reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

ciekawe co mój wymysli...póki co czekamy zostały 2 miesiące na rozwiązanie się hihi na pewno będą kwiatki...i już sie mężus zdeklarował, że pokoik dokonczy dla córeczki:-)
 
reklama
witam wszystkich jestem przyszłym tatusiem maleństwo urodzi się pod koniec września
proszę was o rady to dla mnie bardzo ważne
 
hym... moj chlopak od sowjej mamy sie dowiedzila ze prezent powinien byc i nawet wspomnial mi o tym ale na wspominaniu sie skonczylo jakos sie nidgy specialnie nie kwapi zeby zrobic jakis prezencik :-p
 
Niestety u większości panów, których znam, kończy sie na wspominaniu:(
Dlatego panowie, chylę głowy:)
Ja niestety nie mam co liczyć na takie gesty:(
Powodzenia tatusiowie i mamusie:)
 
przeczytałam to i normalnie aż się wzruszyłam telesfor powinien dawać praktyki niektórym tauśkom a ja zaraz skoczyłam do drugiego pokoju i wyliczyłam ,że nie dostałam prezentu ani za urodzenie - wtedy mój m wziął urlop tylko ze nic nie pomagał bo jak mówił zmęczył się porodem rodzinnym :-D - za pierwszy ząbek tez nic ostatnio to w ogóle o wszystkimzapomina nasza rocznica , dzień kobiet nawet:wściekła/y:
więc mu zrobiłam przed chwila listę ile prezentów mi wisi :-D:-D:-D

Telesfor Ty chyba jesteś z Wenus :tak::tak::tak:
 
reklama
no mój mi niby obiecał prezent na narodziny, zobczymy co z tego bedzie, rocznice obiecuje zawsze i zapomina..inneokazje tak samo, więc... ja tam za bardzo nie chce nawet sie nastawiac....

TELESFOR jestem w szoku, wzruszyłam sie jak to czytłam, jaki jesteś kochany dla swojej kobiety, chyba każda z nas marzy o takim facecie:sorry2::sorry2:

pozdrawiam:tak:
 
Do góry