reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Sandra....nie mam pytan wez i Ty pogadaj z Tonym albo Ty albo Ona..........

Ja pierdziele a ta panne to bym wziela w obroty a tylko by wióry szły......
Ja pierdziele laski nie maja do siebie za grosz szacunku nie chce jej na trzezwo to po pijaku

Byle tylko nie zrobila jakiegos swinstwa w stylu ze sie np.pusci z innym zajdzie w ciaze a powie ze to Toniego:angry::angry::angry::angry:

A to moj urwis
 
reklama
Sandra dobra rada Dominiki - daj sobie z nim spokój ...:tak: bo ja rozumiem jakby sie przed nia bronił jakoś, olewał ją ... ale jemu sie to normalnie podoba !!! A Ty jestes za mloda, za mądra, za atrakcyjna, zeby przez jakas szmate i drania nerwy sobie szarpać .... Oni sa siebie warci !!! Jak T. chce sobie ja miec, to niech sobie ja ma !!! Szkoda i Ciebie i Sarki !!! :tak::tak::tak:Zasługujesz na kogoś lepszego niż on! A to, ze macie ze sobą dziecko nic nie świadczy ... nie wiem jak do konca wyglada sytuacja mieszy Toba a T. ale naprawde szkoda na to wszystko nerwów!!! Daj sobie z nim siana Sandra, bo to naprawde nie ma sensu. Ja wiem, ze rozum to jedno a serce drugie... Tez sie jakis czas temu zastanawialam, czy nie zostac sama z malenstwem... ale poczekam na rozwoj sytuacji... bo w sumie miedzy mna a J. tez nie jest kolorowo ale napewno o niebo lepiej niz miedzy Toba a T. !!!! Na co Ci kawal s*****syna w domu ??? Dobrze Ci radze - odpuść ... chociaz i tak zorbisz jak bedziesz uważać.

Bernadka- faktycznie pogoda to skichania !!! Ale najlepsza na spanko a ja dzisiaj o niczym innym nie marze :-D Moja wyobraznia juz mi plata figle... a kapie sie tylko pod prysznicem :-p
 
Bernadka nie dość, że straci głowe dla niej to jeszcze dla Sarki... czasy się zmieniły i faceci nie patrza na samotne matki jak na jakieś ufoludki... :tak:a T. nie jest wart zachodu i Sandra dobrze o tym wie...
 
Dzieki dziewczynki! :tak:
Napisalam mu smsa (moze jak wytrzezwieje to przeczyta), ze chlac potrafi, ale do wlasnego dziecka przyjechac i poswiecic mu czas w niedz. to juz nie i ze jak chce to niech se zrobi z Pata dzieciaka, to moze uda mu sie z nia stworzyc idealna rodzinke, bo ja mam tego serdecznie dosyc. I tyle. Ladnie? :-p;-):-)

Pierdole go, ale powiem Wam ze mam malego dolka...:-( I najchetniej bym sie opila, a nie mam czym, a pada i nie mam jak wyjsc do sklepu, bo Sary nie bede ciagnac w deszczu po te, zeby se piwo albo wino kupic...:baffled:
 
Sandra bardzo ladnie mu napisałas !!! :tak::tak::tak: chociaz pewnie u mnie polecialyby slowa ogolnie uwazane za obrazliwe ... :-D i teraz sie do niego nie odzywaj... wszystko najbardziej sie odbije pawnie na Sarce...ale coz. Taki ojciec jej jest niepotrzebny... Ty dajesz jej milosci i czulosci za was dwoje ... :tak:Napewno za niedlugo trafi sie ktos, kto pokocha was obie szalona i szczera miloscia :laugh2::tak: i nie ma co utapiac smutków - nie warto za takiego palanta!!!
 
Święte słowa lepiej nie układać związku jak już od początku się psuje i nieukłada bo im dłużej jest sie z taką osobą to się do tego przyzwyczaja człowiek i myśli że tak juz musi być, tak więc moim zdaniem lepiej zakończyć teraz ta chorą znajomość niż np jak się trafi 2 dziecko bo wtedy już przesrane.
Pogoda dziś barowa tylko szkoda że nie można więc ide legnąć sobie do łóżka na chwilke Nati spi więc wykorzystam troche czasu i odpoczne bo jakoś ostatnimi czasy nie miałam chwili wytchnienia.
 
Czesc
No pogoda tragedia az jakas taka depresyjna a feee

Bylam dzis z Natka na badaniach i kolo 14 jade je odebrac az jestem ciekawa jak wyjda
Mam nadzieje ze wszysko ok bedzie
buziaki
 
reklama
Bernadko pisz jak tam badania Natalki... :confused:
Sandra dziewczyny mają rację... jesteś super i masz super córeczkę... napewno sobie dacie radę świetnie bez takiego palanta.... kopnij go w dupę....:realmad:
 
Do góry