reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
a wiec, mąż musi zrobić jeszcze raz badanie nasienia w przyszłym tyg , czekamy na wyniki i umawiamy kwalifikacyjna 🤷🏻‍♀️ wiec nadal czekamy 🙈
 
Czyli znów badania 🙈
na szczęście ja już nie muszę, tylko Stary 2 tyg czekać na wyniki i omawiamy dalszy plan działania :)
dobrze, ze nie robiłam tych infekcyjnych na własna rękę tak jak kazał lekarz bo co się okazuje , że te badania są refundowane 🤷🏻‍♀️
 
Tak sobie myślę że wychodzi na to że chyba Ty nas poprowadzisz przez tą procedurę jako pierwsza? 😁
Haha bardzo chętnie 😉 Byleby efekty były. Drugi dzień biorę Bemfole, malusia igła, póki co żadnych efektów ubocznych. W sobotę wizyta i następna ma być w poniedziałek i w związku z pracą będę zmuszona iść na L4 a szkoda bo w pracy jednak człowiek o tym nie myśli zbyt intensywnie.
 
Haha bardzo chętnie 😉 Byleby efekty były. Drugi dzień biorę Bemfole, malusia igła, póki co żadnych efektów ubocznych. W sobotę wizyta i następna ma być w poniedziałek i w związku z pracą będę zmuszona iść na L4 a szkoda bo w pracy jednak człowiek o tym nie myśli zbyt intensywnie.
Myślę że dodasz nam swego rodzaju ukojenie i dasz nadzieję że może się udać bo napewno Ci się uda 👍♥️
To prawda, że w pracy jednak jest trochę odskoczni i myśli mamy zajęte czymś innym.
Pamiętam że ja po pierwszej(i jedynej) inseminacji byłam na L4 bo chciałam odpocząć, mimo że mam pracę siedzącą ale mam styczność z różnymi chemikaliami ale przez dwa tygodnie myślałam że zwariuje ze swoimi myślami 😔dlatego boję się trochę co to będzie teraz... 😔
 
Haha bardzo chętnie 😉 Byleby efekty były. Drugi dzień biorę Bemfole, malusia igła, póki co żadnych efektów ubocznych. W sobotę wizyta i następna ma być w poniedziałek i w związku z pracą będę zmuszona iść na L4 a szkoda bo w pracy jednak człowiek o tym nie myśli zbyt intensywnie.
Na grupie "kto po in vitro" bo też ją obserwuję, niedawno jedna z dziewczyn poleciła książkę "Potęga podświadomości", zaczęłam ją czytać, wydaje mi się że dużo może zmienić w sposobie myślenia i podejścia do niektórych spraw 🙂
 
Na grupie "kto po in vitro" bo też ją obserwuję, niedawno jedna z dziewczyn poleciła książkę "Potęga podświadomości", zaczęłam ją czytać, wydaje mi się że dużo może zmienić w sposobie myślenia i podejścia do niektórych spraw 🙂
mam ta książkę , leży na półce 🙈 chyba po nią sięgnę 😊
 
reklama
Do góry