reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Patrycji przebiłam, Natka tez miała przebijane co prawda była troszke starsza bo miała 4 mce, mała była dzielna dużo mniej płakała niż Nati wszystko dobrze sie goi a takie małe to sobie nie szarpnie i nie naderwie ja takie szalone pomysły mam ale tak słodziutko wygląda w tych kolczyczkach taka malutka dziewczynka i już nikt się nie bedzie pytał o płeć mam nadzieje bo jak z Natką byłam kiedyś u lekarza to jedna babka potrafiła się zapytać czy chłopczyk czy diewczynka więc tylko jej odpowiedziałam że jak widać
Zmykam bo skrzat się drze
 
reklama
Byłam wczoraj u gina chyba po raz ost przed porodem. Emilka ma już jakieś 3500 (-/+200 bo tego to sięnie dadokładnie ustalić), no i wyglada na to że zaczyna wybierać się na świat. Szyjke mam skróconą, gładką i pojawiło się 2cm rozwarcia.:) a kuje mnie niesamowicie i od dwóch dni mam dość częste skurcze, w sumie 38 tydz skończony, 39 (w sobote kończe). No i wczoraj gin mnie widać posmyrał porządnie po podwoziu i jak przyszłam do domu to na wkładce znalazłam take coś co być może czopem było :) a mała charcuje mi tak po brzuszku, że masakra :)

Sandra - Tobie to dobrze z tym Heinekenem, tez mam ostatnio taką wielką ochotę nazimne piwko, a tu lipa ;/,
już wszystko spakowane:) , no brakuje mi tylko spirytusu dla małej,
ale kupiłam awaryjnie te waciki leko, teraz tylko czekać na skurcze mi pozostaje, hmm ciekawe jak mi pójdzie z karmieiem, bo takie małe bajtle to mogą nieżle "pogryźć" z tego co słyszę. Ciekawa jestem czy Emilka też będzie taką śsącą i zasypiającą przy cycu malusia "pijawką".

Mery - lool to takim małym szkrabką już można uszkaprzebijać?
to są jakieś specjalne miniaturowe kolczyki, czy normalne się daje?
ja to miałam kute jak z 6 lat dopiero miałam:)

Brandy - jak tam egzaminek poszedł? a chętny na kolejne chrzciny, to się napewno szybko zajdzie bo niezła laska z Ciebie:)


No jeszcze 5 dni zostało żeby Emi załapała się na wagę, potem to malutki skorpionek będzie. Wczoraj wieczorem jeszcze z mężem pojechaliśmy do znajomych i dopiero o 2 wróciliśmy, hehe a rano to szukałam zapałek, żeby sobie na nich powieki podwiesić:)
 
Hej myszki moje....
Niestety ostatni egzamin sie nie udał...popłakałam sie babce w twarz normalnie. Wykułam sie, ale wyobrazcie sobie, ze na 3 pytania zadne mi nie siadlo. Poprostu zonk jeden wielki :baffled: dzisiaj kolejny egzamin...ja juz psychicznie nie wytrzymuje. Ostatnio pan doktor zaczal seminarium od słow : w szkole dzieje sie Armagedon....

Mery...ja malej uszka przekluje dopiero jak troche podrosnie, bo uszka rosna i te kolczyki moze miec pozniej za wysoko :sorry2:

Oolivia to mogl byc czop...mi tez odszedl i tego samego dnia pojechalam rodzic. Bez skurczow, z rozwarciem na 2 cm, po niezlym masazu szyjki 2 dni pod rzad :-) takze moze Cie zebrac powoli. Na prywatnej wysylam Ci swoj numer telefonu. Jakby sie zaczelo cos dziac dasz znac :-D
A co do chetnego...mhm...zabardzo nie mam gdzie go teraz znalesc ;-)

Sandra jak by co to jestesmy umowione na jutro :tak::-)
 
Olivia czyli już tuż tuż wielki moment, będziemy trzymać kciuki mocno a co do karmienia to nie martw sie byle tylko Ci ktoś pokazał jak małaprzystawić zeby dobrze ssała i powinno być dobrze mnie nawet ani razu sutki nie bolały.
A co do kolczyków to takie małe do przebijania pistoletem są maciupkie
Brendy dasz rade z tymi egzaminami a tych prof niech szlag weźmie żeby młodej mamie jakiejś taryfy ulgowej nie dali. A teraz szykuj sie do imprezki i udanej zabawy życze daj znać co i jak i czy cichaczem szanowny tata sie nie zjawi.
Trzymajcie sie cieplutko mi Natka wstała i woła ze już dość spania bo duzio spała
 
cześć dziewczyny czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta :zawstydzona/y:
u mnie ostatnio kiepsko z czasem wróciłam do szkoły (właśnie jutro czeka mnie wycieczka do wa-wy ;-)) Byliśmy w sierpniu na wakacjach w Chorwacji a pod koniec września na 5 dni w Rzymie oba wyjazdy były bardzo udane i na szczęście mała była bardzo grzeczna.
Zuzka zaczęła chodzić (dokładnie w swoje pierwsze urodziny) i ciągle mi gdzieś ucieka :rofl2: bardzo dużo też mówi potrafi się nawet ze mną pokłócić :-D
pozdrawiam i witam nowe mamuśki z którymi nie miałam jeszcze okazji się poznać
 
Witam wiosennie w jesienny dzien :-p:-D

Ale mamy piekna pogode, a ja w pracy do 17:00 :sorry2::blink:

Brandy, dzisiaj wielki dzien Amelki! :tak: Ciekawe czy bedzie grzeczna w kosciele ;-):-) Zycze udanej imprezki i jak cos to do zobaczonka wieczorem :tak: O ile gdzies wyjde, to dam znac :tak: Buziaki dla malutkiej od ciotki w ten szczegolny dzien :tak: PS. A tatusia zawiadomilas? ;-):-)

Mery, moja Sare do dzisiaj z chlopcem niektorzy myla :-p Nawet jak ma ubrana rozowa bluzke i spinke w swoich niestety marnych wlosach ;-):-D Wklej zdjecie malutkiej, bo jestem ciekawa jak wyglada w swojej pierwszej bizuterii :tak:

Solnitschka, dr Kawulok naprawde jest swietna, a jak ladnie zszywa ;-):-D Sladu nie mam praktycznie ;-):-D Jezeli bylabym drugi raz w ciazy to na lekarza prowadzacego wybralabym wlasnie Ja :tak:

Oolivia, i jak objawy zwiastujace rychly porod? :-) Sa?? Cos mi sie wydaje, ze najpozniej po weekendzie bedziesz miec Emilke po tej stronie brzuszka :tak::-)
Co do pogryzionych brodawek sutkowych to chyba wiekszosc kobiet przez pierwsze dni ma z tym problemy, ale potem skorka sie uodparnia i wszystko wraca do normy :tak: A Bepanthen na popekane brodawki jest niezastapiony :tak:

Luandzia, pewnie, ze Cie pamietamy :tak::-) i Twoja cudna corenke rowniez :tak: Gratulacje dla malutkiej z okazji postawienia pierwszych kroczkow. Fajnie, ze sie wakacje Wam udaly :tak: No i powodzenia na zajeciach! Wpadaj do nas w miare mozliwosci :tak:
 
Witajcie prawie poweekendowo:) u mnie jakby co stanęło i cisza, wszczoraj miałam już skurcze co 10 min i myślałam, że się zacznie ale jak na złość ustały i póki co nic się nie dzieje, więc pewnie drogie dziewczyny po wekendzie jeszcze bobaska nie przytule;/
Brandy - nie przejmuj się egzaminem, bywa różnie niestety niekiedy tak pechowo się trafia, że żadne z pytań nie siada ;/
Mam nadzieję, że imprazka małej się udała:) i malutka była gwiazdką wieczoru:)
Witaj Laundzia:)
 
Ostatnia edycja:
Sandra, do Eskulapa to ja już drugie podejście robię. Przy pierwszej córce mnie odesłali, bo "nie wstrzeliłam się" w termin ;-) i anestezjolog wyjeżdżał. Teraz nie popuszczę. Zresztą Orzeszek póki co miednicowo siedzi i nie zamierzam się męczyć w Wojewódzkim - tam pewno kazaliby mi rodzić naturalnie... Poza tym mam sporą wadę wzroku i miałam zaświadczenie lekarskie, coby mnie za długo nie męczyli, ale pod Szyndzielnią olali to.
A Kawulokowa jest w porządku. Zobaczymy co mi powie w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Hej dziewczynki
W koncu dzisiaj doszlam do siebie i moge powiedziec jak sie udala impreza :-)
Tak wiec, zaczelismy obiadem o 15. Bylo troszke sztywniawo, bo ludzie troche miedzy soba sie nie znali, ale to zawsze tak jest na poczatku. Ale wino do obiadu sie polalo i zrobilo sie luzniej ;-) Na 17 poszlismy do zdjecia, Ksiezniczka sie obudzila. Na poczatku sie zaczela usmiechac, ale niestety juz pod sam koniec zapiela focha i zaczela plakac :-D Potem kosciol i po mszy caly chrzest...Na pytanie: "O co prosicie księdza?" padła odpowiedź: "Yyyyyyy..." bo każde z nas zapomnialo co ma powiedziec :-D:-D:-D Mala sie nie obudzila nawet jak byla polewana woda :-)Potem kolacyjka i nieoficjalna czesc, czyli wielkie picie :-):tak::-):tak::-) Mala dostala cudowne prezenty, w tym cyfrowke od mojego brata, czyli ojca chrzestnego. Teraz biegam za nia caly czas z aparatem. Jednak najlepszych prezentem jest szalik Widzewa Łódź. Seria limitowana, jest takich tylko 50 :-D:-D:-D Wczoraj wszyscy umierali z pragnienia :-p:-p:-pNo i byly chrzciny i po chrzcinach :sorry2:

Oolivia i jak tam samopoczucie ? Jakies postepy Emilka robi? Mam nadzieje, ze w tym tygodniu juz bedzie po drugiej stronie :-)

Luandzia gratuluje pierwszych krokow Zuzinki :tak::-D

Ale sie dzisiaj rozpisalam...az sama siebie nie poznaje :-p
 
Do góry