reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

reklama
Tak wyzej - sprawdź betę w laboratorium, najlepiej powtórz po 48h i sprawdź przyrost ( są na necie kalkulatory, tam zobaczysz czy jest ok ).
I tak +- oblicz sobie kiedy będzie twoja beta wynosić ponad 1000 ( 5+ tydzień ) i dopiero na wtedy zapisz się do ginekologa. Wcześniej lekarz nic a nic nie zobaczy
 
Słuchaj, wszystkie tu rozumiemy stres, ale musisz zacząć pisac logicznie po polsku, używajac przecinków, bo nie idzie zrozumieć tego, co piszesz.

Skocz sobie jutro i w poniedziałek na betaHCG do labu jak masz jakiś blisko.
Ojciec dziecka ma obowiązek pomóc finansowo. Jesteście dorośli (zakładam, ze on ma więcej niż 18 lat), to jego rodzice niespecjalnie wiele mają do powiedzenia.

Pamietaj tylko, że niechcianą ciążę mozna usunąć i są organizacje, które mogą pomóc.
Pamiętaj dziewczyno, że niechcianej ciąży nie można usunąć bez powodu, jest to niezgodne z prawem, nie słuchaj takich patologicznych rad... 🤦🏻‍♀️
 
reklama
No nie, nie jest 😂
No to moze dla Ciebie :) ale nie Ty tutaj zadecydujesz (ja też nie, bo ja do niczego nie namawiam, tylko informuję), a Autorka w innym temacie pisała, że ciąży chce, więc dla mnie temat jest zamknięty 🤷‍♀️

Prawda jest taka, że kobiety w Polsce jak najbardziej mają możliwośc przerwania ciąży, w której nie chca być i z tego korzystają, czy Tobie się to podoba czy nie.
 
Do góry