reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

reklama
To ja tylko podrzucę, żeby była "jasność w temacie Marioli". I tak, też uważam, że powinny być zajęcia w szkołach dotyczące tego, jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą. I tak, też uważam, że opowiadanie komuś o antykoncepcji, kiedy jest już w ciąży jest na tym etapie mało przydatne. @MamaNieznośnicy skąd wynosisz, że @olka11135 zabiła kogokolwiek, myślę, że to daleko posunięte oskarżenia i niepotrzebne.

I uwaga. Też uważam, że każda z nas ma prawo do podejmowania decyzji, a przede wszystkim do tego, żeby dostać wsparcie i opiekę, jakiej potrzebuje. I nie miałabym odwagi, żeby kogoś namawiać, albo komuś zakazywać decydowania w tak ważnej sprawie.
 
reklama
To ja tylko podrzucę, żeby była "jasność w temacie Marioli". I tak, też uważam, że powinny być zajęcia w szkołach dotyczące tego, jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą. I tak, też uważam, że opowiadanie komuś o antykoncepcji, kiedy jest już w ciąży jest na tym etapie mało przydatne. @MamaNieznośnicy skąd wynosisz, że @olka11135 zabiła kogokolwiek, myślę, że to daleko posunięte oskarżenia i niepotrzebne.

I uwaga. Też uważam, że każda z nas ma prawo do podejmowania decyzji, a przede wszystkim do tego, żeby dostać wsparcie i opiekę, jakiej potrzebuje. I nie miałabym odwagi, żeby kogoś namawiać, albo komuś zakazywać decydowania w tak ważnej sprawie.
W tym temacie może i nie, ale te "panie" w każdym możliwym temacie opowiadają o tym jak to przecież zawsze można dokonać aborcji. Otóż nie, nie można, aborcja jest a Polsce dozwolona tylko w określonych przypadkach i nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Jesteście totalnie pro aborcyjne, traktujecie to właśnie jako taką "antykoncepcję" bo zawsze dziecko można z własnego łona wyskrobać i po kłopocie.
Masakra jakaś.
Jesteście potworami.
 
Do góry