reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

No to moze dla Ciebie :) ale nie Ty tutaj zadecydujesz (ja też nie, bo ja do niczego nie namawiam, tylko informuję), a Autorka w innym temacie pisała, że ciąży chce, więc dla mnie temat jest zamknięty 🤷‍♀️

Prawda jest taka, że kobiety w Polsce jak najbardziej mają możliwośc przerwania ciąży, w której nie chca być i z tego korzystają, czy Tobie się to podoba czy nie.
No w Polsce akurat takiego prawa nie mają więc nie wprowadzaj tutaj ludzi w błąd swoimi lewackimi myślami 🙂
 
reklama
No w Polsce akurat takiego prawa nie mają więc nie wprowadzaj tutaj ludzi w błąd swoimi lewackimi myślami 🙂
dla Ciebie napisanie, ze aborcja istnieje jest lewactwem? Przeciez Ty nawet nie znasz mojej prywatnej opinii na ten temat 🤡🤡🤡

Każda kobieta ma prawo przerwać niechcianą ciązę, nikt nam tego prawa nie zabrał :)
 
dla Ciebie napisanie, ze aborcja istnieje jest lewactwem? Przeciez Ty nawet nie znasz mojej prywatnej opinii na ten temat 🤡🤡🤡

Każda kobieta ma prawo przerwać niechcianą ciązę, nikt nam tego prawa nie zabrał :)
Że istnieje nie, ale że każda kobieta w Polsce ma prawo ją wykonać to już tak 🙂.
W Polsce prawo mówi jasno, przerwanie ciąży jest dozwolone tylko w dwóch przypadkach, czego nie rozumiesz?
 
Że istnieje nie, ale że każda kobieta w Polsce ma prawo ją wykonać to już tak 🙂.
W Polsce prawo mówi jasno, przerwanie ciąży jest dozwolone tylko w dwóch przypadkach, czego nie rozumiesz?
Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że jak kobieta chce przerwać ciążę, to po prostu to zrobi i w dupie może mieć to, na co pozwala prawo w Polsce?:) są organizacje, które pomogą. Żadna kobieta nie powinna z musu być w niechcianej ciąży.

Ale powtorze, Autorka pisala, że ciązy chce, więc nie wiem po co ciągniesz temat.
 
Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że jak kobieta chce przerwać ciążę, to po prostu to zrobi i w dupie może mieć to, na co pozwala prawo w Polsce?:) są organizacje, które pomogą. Żadna kobieta nie powinna z musu być w niechcianej ciąży.

Ale powtorze, Autorka pisala, że ciązy chce, więc nie wiem po co ciągniesz temat.
Jeżeli tak to powinna ponieść konsekwencje prawne i ta "kobieta" i ten kto jej w tym pomógł.
Autorka pisała, że chce ciąży więc po co jej mówisz, że może dokonać aborcji? Widziałam kilka Twoich komentarzy, bardzo czesto doradzasz ludziom zabijanie innych ludzi, z Tobą jest coś konkretnie nie tak.
 
Jeżeli tak to powinna ponieść konsekwencje prawne i ta "kobieta" i ten kto jej w tym pomógł.
Autorka pisała, że chce ciąży więc po co jej mówisz, że może dokonać aborcji? Widziałam kilka Twoich komentarzy, bardzo czesto doradzasz ludziom zabijanie innych ludzi, z Tobą jest coś konkretnie nie tak.
Cyrk 🤡🤡🤡

Autorka napisala to juz po moim poście.

Ja nie doradzam 🤷‍♀️ poinformowanie kogoś nie jest doradzaniem.
 
Pamiętaj dziewczyno, że niechcianej ciąży nie można usunąć bez powodu, jest to niezgodne z prawem, nie słuchaj takich patologicznych rad... 🤦🏻‍♀️

Taaak, bo potem niepatologicznie dzieci lądują w beczkach 🤡

W Polsce możesz sama usunąć ciążę. Nie jest to karalne.

Za rok na szczęście już jak w każdym cywilizowanym kraju będzie można usunąć każda ciążę.

Nie chcesz aborcji to jej sobie nie rób. Ale nie wracaj się w ciała innych kobiet.
 
Taaak, bo potem niepatologicznie dzieci lądują w beczkach 🤡

W Polsce możesz sama usunąć ciążę. Nie jest to karalne.

Za rok na szczęście już jak w każdym cywilizowanym kraju będzie można usunąć każda ciążę.

Nie chcesz aborcji to jej sobie nie rób. Ale nie wracaj się w ciała innych kobiet.
skąd masz pewność, że za rok zmieni się prawo? Czy to tylko przeczucie?
 
reklama
Do góry