reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg 157 mIU/ml i krwawienie

Gabi12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
209
Dziewczyny niedziela bardzo blada kreska w ten sam dzień okres dzisiaj beta 157. Co myśleć jestem już zapisana do lekarza na wieczór 😒
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-05-05-14-19-04-055_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-05-14-19-04-055_com.android.chrome.jpg
    160,8 KB · Wyświetleń: 405
reklama
Dość niski progesteron, bez przyrostu bety nie da się stwierdzić czy nie jest ona spadkową niestety.. niech lekarz da Ci sumplementacje i powtórz będę za 48h lub jutro ponieważ za 48h to będzie niedziela.. powodzenia
 
Bardzo niski progesteron. Jutro idz na betę i zobacz czy ona nie jest spadkowa.
 
Bardzo niski progesteron. Jutro idz na betę i zobacz czy ona nie jest spadkowa.
Właśnie rozmawiałam z moim lekarzem mówił że beta piękna, a progesteron jest wartością skokowa przepisał duphaston i zastrzyk prolutex w poniedziałek mam zbadać betę, a dzisiaj i tak idę na USG. Mam nadzieję że wszytsko będzie ok.
 
Właśnie rozmawiałam z moim lekarzem mówił że beta piękna, a progesteron jest wartością skokowa przepisał duphaston i zastrzyk prolutex w poniedziałek mam zbadać betę, a dzisiaj i tak idę na USG. Mam nadzieję że wszytsko będzie ok.
Przy becie 157 nic nie będzie widział na usg.
Widać dopiero przy becie ponad 1000
 
Właśnie rozmawiałam z moim lekarzem mówił że beta piękna, a progesteron jest wartością skokowa przepisał duphaston i zastrzyk prolutex w poniedziałek mam zbadać betę, a dzisiaj i tak idę na USG. Mam nadzieję że wszytsko będzie ok.

Suplementacja duphastonu, przy krwawieniu, niskim progu i braku zbadanego przyrostu brzmi conajmniej jak bardzo nieodpowiedzialny lekarz
 
Właśnie rozmawiałam z moim lekarzem mówił że beta piękna, a progesteron jest wartością skokowa przepisał duphaston i zastrzyk prolutex w poniedziałek mam zbadać betę, a dzisiaj i tak idę na USG. Mam nadzieję że wszytsko będzie ok.
Dowiedziałaś się czegoś na wizycie?
Ja bym zbadała jeszcze HCG dzisiaj (nie patrzyła na przyrost)... Byłam 3 razy w takiej sytuacji jak Ty. Raz było to poronienie, 2 razy ciąże się utrzymały
 
reklama
Dowiedziałaś się czegoś na wizycie?
Ja bym zbadała jeszcze HCG dzisiaj (nie patrzyła na przyrost)... Byłam 3 razy w takiej sytuacji jak Ty. Raz było to poronienie, 2 razy ciąże się utrzymały
Tylko tyle że ciałko żółte widoczne na lewym jajniku z którego była owulacja na prawym jajniku niewielka torbiel. Przyczyny krwawienia nie wiadomo. Ciąża
Dowiedziałaś się czegoś na wizycie?
Ja bym zbadała jeszcze HCG dzisiaj (nie patrzyła na przyrost)... Byłam 3 razy w takiej sytuacji jak Ty. Raz było to poronienie, 2 razy ciąże się utrzymały
Ciałko żółte widoczne w lewym jajniku z którego była owulacja , w prawym niewielka torbiel. Co do krwawienia to nie wiadomo moze byc to pozostałość z poprzedniego cyklu, a może też być poronienie. Ciąża pozamaciczna wykluczona. Mam brać duphaston w poniedziałek zrobić betę i wtedy chyba wszytsko się wyjaśni. U Ciebie tez było krwawienie?
 
Do góry