reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Gratuluje ! :-)
Co do sprawy to chyba trzeba mieć wielkie szczęście by dostać prace będąc w ciąży :sorry2:
Nie chce się wymądrzać ale najpierw powinna poszukać pracy na umowe na czas nieokreślony a później zaciążać,ale wiem ,że to może być teoria a praktyka może okazać się inna.;-):tak:
He he ja tak zrobiłam.Znalazłam prace i po 5 miesiacach byłam już w ciąży :rofl2:
W każdym bądz razie życze powodzenia w szukaniu i szczęśliwej ciąży.:-)
 
reklama
Witam serdecznie, jestem tutaj nowy i mam zapytanie odnosnie jakijs dobrej stronki dla przyszlych tatusiow. Widze ze tutaj jest ciekawie ale stronka bardziej skierowana jest chyba jednak do naszych zonek.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc! (-;
 
hmm... zerknij na adres w stopce ;)
To dopiero miesiąc od kiedy wystartowaliśmy więc strona jest nadal "szlifowana". Jednak z dnia na dzień powiększamy dostępne materiały i testy ;) Zapraszam (również do współpracy dla zainteresowanych)
 
czytam i oczom nie wierze! Naprawde super z Ciebie facet TELESFOR.
My jeszcze nie mamy dziecka i musze powiedziec, ze moj maz jest ogolnie bardzo dobry, pomaga mi w domu i naprawde narzekac nie moge.

Ale watpie zeby byl taki kreatywny po porodzie..... ;-)

super telesfor! podziwiam. I rowniez najbardziej zaimponowalo mi, ze zapytales na forum!
 
Ja jeszcze nie mam dziecka ale moj mąż wie gdzie i po co ma się udac po porodzie:-D
Moja mama miała nas 3-3 córy!jak się rodzily to tata kupowal pierscionek!teraz kiedy juz mamy nie ma, kazda wzieła ten ktory przypadał na nią:tak:bardzo fajnie i niesamowita pamiątka:tak::-)
bizuteria to dobry pomysl:tak:
a ze maluch największym prezętem, to wiadomo :tak:
 
Z przyjemnością mogę zakomunikować, że w naszym mieście przyszli tatusiowie już wkrótce będą mogli liczyć na wsparcie. Już na wiosnę ruszają w Łodzi warsztaty "Szkoła świadomych ojców".
 
reklama
to ja tez sie "pochwale" jakie prezenty dostalam od M.... a wiec z nagród rzeczowych - Laktator a z takich praktycznych to.... M zamieszkal z nami jak Jasiek mial praiw 2 miesiace... pojawial sie na 10 minut, czasem na godzinke i zmykal... ;-(
teraz pracoholik pewnie tez mnie takim prezentem uraczy....
 
Do góry