reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam;-)
Po imprezie spoko, tylko najgorsze było to że musiałam o 9 zwlec sie z łóżka:tak::sorry2:

Sandra ciekawe jak Sarka sobie poradzi w przedszkolu, mam nadzieje ze bedzie lubiala tam chodzic:tak: zdrówka zycze - oby po katarze nie bylo juz ani sladu;-)

Brendy gratulujemy Amelci pierwszego ząbka:tak: u nas dalej nic:sorry2:
 
Daisy ona nawet jak nie miala zabkow to gryzla...dziaslami, ale nie mniej bolesnie ;-):-)

Kunek lada dzien Emilce tez sie zabki zaczna na swiat wykluwac :tak: ja sie nie moglam doczekac a teraz tylko patrze kiedy wyjdzie go wiecej niz tylko czubek ;-)
 
Witam tak szybciutko bo czasu brak
Brebdy gratuluje ząbka szybko urośnie bo Patka ma juz te dolne normalnej wielkości a jak ciapnie to mi się krew leje.
Nie jestem na bierząco mam dzieci chore wylądowałam u lekarza w niedziele. Natka tragedia stan przed zapaleniem płuc a zaczęło sie od niewielkiego kaszlu pierwszy raz ma antybiotyk myslałysmy z lekarką że jakoś spróbujemy bez ale gorączkowała wczoraj cały dzień żygała jak pies i nie mogłam jej niczym zbić gorączki dziś juz lepiej kaszle jak gruźlik ale nie żyga i temperatura max 38,3 Patka sie trzyma kaszle też mocno katar jak cholera ale gorączki nie ma.Niewiedziałam co to jest chore dziecko , ale dwójka naraz a ja sama w domu od rana do nocy padam na twarz wpadne kiedy indziej bo małe marudzą.
 
Witam popoludniowo ;-):-)

Mam jeszcze 15 min. do konca pracy, wiec jakos trzeba je pozytecznie wykorzystac ;-):-p

Ta pogoda mnie juz tak dobija, ze jeszcze chwile i jakies antydepresanty bede musiala brac :baffled::-p

Ogolnie to u nas nic nowego. Katar nas meczy (mnie nawet bardziej niz Sare), biore Sudafed, ale niewiele mi daje :sorry2:
Sara na szczescie (odpukac) bez goraczki, humor dopisuje, je normalnie i rozrabia, wiec moze zadne powazniejsze chorobsko sie w tego nie rozwinie :sorry2:Jak nigdy nie chorowala to teraz juz 3 raz w ciagu 3 miesiecy :baffled:

Mery, zdrowka dla Twoich dziewczynek :tak: Biedne, szczegolnie Natka...:sorry2: No i podziwiam Cie, ze dajesz sobie sama rade z dwojka chorych dzieci :sorry2:Wielka jestes!:tak:

Brandy, gratuluje pierwszego zabka! :tak::-D Teraz pojdzie expressem ;-):-D:tak:

Kunek, Emilce pewnie tez juz niedlugo wyjdzie pierwszy zabek :tak: Bez obaw, do konca zycia bezzebna nie bedzie ;-):-p
 
Witajcie kochane
Dawno mnie tu nie bylo...ale staralam sie czytac wszystko mniej wiecej codziennie:-D.
Wiec u nas wszystko po staremu i po nowemu:-). Ja zaliczylam wszystkie egzaminy i zostaly mi tylko jeszcze dwa i moge sie bronic;-). Dominik czuje sie dobrze,rosnie jak nie wiem co i ma juz 4 zeby:szok::szok: Troche jest przez to marudny,ale jakos dajemy rade:-) Od jakiegos czasu ma wysypke i nie wiadomo za bardzo z czego_Od 1,5 tygodnia nie dostaje nic mlecznego( oprocz cycusia;-):-D)i obserwujemy caly czas co jest powodem. Kolezanka powiedziala mi,ze moze to byc z pior ktore mamy w koldrze i poduszce:-(A Dominik spi z nami wiec...moze to mu nie slozy:-(. Dlatego spi z nami dalej:-),ale od wczoraj pod swoja kolderka i ze swoja podusia.Zobaczymy za pare dni czy to faktycznie to jest przyczyna.
Bylismy dzisiaj na spacerku,ale tylko chwile bo pogoda nie jest zbytnio ciekawa i nie zacheca do spacerkow:-(.
Mery szybkiego powrotu do zdrowia dla dziewczynek. Pogoda jest okropna wiec to pewnie przez to wszystko. Do konca marca ma byc podobo tak w kratke:-(
sandra1982 super ze Sarcia taka pogodna. To az dziwne ze od jakiegos czasu nic nie zmalowala fajnego:-D:-D:-D. A Ty sie tam lecz i oby katar szybko ustapil:-):-)
Brandy wielkie gratulacje dla Amelci z okazji pierwszego zabeczka:-D:-)A nawet nie zauwazysz jak bedzie juz caly i posypia sie nastepne:-)
Uciekam gotowac zupke dla Dominika:-)
Milego popoludnia:rofl2::-p:rofl2:
 
reklama
A co tu taka cisza? :blink:Gdzie sie podziewacie moje drogie kolezanki? ;-):-)

Ja w pracy, mam troche roboty, ale teraz zrobilam sobie przerwe na kawke, ciacho i BB ;-):tak::-)

Pogoda ohydnie ohydna dalej :no::wściekła/y: Ile moze sypac :baffled:

Ogolnie to nic ciekawego. Sara przeszczesliwa, bo marnotrawny tatusiek sie zjawil - byli na spacerze, a teraz sie bawia w domu. Ja do 17:00 w pracy, wiec pewnie sie z nim mine :-p

Prychatka, ale Dominiczek rosnie! :tak: Cala mausia! Identyczne oczy, usmiech itd. :tak::-) Cudny jest!:tak:
Gratuluje 4 zabkow, teraz to juz z gorki ;-)
Co do uczulenia na pierze to rzeczywiscie moze byc przyczyna, tez tak myslalam jak Sara byla malutka, ze to od mojej poduszki i koldry, ale jednak nie. Moze Dominiczek ma bardzo wrazliwa skore i cos (moze jakis material o ktory trze skora) mu ja podraznia, a moze jakis skladnik jedzonka dziala tak a nie inaczej :sorry2:Zobaczycie z czasem :tak:

Katar minal :tak::-):tak: Czyli Sudafed dobry lek, pomogl ;-):-) Sarze ociupinke sie jeszcze leje z nosa, ale mysle, ze dzien dwa i tez jej przejdzie :tak:

No nic, uciekam.
 
Do góry