reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

ja z nauką karmienia męczyłam się prawie 3 miesiące,byłam już nawet skłonna na butelkę się przerzucić ale się udało i wytrwałam. Zuzia nie umiała chwycić brodawki jak już złapała to mleko aż "sikało" i był płacz, do tego ona mogła nawet kilka godzin cycka doić bo przysypiała, na szczęście potem wszystko się unormowało. Mam tylko nadzieję że teraz już bez przebojów z karmieniem będzie bo i dzidziuś i mama się strasznie stresują wtedy.
 
reklama
Malutka waży już 811g :D tak fajnie się dzisiaj ułożyła, że widziałam buziaczka mojego słoneczka:* Sama słodycz, taki nosek zadarty po tatusiu :D

Dziewczyny a jak wasze dzieci są ułożone? Moja główka do góry i nóżkami w dół. Dobrze mi się wydawało, że mnie kopie w okolicach pęcherza. Do kiedy dzidziuś powinien się odwrócić?
 
Elianna super :) ja idę w poniedziałek do lekarza to dam znac jak bedzie ułożony Bobas, bo jak na razie to zawsze sobie leżał bokiem i teraz nawet (tak mi sie wydaje) rano czuje po jednej stronie brzucha i po drugiej jak sie rozciąga ;) choć tez czuje jak kopie mnie po pęcherzu, taki juz mniej przyjemny kopniak :p
 
Wiem.... Czasem jak mnie kopnie to muszę błyskawicznie pędzić do toalety :D Urwisek mały :D Też gdzieś w okolicach pępka ją czuję, ale skoro ma jeszcze czas się odwrócić to kamień z serca.

O dziwo mam dobre wyniki, nawet moczu! Szok i niedowierzanie :p
 
Elianna to już fajny kawał dzieciaka :) też myślałam że dzieciak już powinien się obrócić ale podobno jeszcze czas...
 
Okruszek właśnie mnie okłada po pęcherzu, tak mnie kocha! :D

Też się bardzo cieszę, że tych bakterii w moczu prawie nie ma :D A na krzywą cukrową dalej nie mam skierowania. Dziwna sprawa, bo wiem, że kierują na to badanie u nas. Tyle mialam pytań do lekarza, że o tym zapomniałam.... (na kartce nie zapisałam, bo zapomniałam i o tym - masakra, ja na serio mam w sobie mózgojada :p)
 
reklama
Malutka waży już 811g :D tak fajnie się dzisiaj ułożyła, że widziałam buziaczka mojego słoneczka:* Sama słodycz, taki nosek zadarty po tatusiu :D

Dziewczyny a jak wasze dzieci są ułożone? Moja główka do góry i nóżkami w dół. Dobrze mi się wydawało, że mnie kopie w okolicach pęcherza. Do kiedy dzidziuś powinien się odwrócić?


Gratulacje:)), moja jest ulozona posladkowo, i nie wydaje mi sie ze sie jeszcze odwroci:)
 
Do góry