reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg 20 mlu a test z jasna kreska

Nie określa się prawidłowego wzrostu bhcg na podstawie testu z moczu.
Kreska może ci nawet przez tydzień nie ściemnieć, a bhcg będzie prawidłowo przyrastać.
Wszystko zależy jak dane testy się wybarwiają. Mocz mogłaś mieć bardziej rozwodniony.
Zbyt dużo zmiennych, żeby wyrokować poronienie na podstawie koloru kreski.
Masz rację, poczekam do jutra
 
reklama
No ,ale jeśli beta rośnie to nie znaczy ,że pęcherzyk ciążowy jest w macicy...wzrost bety może być przy ciąży pozamacicznej,jak w moim przypadku
To jest co innego, beta nie zawsze oznacza szczęśliwą ciążę, ale to jeśli początkowe wzrosty są powyżej 66% jest duża szansa na pozytywny koniec choć nie wiadomo jak w dalszym ciągu będzie się rozwijała.
Ale kreska na testach czy intensywna czy blada nic nie oznacza. Ja w pierwszej ciąży ciemna kreskę miałam po skończeniu I trymestru. W drugiej już szybciej.
 
Witam, mam duży dylemat, zrobiłam 4 dni temu test beta hcg I wyszło 20,09. Trzy dni później zrobiłam test i wyszła blada kreska, dziś w dniu spodziewanej miesiączki też wyszła blada. Jutro będę musiała powtórzyć beta hcg żeby się upewnić czy wszystko ok. Czy ktoś z was tak miał?
Teraz ja opowiem wam moja historie i proszę i pomoc bo fiksuje już owolucje miałam 05.06.2024moj ostatni okres był 23 maj 2024. 14.06.2024 zaczęłam się masakrycznie czuc slabo było mi mdliło mnie smak w buzi jak metal zrobiłam dla zabawy test wyszly 2 kreski.16.
06.2024 poszłam do ginekologa powiedziałam że mam 2 kreski na teści
e powiedzieli mi że za wczesnie na usg pobiorą krew 17.06.2024zadzwonili mi od ginekologa powiedzieli ze ciazy nie ma lub za wczesnie jest że 3.07.2024 zrobia mi termin ale jeszcze 16.06.2024 wieczorem zrobiłam nastepny test znów 2 kreski😱 okres powinnam dostać 20.06.2024 ale 16.06.2024 bolały mnie jajniki takjagby ciągnęłao mnie coś w macicy zmęczona byłam 3 dni slaba spac barki mnie bolały koscie bylam nie żywa dostalam okres 19 dzień wcześniej ale to nie był okres nie potrzebowałam podpasek tamponow niczego kawałeczek papieru trawalo to kilka dni normalnie okres mam mocny obwity skrzepy a tu byl słabiutki beż skrzepów itd dzis jest 28.06.2024 mam napady zachcianek do jedzenia momentami slabo mi w pracy mdli mnie metaliczny posmak w buzi różne pory mam tak czasami rano czasami w południe czasami wieczorem czasami jakby coś mnie ciągnęło w dole brzucha jakby w macicy czy to ciaza a dodam że czasami man jakby pieczenie w piersiach lub klucie nie umiem opisac tego szukam pomocy moja taka historia jest te kreski trochę lepiej widać tylko ten ostatni beż daty a data jest 30.06.2024 taka słabsza jest
 

Załączniki

  • 20240630_181705.jpg
    20240630_181705.jpg
    820,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Teraz ja opowiem wam moja historie i proszę i pomoc bo fiksuje już owolucje miałam 05.06.2024moj ostatni okres był 23 maj 2024. 14.06.2024 zaczęłam się masakrycznie czuc slabo było mi mdliło mnie smak w buzi jak metal zrobiłam dla zabawy test wyszly 2 kreski.16.
06.2024 poszłam do ginekologa powiedziałam że mam 2 kreski na teści
e powiedzieli mi że za wczesnie na usg pobiorą krew 17.06.2024zadzwonili mi od ginekologa powiedzieli ze ciazy nie ma lub za wczesnie jest że 3.07.2024 zrobia mi termin ale jeszcze 16.06.2024 wieczorem zrobiłam nastepny test znów 2 kreski😱 okres powinnam dostać 20.06.2024 ale 16.06.2024 bolały mnie jajniki takjagby ciągnęłao mnie coś w macicy zmęczona byłam 3 dni slaba spac barki mnie bolały koscie bylam nie żywa dostalam okres 19 dzień wcześniej ale to nie był okres nie potrzebowałam podpasek tamponow niczego kawałeczek papieru trawalo to kilka dni normalnie okres mam mocny obwity skrzepy a tu byl słabiutki beż skrzepów itd dzis jest 28.06.2024 mam napady zachcianek do jedzenia momentami slabo mi w pracy mdli mnie metaliczny posmak w buzi różne pory mam tak czasami rano czasami w południe czasami wieczorem czasami jakby coś mnie ciągnęło w dole brzucha jakby w macicy czy to ciaza a dodam że czasami man jakby pieczenie w piersiach lub klucie nie umiem opisac tego szukam pomocy moja taka historia jest te kreski trochę lepiej widać tylko ten ostatni beż daty a data jest 30.06.2024 taka słabsza jest
Zrób sama betę w poniedziałek i środę i będziesz wiedziała na czym stoisz
 
Do góry