reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

moniusia: no wreszcie, tęskniłam za tobą kochana! ;) A ludzie to niech się własnym życiem zajmą...jak mnie wkurza takie gadanie. Co to kogo obchodzi :/ U mnie też w rodzinie się niedawno dziecko urodziło i też były pytania i stwierdzenia "teraz na was pora" "a kiedy będzie się z kuzynką bawiła" i tak dalej...Kochana, to musi samo przejść, bo żadne słowa nie są w stanie pomóc. Trzymaj się dzielnie i dalej walcz o swoje. Budujecie dom marzeń, tym się ciesz, jesteś szczęściarą, a niedługo do tego wszystkiego dołączy mały bąbel! Wierzę w to bardzo mocno! Tulam.

lux: to faktycznie teraz masz raj :) No i fajnie, bo jednak komfort życia ważny jest. A jak można go sobie poprawić to trzeba korzystać.

luska: o to od razu na gorąco z lekarzem wyniki omówisz :) Mam nadzieje, że się wam uda dobre pączusie kupić :)
 
reklama
moniusia: no wreszcie, tęskniłam za tobą kochana! ;) A ludzie to niech się własnym życiem zajmą...jak mnie wkurza takie gadanie. Co to kogo obchodzi :/ U mnie też w rodzinie się niedawno dziecko urodziło i też były pytania i stwierdzenia "teraz na was pora" "a kiedy będzie się z kuzynką bawiła" i tak dalej...Kochana, to musi samo przejść, bo żadne słowa nie są w stanie pomóc. Trzymaj się dzielnie i dalej walcz o swoje. Budujecie dom marzeń, tym się ciesz, jesteś szczęściarą, a niedługo do tego wszystkiego dołączy mały bąbel! Wierzę w to bardzo mocno! Tulam.

lux: to faktycznie teraz masz raj :) No i fajnie, bo jednak komfort życia ważny jest. A jak można go sobie poprawić to trzeba korzystać.

luska: o to od razu na gorąco z lekarzem wyniki omówisz :) Mam nadzieje, że się wam uda dobre pączusie kupić :)
nieadwno u tesciowej byla Tomka ciotka, kobieta lubi wszystko wiedziec i jest taka jaby no najmądrzejsza i zaczela mi prawic moraly, ze mu po 30-tce i co dziecka brak, ze pewnie z wygody itp, ja siedzialam cicho do momentu kiedy powiedziala, ze pewnie kasa sie liczy i mlodosc i nie chcemy miec dziecka...we mnie az sie zagotowalo i krzyknelam, dziecko mam w niebie, ile bym kasy oddala, wszystko bym oddala by wrocilo do mnie i biegalo teraz kolo mnie!!!!! i ze mam problemy by zajsc, by donosic, ja nie mam takiego szczescia jak pani corka, ze szostke urodze i to jedno w podeszlym wieku, mina tej kobiety bezcenna, teściowa wzburzona, ale slowa nie powiedziala, ja tylko lzy dostalm w oczach, powiedzialam do Tomka, chodz i wyszlismy, wylam pol nocy, ludzie naprawde nie maja czasem wyczucia i nie pomssla, ze ktos moze miec problemy by zjasc!!! dla nich zajscie to taka naturalna sprawa!!!! wrrr
 
lux: no właśnie...ludzie plotą co im ślina na język przyniesie i nie zastanawiają się, że to może komuś przykrość zrobić :(
 
Jugosława, ja też w to wierzę... na inne rozwiązanie się nie zgadzam..:) Wszystkie się doczekamy :) Tulam ;*

lux, matko jedyna masakra... też bym tak się zachowała.. co można to można.. ok, ludzie są nieświadomi, że ktoś może mieć problem, ale aż tak się posunąć to masakra........
 
wiecie to jest moze inne zycie, oni sie wychowali w innych latach, tam dzieci szly tasmowo, piatka, szostka, siodemka,i jedno chowalo drugie, poronilo sie, to co, zaraz druga ciaza i taka kobieta nie zrozumie nas zyjacych w tych czasach, nie umie pojac in-vitro, nie umie pojac, ze jest clo, duphaston, co tam leki bedziesz brala, wypniesz sie i zajdziesz, ehh brak slow, nie przetlumaczysz, ale u mnie w rodzinie wszyscy rozumieja naz problem i nikt tego nie komentuje, nie pyta, uffff, za to tomka rodzina i otoczenie juz inni i oni lubia tak dowalic
 
reklama
Do góry