reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

reklama
Trochę dziwnie. Bo może nie słuchać bicia serca tak wcześnie ale widać zwykle bijące serduszko taka migoczącą plamka jakby. A jednocześnie mówi że jest ok, to ciekawe o co mu chodziło z tym sercem. Nie dziwię się że się zastanawiasz teraz. Szkoda, że nie dopytalas. Jeżeli masz możliwość umów się do innego lekarza jeszcze na szybko to się upewnisz o co chodzi. Z drugiej strony jak lekarz mówi że rozwija się prawidłowo to chyba też wie co mówi 🙂🤞
 
a zlecił badania krwi? założył kartę ciąży? Cokolwiek zrobił?
Akurat ja kartę ciąży miałam założoną dopiero chyba w 12 tygodniu a byłam na wizytach od 5 tygodnia, więc to można chyba trochę później w razie co zrobic, ale fakt, badania krwi od razu zlecali. Strasznie dziwna sytuację ma autorka. Nie ufalabym temu lekarzowi jeśli to faktycznie wszystko tak wygląda i poszłabym do innego.
 
Akurat ja kartę ciąży miałam założoną dopiero chyba w 12 tygodniu a byłam na wizytach od 5 tygodnia, więc to można chyba trochę później w razie co zrobic, ale fakt, badania krwi od razu zlecali. Strasznie dziwna sytuację ma autorka. Nie ufalabym temu lekarzowi jeśli to faktycznie wszystko tak wygląda i poszłabym do innego.
Tak, tak oczywiście można ją założyć później, ale widać ten lekarz nie zrobił i nie powiedział nic 😤
Od razu poszłabym do innego lekarza z lepszym sprzętem i ogólnie, żeby cokolwiek się dowiedzieć. Nie widzi czynności serca i tyle. No dziwne bardzo
 
reklama
Do góry