reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 5dpo

Marszala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2023
Postów
30
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
13 grudnia straciłam ciąże w 8 tygodniu
12 stycznia pierwsza miesiączka po poronieniu , równo w 14 dniu cyklu owulacja ( byłam na wizycie u gina potwierdził pęcherzyk grafa 29mm gotowy do pęknięcia ) Cykle mam 28 dniowe
Przytulanko było 4 dni przed i 3 dni po owulacji ponieważ chcieliśmy zaczekać chwile przed kolejna ciąża .
Dziś 19dc , objawy jak w poprzedniej ciąży ( mdłości czułość na wszelkie zapachy ból w podbrzuszu wzdęcia i parcie na pęcherz )w ktorej testy pozytywne były już 5 dni przed miesiączka , test strumieniowy z cieniem kreski a beta z dziś z krwi to 3,69
Czy to możliwe zeby tak szybko zaczęła sie wytwarzać ? Zazwyczaj gdy ciąży nie było wynik był mniejszy niż 0,1 ….
Bede wdzięczna za opinie z Waszych doświadczeń
P.s. Mam nadzieje ze wszystko w miarę logicznie opisałam bo trzęsę się wewnętrznie jak galareta 😅
 
reklama
reklama
Tak bo czuje się okropnie tak jak podczas ostatniej ciąży . Tak robię ponieważ po ostatniej stracie jestem w depresji i biore leki psychotropowe . Troche więcej życzliwość mniej złośliwości
To nie jest zlosliwosc . Jesli masz problemy z depresja I nie potrafisz sie pogodzic ze strata to niestety zadna odpowiedz na forum cie tu nie zadowoli
 
Ty mi teraz próbujesz wkręcić, że masz objawy ciążowe, gdzie w tak wczesnym etapie nie jest to możliwe. To występuje później. Na poczatku tkliwość piersi i zmeczenie jak już coś. Ale jesli twoja beta jest poniżej 5 tak jak możesz mieć mdłości od ciąży? Na litość.... objawy twoje sa od zblizajacej sie @ bądź podwyższonego proga.
A ty mi chcesz powiedzieć ze w poprzedniej ciąży nie miałam objawów tylko wymiotowałam bo sobie wkręciłam tak? Ej serio uważasz ze każda ciąża przebiega tak samo ze każdy ma tak jak ty ? Jezu ile tu jest jadu w was … koszmar. Prosiłam o komentarze dziewczyny którym coś podobnego się przytrafiło . Jeśli nie masz podobie histpri to co robisz tym wątku . Szukasz upustu dla emocji czy jak?
 
A ty mi chcesz powiedzieć ze w poprzedniej ciąży nie miałam objawów tylko wymiotowałam bo sobie wkręciłam tak? Ej serio uważasz ze każda ciąża przebiega tak samo ze każdy ma tak jak ty ? Jezu ile tu jest jadu w was … koszmar. Prosiłam o komentarze dziewczyny którym coś podobnego się przytrafiło . Jeśli nie masz podobie histpri to co robisz tym wątku . Szukasz upustu dla emocji czy jak?



Zbastuj trochę, bo przeginasz dziewczyno.
Zacznij leczenie depresji i Tobie polecam mniej jadu, gdyż nie ma mozliwosci,abys w tym momencie miala objawy 5dpo. A jak boli cie, ze sie wypowiadam to wyobraź sobie, ze mam prawo.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry