reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Hej dziewczynki :-) Ja dopiero wrocialam ze szkoly i padam na pysk. pogoda tragiczna, naparzaja mnie plecy i nogi, spac sie chce .... wogole do bani :-:)-:)-( no ale coz, teraz jakies żarełko, prysznic i lózko bo na nic nie mam siły :sorry2::dry:
 
Bernadka trzymamy kciuki żeby z mała było ok.
Faktycznie pogoda pod psem tylko iśc do łóżka ale niestety mam dużo prasowania i musze to teraz zrobić jak Nati śpi bo z nią nie da rady ponieważ strasznie pasjonuje ją zelazko i o nieszczeście nietrudno.
 
Echhh
Dokladnie leje i leje:crazy::angry::angry::angry::angry:
Feeeeeeeeeeeeee
Ja chce słonce
chociaz jeden dzien
Rosnie mi juz kupka prania do prania a wiadomo w domu juz nie grzejemy wiec wszystko pomalutku schnie a tak to na polku 3 godzinki i suche;-)
Nie mowiac juz ze grilla by sie jakiegos dobrego zjadlo

Jutro ide z Natka do lekarza na 17 zobaczymy co powie o wynikach
A pozatym to jutro mam WOLNE :-)

BUZIOLE SłODKICH SNóFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
 
witam,
jestem jeszcze świeżutka na tym forum, ale chciałabym sie przyłączyć do mieszkanek/mieszkańców Bielska i okolic
wchodzę z marszu, bo nie zdążyłam przeczytać wszystkich 259stron wątku

mam na imię Ewa, mieszkam w Mazańcowicach i mam dwie córy

proszę Was o przyjęcie do grona BB forumowiczek, będzie mi bardzo miło poznać koleżanki z sąsiedztwa
 
Witam
Czesc Ewa-super ze nasze grono sie powieksza pisz jak najwiecej abysmy mogły jak najlepiej Cie poznac:tak: w jakim wieku sa twoje szkrabiki??
Czym sie zajmujesz??

Jako ze dzis mam wolne to domek juz lsni czystoscia....:-)
Gołabki prawie gotowe

Mam dzis jeszcze w planie obejzec na 2 program o 13 i niezwyklych ciazach

buzioki dla kochanych krejzolek:-D
 
Ja jestem zupełnie nowa na forum i na poczatku chciałam się przedstawić, mam na imię Ola i mieszkam w Bielsku-Białej, mam trójkę dzieci
- Magda 3 latka
- Szymek 1,5 roku\
- Agnieszka 4 miesiące
na dzień dzisiejszy zajmuję się dzieciaczkami, z zawodu jestem księgową, no to tyle na razie, mam nadzieję, że przygarniecie do swego grona zbłąkaną owieczkę, pozdrawiam wszystkich gorąco w ten smutno-smętny dzień!
 
reklama
Do góry