reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
o jejku i przybyła kolejna mała kruszynka :-)
ogromne gratulacje !!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Tygrysek - dzięki za opis. Kolejny optymistyczny ale też realnie pokazujący minusy, które na pewno są. Ja już się nie mogę doczekać następnego piątku, bo wtedy będę wiedzieć już na 100% czy cesarka czy nie. Ale Mała kopie tak samo, więc chyba dobrze jej z główką u góry...
 
Dopiero wróciłam do domku ;-) pisałam trochę z Justynką oto smsy od niej:
"właśnie się dowiedziałam że będę próbować naturalnie urodzić :-)" zapytałam się jej czy będą wywoływać? i odpisała mi
"tak a jak się nie uda to cięcie"
 
Ja już napisałam na wątku głównym, że dla mnie ta noc też byłą całkowicie nie przespana z powodu bólu zęba. W pewnym momencie stwierdziłam, że wolałabym rodzić, bo ten ból miałby wtedy jakiś sens, ale że to moja pierwsza ciąża, to pewnie nie wiem, o czy mówię...
 
Jej - tylko ciekawe kiedy Justyna zacznie próbować? Agusia - napisz jej, że trzymamy kciuki!:tak:
 
Witam dziewczyny,

mialam cesarskie ciecie 3 tygodnie temu, spowodowane bylo tym, ze w trakcie porodu oslablam i dostalam goraczke. Bardzo pozytywnie to wspominam, rowniez blizna po operacji bedzie malo widoczna ... wlasciwie to nawet polecam porod przez cesarke, ale wiadomo musi byc zrobiona profesjonalnie. 3 dnia wrocilismy do domu. Nie mialam tez problemow z karmieniem piersia ;)
 
No właśnie - jakiej szerokości jest ta blizna? tak z 10 cm czy więcej?
Kinga, Tygrysek - trzeciego dnia już w domu - super! W moim szpitalu po cc pozostaje się 5 dni...
 
Magda19lenka ja z pączkami to miałam podobnie :-D tak się przez ostatnie dni ich objadłam że wczoraj już myślałam że pęknę, dzisiaj przez to nie czuję w ogóle głodu :-p chyba najadłam się na zapas. A zgagę miałam wczoraj straszną :baffled:.

Współczuje Wam nocy :baffled: bo chyba była nie ciekawa dla większości. Ja spalam ładnie, obudziłam się około 4 i mąż oglądał rozmowy w toku he he był temat o prostytutkach będących w ciąży. Obejrzałam trochę z nim i poszłam dalej spać ;-).
 
reklama
Tygrysek I Kinga no to mnie trochę pozytywnie nastawiłyście. Po 3 dniach już można wyjść po cesarce?? Ja słyszałam, że 5 dób trzeba spędzić w szpitalu, ale pewnie wiele zależy od samopoczucia mamy:tak:




 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry