reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dzisiaj robiłam test Bthcg wynik 0.Jutro mam dostać miesiączkę.Jest jeszcze szansa żeby Bthcg wzrosła?
Hej. 🙂 Nie wiem kiedy wypadała u Ciebie owulacja, czy była potwierdzona np. monitoringiem, jak długą masz fazę lutealną.
Jeżeli przyjąć, że cykle masz standardowe, a jutrzejszy dzień to 14 dpo i powinnaś dostać miesiączkę - to szanse na wzrost beta HCG są raczej znikome. Przykro mi ❤️
 
reklama
No właśnie z wyliczeń że cykl wynosił 26( ponieważ mam różne cykle)owulację wyliczyłam na 4.08 a jeżeli obliczyć cykl 28dni to owulację miałam 6.08. Z pierwszego cyklu wychodzi mi że mam dostać miesiączkę 17.08 a z drugiego 19.Czy myślisz że może jeszcze Bthcg wzrosnąc?
 
No właśnie z wyliczeń że cykl wynosił 26( ponieważ mam różne cykle)owulację wyliczyłam na 4.08 a jeżeli obliczyć cykl 28dni to owulację miałam 6.08. Z pierwszego cyklu wychodzi mi że mam dostać miesiączkę 17.08 a z drugiego 19.Czy myślisz że może jeszcze Bthcg wzrosnąc?
Trochę już tych owulacji przerobiłam, niestety, i pomimo regularnych cykli czasem miałam ją w 12 dniu cyklu, a czasem i 21(były monitorowane). Zdarzyły się też cykle bezowulacyjne, bo może być i tak. 🥲
Jeśli owulacja się u Ciebie przesunęła i zaistniały odpowiednie okoliczności, to myślę, że beta może jeszcze wzrosnąć.
 
Dziękuję za odpowiedź.Ja w ogóle nie czuje żebym miała dostać jutro miesiączkę.Jeżeli jutro nie dostanę to w piątek myślisz żeby powtórzyć Bthcg?
 
Dziękuję za odpowiedź.Ja w ogóle nie czuje żebym miała dostać jutro miesiączkę.Jeżeli jutro nie dostanę to w piątek myślisz żeby powtórzyć Bthcg?
Jeśli nie dostaniesz w terminie miesiączki, to tak, chociaż wydaje mi się, że przy nieregularnych cyklach poniedziałek dałby pewniejszy wynik 🙂
 
Trzymam kciuki! ✊🏻 U mnie okres powinien być w sobotę, ale pojawiło się plamienie przedmiesiączkowe, parę skrzepów (co ponoć wyklucza plamienie implantacyjne), temperatura spadła, piersi bolą, dostałam migreny, jak zawsze na niedługo przed miesiączką. Owulacja była 3 sierpnia, a czuły test jest negatywny. Betę sobie tym samym odpuściłam. 😝
 
Trzymam kciuki! ✊🏻 U mnie okres powinien być w sobotę, ale pojawiło się plamienie przedmiesiączkowe, parę skrzepów (co ponoć wyklucza plamienie implantacyjne), temperatura spadła, piersi bolą, dostałam migreny, jak zawsze na niedługo przed miesiączką. Owulacja była 3 sierpnia, a czuły test jest negatywny. Betę sobie tym samym odpuściłam. 😝
Rozumiem...to również trzymam kciuki żeby się udało♥️
 
reklama
Hej dziewczyny!Błagam znowu o pomoc.Cykle mam co 28dni(dopiero od 2miesiecy są regularne)Owulacja wypadała mi 2/3 wrzesień.Miesiączke mam dostać. 16.09.Robiłam Bthcg wczoraj( tj.11.09)i jest 0.00.Czy jest szansa że mogę być jeszcze w ciąży?Czy jak Bthcg 5 dni przed okresem jest 0 to już nie ma szans?
 
Do góry