reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg 157 mIU/ml i krwawienie

Tylko tyle że ciałko żółte widoczne na lewym jajniku z którego była owulacja na prawym jajniku niewielka torbiel. Przyczyny krwawienia nie wiadomo. Ciąża

Ciałko żółte widoczne w lewym jajniku z którego była owulacja , w prawym niewielka torbiel. Co do krwawienia to nie wiadomo moze byc to pozostałość z poprzedniego cyklu, a może też być poronienie. Ciąża pozamaciczna wykluczona. Mam brać duphaston w poniedziałek zrobić betę i wtedy chyba wszytsko się wyjaśni. U Ciebie tez było krwawienie?

Wykluczenie ciąży pozamacicznej przy becie gdzieś koło 200? No podziwiam tego lekarza
 
reklama
Tylko tyle że ciałko żółte widoczne na lewym jajniku z którego była owulacja na prawym jajniku niewielka torbiel. Przyczyny krwawienia nie wiadomo. Ciąża

Ciałko żółte widoczne w lewym jajniku z którego była owulacja , w prawym niewielka torbiel. Co do krwawienia to nie wiadomo moze byc to pozostałość z poprzedniego cyklu, a może też być poronienie. Ciąża pozamaciczna wykluczona. Mam brać duphaston w poniedziałek zrobić betę i wtedy chyba wszytsko się wyjaśni. U Ciebie tez było krwawienie?

W jaki sposób wykluczył cp przy becie 150?
 
@Gabi12345 Tak, miałam pozytywne testy i krwawienia. Jak już napisałam, na Twoim miejscu, zbadalabym betę szybciej niż w poniedziałek.
 
reklama
Do góry