5 tygodnia :-D

Dorcia Ty się przez tego faceta wykończysz. Weź połóż na nim lache, tylko tyle mogę Ci poradzić. Chłopak jest jakiś nie teges a jego matka to już wogóle. Ja wiem, że dla dobra dziecka robi się wszystko, ale chyba jak go olejesz to bardziej Wam wyjdzie na zdrowie. Wiem to po sobie. Trzymam kciuki za Ciebie i małego (widziałam sesje - można się zakochać, taki śliczny jest:laugh2:)

Mery jak tam zdrówko dziewczynek? Oby było już w porządku :-)

A co do teściowych to wiecie... róznie to bywa. Moja przyszła to rozgadana, ogarnięta kobieta. Tylko, że już starsza i chciałaby wszystkie swoje dzieci mieć przy sobie. Ostatnio wpadła na pomysł, żebyśmy w 3 zamieszkali z nimi....wszystko ok, tylko, ze to male, 3 pokojowe mieszkanie...nas 4 dorosłych i Mela. Dzięki Bogu, B. bardzo szybko wybił jej to z głowy. ogólnie kobieta w porządku, ale wiecie, 3 dzieci wychowała, teraz 4 wnuk w drodze i chciałaby, żeby wszystko było po jej :-) Co to, to nie. Jak byłam u niej z Melą pierwszy raz to było sto pytań do: A dlaczego ona to je? A dlaczego ją tak ubierasz? Przecież cieplo jest. A dlaczego ona śpi we wózku na balkonie? :laugh2:ale nie mogę póki co na nia narzekać:-)

Nic to, zmykam, bo stworek się zaraz obudzi i trzeba będzie za nią biegać :-) Buziaki.

PS. A reszta juz zapada w sen zimowy??? ;-)

Zazdroszcze tesciow, chociaz i moi sa fajnie chociaz czasami zaczynaja mnie draznic, ale coz zycie:-):-):-):-)
 
Hej dziewczynki!

Dorcia chwała Ci za to. Z takim draniem to ja bym sobie życia nie układała :tak:Meli 'ojciec roku" został pozbawiony praw, ma dosrane 500,- alimentów ( co prawda ich nie płaci, ale sprawa jest u komornika, więc i tak ma przesrane :-p) i nawet nie wie gdzie teraz mieszkamy. Nie mamy z nim kontaktu i chwała Bogu. Mam spokój, w końcu mam spokojny sen. I Mela jest szczęśliwa. Poza tym będzie miała tatę, kochającego. Bo jakieś zaręczyny mi wiszą w powietrzu :-D:-pTy też znajdziesz dla małego tatę, który zasługuje na waszą miłość :tak:

Ania jak można Cię nie pamiętać :-)witamy znów. Ale z tego Twojego chłopaka to już duży chłopak. I też zazdroszczę wczasów nad morzem :-)

Sylwio no teściów mamdobrych, przynajmniej narazie :-p tzn teść to zchorowany człowiek, bardzo malomówny, wręcz zamknięty w sobie, ale uśmiechnięty :-)a teściowa nadrabia rozmową za ich dwoje :tak:

Ja dalej jestem na etapie szukania pracy :eek: niby tyle oferty ale nigdzie mnie nie chcą :sorry: Mela rojber właśnie ucina sobie pośniadaniową (a zjada ich aż 3 ;-)) drzemkę. A ja zaraz uciekam na wyprawę po urzędach.
 
reklama
Brandy trzymam kciuki za rychłe zaręczyny :) Cieszę się bardzo, że tak Ci się ułożyło i znalazłaś swoją drugą połówkę. Z szukaniem pracy to u mnie tak samo, pracowałam do konca marca i od tego czasu szukam pracy. Byłam na 7 rozmowach i jak na razie lipa, też mnie nigdzie nie chcą. Nie pozostaje nic innego jak siedzieć w domku na razie.
Co do teściów to mój też małomówny, taki zamknięty w sobie i spokojny, ale teściowa za to wygadana.

Sylwioob te wakacje to w zasadzie był taki wyjazd zdrowotny, ze względu na małego, który często choruje na gardło. Zależało mi, żeby jak najwięcej jodu się nawdychał, dlatego siedziełam najdłużej jak się dało.
 
Do góry