reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

Stalo sie ze jestem w ciąży boje się że będzie a on musi powiedzieć swojej mamie ze jestem w ciąży
Słuchaj, wszystkie tu rozumiemy stres, ale musisz zacząć pisac logicznie po polsku, używajac przecinków, bo nie idzie zrozumieć tego, co piszesz.

Skocz sobie jutro i w poniedziałek na betaHCG do labu jak masz jakiś blisko.
Ojciec dziecka ma obowiązek pomóc finansowo. Jesteście dorośli (zakładam, ze on ma więcej niż 18 lat), to jego rodzice niespecjalnie wiele mają do powiedzenia.

Pamietaj tylko, że niechcianą ciążę mozna usunąć i są organizacje, które mogą pomóc.
 
reklama
Stalo sie ze jestem w ciąży boje się że będzie a on musi powiedzieć swojej mamie ze jestem w ciąży
Ile macie lat? Jeśli jesteś w ciąży (bo najpierw najlepiej to potwierdzić) to wypadałoby usiąść i porozmawiać. Jeśli boi się powiedzieć swoim rodzicom to celuję, że jesteście bardzo młodzi. Więc najlepiej porozmawiać wszyscy razem.
 
Ciąża w wieku 22 lat to przecież żadna tragedia.
Pisałaś, że chłopak musi powiedzieć rodzicom itd.
Ale przecież macie ponad 18 lat i jestescie odpowiedzialni za swoje życie.
 
Same pozytywne mam słabe ale jest to ciążę środę mam 9 20 ginekologa
IMG_20240726_163545.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20240725_130005.jpg
    IMG_20240725_130005.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry