reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
No witam pogoda nam się zapowiada ładna więc sprzątam w domku obiadek na szybciutko żeby mozna było wyjsc do ogrodu.
Witam nowe dziewczyny na forum.
Brendy do klechy idzie mąż mam taki zamiar żeby to było dzisiaj no chyba termin to 9listopad zaświadczenia już mamy wszystkie wiec żeby tylko nie robił problemów bo nie odwiedzamy go zbytnio.
Pomykam zerkne znów
 
Dziekuje za mile przywitanie:-) Rowniez jestem sierpniowa mamusia tak jak Ty Brandy:-) moj syneczek urodzil sie 25 sierpnia w Eskulapie o 22.20 i wazyl 3550.Na obecna chwile Dominiczek wazy juz 6100:-).Mąż poszedl do pracy a my wybieramy sie na spacerek...
 
Prychatka moja Amelka urodziła sie 8 sierpnia o 2.15 w szpitalu na Wyspianskiego :-) Wazyla 3,300...teraz wazy tez cos ponad 6 kg.

Mery ja nie dalam ksiedzu zadnych zaswiadczen. Moj brat zostal chrzestnym bez bierzmowania :tak:

Dziewczyny, trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki....jak nie zdam tego egzaminu co mam dzisiaj to mam postudiowane .... wczoraj ryczalam caly wieczor, bo zasrany doktor sie na mnie uwzial:dry:.... umialam caly test na pamiec i mi go nie zaliczyl :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem cala zesrana :-(
 
No wlasnie...chrzciny...jak to u Was wygladalo?? My tez sie mamy zamiar wybrac do ksiedza i spytac czy wogole udzieli chrztu naszemu maluszkowi poniewaz mamy tylko slub cywilny a koscielny zaplanowalismy za dwa lata.Czy moze znacie ta parafie na karpackim??
 
Oj Brendy trzymamy mocno daj szybko znać jak poszło oby do przodu bo inna wersja nie wchodzi w gre.
Co do księdza to szczerze wątpie czy nasz proboszcz wogóle rozmawiałby z tobą o chrzcie napewno czepiałby się ze dziecko bez slubu no i wogóle że samotna dlatego nie chodze do koscioła przez takich jełopów jak on a chrzciny musze zrobić bo by mnie chyba rodzina zlinczowała.
Córy śpią mnie odwiedzają kurierzy bo znów wpadłam w szał zakupów dzis przyszły mi garnki i krzesełko do karmienia dla Patki
 
Witam serdecznie!

Dawno nie zaglądałam i pewnie już mnie nie pamiętacie :) Widzę, że pojawiło się kilka nowych Mamuś, to zebrałam się na odwagę znowu, żeby do
Was zajrzeć i coś napisać.

Brandy powodzenia na egzaminie, trzymam mocno kciuki.Na pewno będzie dobrze.
Ja również miałam troszkę problemy na studiach, będąc w ciąży jeszcze, akurat byłam na piątym roku i było jeszcze troszkę zaliczeń. Pamiętam, ze uwziął się na mnie jeden profesorek od głupiego przedmiotu i w prawie 9 miesiącu mi nie zaliczył. Potem jeszcze były przeboje z prowadzącym seminarium. Całe szczęście studia już za mną.

Prychatka ja również rodziłam w Eskulapie z tym, że rok temu:) Bardzo zadowolona z nich jestem.

A mój Kamilek dokładnie jutro, 25.10 kończy roczek. Ale ten czas przeleciał.
 
reklama
Dziewczynki .... na poczatku dziekuje za to, ze trzymalyscie kciuki...niestety nie udało się:wściekła/y::no::-:)angry::angry::-:)no::wściekła/y:mam totalnego dołka....nwet nie chce mi sie za bardzo pisać... zadał mi jedno pytanie, na króre odpowiedzialam...stekajaco, bo stekajaco ale jednak.... na co pan doktor od siedmiu bolesci stwierdzil, ze nic nie umiem.... i mi podziekowal :-(
 
Do góry