reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Ale forum sie nam powieksza... :tak::tak::tak::-):-):-)
Witam wszystkie nowe mamusie i przyszle mamusie... ;-)
U nas po staremu... Maz na wyjezdzie... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:W ten weekend byl w domku ale znow pojechal na dwa tygodnie.... Olek strasznie za nim teskni... :hmm::hmm::hmm:I ja tez...:hmm::hmm::hmm:
Brandy fajnie ze masz kogos...:laugh2: Trzymam kciuki zeby sie dobrze ulozylo... Bedzie ok...
Sandra ty to biedulko chyba w pracy wiecej weekendow spedzasz niz w domku... :rofl2::szok::rofl2:
A tak out of topic to przyszlo mi wyrownanie za zuzyty gaz... I kurde musze im 500 zl zaplacic... Szok...wszystko przez to ze mialam male rachunki prognozowe przez caly 2008r...
 
reklama
AGUSIAAA, bo przez te rachunki prognozowe to oni nieźle naciągają ludzi. Moi rodzice się sami o tym przekonali. Zauważyli, że rachunki za miesiące, w których używamy gazu tylko do gotowania (w zimę ogrzewamy wodę przy pomocy boilera podłączonego do centralnego ogrzewania) wogóle nie są niższe. Pojechali do gazowni i uzgodnili, że raz na 2 m-ce będą dzwonić ze stanem gazomierza i płacić za to, co naprawdę zużyjemy. I co się okazało:confused:? Teraz rachunki są o 1/2-1/3 niższe niż rachunki prognozowe. Oni tylko kombinują, jak wyciągnąć pieniądze od ludzi. Lepiej wydać parę groszy za telefon, aby płacić za to, co faktycznie zużyjecie, niż płacić jakieś rachunki prognozowe, a potem jeszcze jakie dopłaty. Warto spróbować.
 
Hej dziewczynki :-)
U nas stara bieda. Nic ciekawego sie nie dzieje. Elomelo dalej bez zabkow:eek: normalnie ida jej jakby chcialy a nie mogly za bardzo. A marudna jest okrutnie :eek: i jesc za bardzo mi nie chce :-( Stara się raczkowac powoli, wyglada to calkiem komicznie - kleczy ładnie na kolankach i buja sie to przodu i do tylu :-D
Wogole mialam dzisiaj z rana odwiedziny - byla u mnie pani kurator odnosnie Amelki, bo w nastepny wtorek mam rozprawe o ograniczenie (trzymanie kciuków wskazane:tak:, ale ja te Wasze kciuki wykorzystuje;-)) Porozmawiala ze mna, popytała jak to wszystko wygladało i wyglada, obejrzała nasz "apartament" (oczywiscie sprzatany w pospiechu :-p). No i teraz mam nadzieje, ze wystawi nam ładna opinie. Bardzo sympatyczna, starsza ( koło 50tki) kobieta :-)
A co do "ojca roku" to dzwonil wczoraj. Moja kolezanka odebrala telefon i powiedziała, ze to juz nie jest moj numer, ze nie ma ze mna kontaktu i nie wie nawet gdzie mieszkam :-D
 
Dorcia... faktycznie masz racje....:tak: bede musiala tak zrobic... tym bardziej, ze od maja do listopada bede miala male zuzycie gazu bo bede tylko z Olusiem:baffled:... odpadnie mi gotowanie, bo bede jadla u rodzicow, a zuzycie bedzie tylko tyle co za grzenie wody... musze tam zajechac i sie dopytac...

Brandy... jeszcze bedziesz biegac za Mela i prosic ja zeby na chwilke usiadla... zobaczysz... :tak::tak::tak:
 
Agusia mnie tak załatwili w zeszłym roku tylko oni posłali mi duże prognozy zapłaciłam 2 ale stwierdziłam ze przecież do gotowania obiadów ja nie zużyje tyle gazu w zimie wode grzejemy centlalnym tylko w lecie idzie piec na gaz tak wiec bardzo nieprzyjemna pani w gazowni przyjeła ten fakt i niechętnie wystawiła inne prognozy mniejsze chociaż ją prosiłam że będe dzwonic co 2 miechy i podawać stan licznika ale chyba było im szkoda na znaczki. I znowu w styczniu przyszły nam rachunki na ten rok ceny kosmiczne ale poprostu bede tam dzwonić i podawać stan i nie bede sie przejmować jakimiś prognozami.
Co do rachunków to po ostatnim z pradu myślałam ze orła wywine 100 więcej niż zawsze a najwięcej za opłaty przesyłowe i wiele innych.
Brendy tak trzymać niech palant wie gdzie jego miejsce.
Pogoda super mała śpi w wózku starsza w łózeczku więc chwila spokoju i biore się do księgowania faktur.
 
Moi Rodzice dostali dziś zawiadomienie z urzędu miasta, ile mają płacić podatku za działkę i dom i...przeżyli szok - 100% więcej niż w zeszłym roku, czyli w sumie prawie 400 zł:szok:. No poprostu aż się krzyczeć chce:crazy:.
 
Czesc dziewczynki;-)
Ja tu wpadam jak po ogień ale ostatnio to mnie tak głowa boli że nie mam na nic ochoty:sorry2:
Wczoraj byłysmy na szczepieniu a dzis jedziemy do nefrologa:tak: moze dzis sie trochę ogarnę to zdam relacje z obydwóch wizyt:tak:

Póki co pozdrawiam i zyczę miłego dnia Wszyskim:-p:happy:
 
No ja dostałam podatek ale podwyżka tylko 4zł wiec nie jest źle w sumie 200zł jednak mieszkanie na wsi ma swoje plusy bo jak słysze ale moi rodzice maja to aż głowa boli.
Kunek powodzenia u lekarza.
Dobrze że mnie to omija małe zaczęły coś pokasływać w zeszłym tyg ale jakoś przeszło bez niczego. Moge sie pochwalić moja zaczęła wczoraj raczkować coprawda pare ruchów ale już widać ze wie o co chodzi tak wiec teraz oczy wkoło głowy i bramki na schody trzeba zamykać.
Miłego dzionka zapowiada sie ładna pogoda.
 
reklama
Do góry