reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

reklama
moje maleństwo ma przyjśc na świat właśnie we wrześniu:-)Może na moje imieninki sprawi mi niespodziankę :-):-)
Jaki ja jestem happy!!!
 
Ostatnia edycja:
witajcie Panowie i GRATULACJE :)
nasze Maleństwo urodzi sie w okolicach połowy wrzesnia :) to nasze pierwsze :)
a nazywac sie bedzie Paulinka :) potwierdzone na usg 4d, jesli bedziecie miec okazje na takie isci, idzcie koniecznie :)
 
Witam kolegów i serdecznie wszystkim gratuluje-ja też ostatnio dowiedziałem sie ze zostane tatusiem-i jak na razie jestem tycke przerazony-malenstwo nie planowane a do tego jeszcze narzeczona jest juz w 6!!!!! miesiacu ciazy-kurde panowie poradzcie od czego mam zaczac i jak sie z tym wszystkim ogarnac-pozdrawiam:baffled:
 
Witam kolegów i serdecznie wszystkim gratuluje-ja też ostatnio dowiedziałem sie ze zostane tatusiem-i jak na razie jestem tycke przerazony-malenstwo nie planowane a do tego jeszcze narzeczona jest juz w 6!!!!! miesiacu ciazy-kurde panowie poradzcie od czego mam zaczac i jak sie z tym wszystkim ogarnac-pozdrawiam:baffled:
najlepiej wszystko na spokojnie i po kolei
jeszcze troche czasu macie, na szkołe rodzenia, zakupy, łóżeczka, wózka, ciuszków itd wiec mozecie sobie wszystko poukładac pod dziecko
 
Gratulacje! na pocztek to spokojnie wszytko rozpiszcze. co chcecie kupic lub co dostaniecie, Przejdzcie sie do sklepow dla maluchów i zobaczcie co wam sie podoba , czego szuakcie, jakie sa ceny ! to wazne. spytajcie o wozek- bo do niektorych modeli trzeba czasem poczekac ( ja na swoj czekalem 5 tygodni ale warto bylo MUTSY JOY polecam).
A chcesz chodzoc do szkoly rodzenai? bedziesz przy porodzie?
 
reklama
Chyba odnalazłem właściwe subforum :p (w sensie, że tatowe :D)

edit: ups ale to chyba wątek dla przyszłych tatów - w takim razie pozdrawiam Panów jako okołodwutygodniowy tata :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry