reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pozdrowienia dla Edis i Justyny. Mamy nadzieje, że wszystko będzie dobrze!!!




 
reklama
No ja tez nie moge narzekac na dzisiejsza noc, przespana cala (procz jednej wizyty w wc ;-)) he he . no ale za to cos teraz mnie zaczely bolec biodra.. no i malutka strasznie sie wierci i wypina, brzuch mam twardy jak kamien..:tak:
 
Dziewczny dziś odebrałam wyniki badań wymazu z pochwy i niestety wychodowali mi dwa grzyby:( Dzwoniłam do mojej gin. i mam do niej się zgłosić wcześniej niz na planowaną wizytę.
Czy któraś z Was coś takiego miała??? Nie wiem czy mam się martwić, napiszcie coś:(
 
Ania koniecznie jak najszybciej pójdź do gin zeby ci cos zapisała. Warto byloby wszystko przed porodem wyleczyć bo przeciez tamtędy bedzie wychodziła Twoja dzidzia.

Miotlica ja taka noc mialam kilka dni temu. O 3 rano wyslalam męża po Apap. Ma szczescie pomógł i zasnęłam nad ranem. To byl moj pierwszy jej przeciwbolowy w ciazy.
 
pozdrowienia dla Edis i Justyny, mam nadzieję że wszystko będzie u nich ok
 
No ja właśnie do niej idę we wtorek, bo ona przyjmuje tylko we wtorki i czwartki. Martwie się tym, bo to przecież nigdy nie wiadomo kiedy mi się zacznie poród, a nie chciałabym zarazić jakimś grzybem mojego synka:(
 
Dziewczyny, przepraszam, że się nie włączam do dyskusji, ale ja tak na gorąco. Byłam dziś na Kasprzaka (Instytut Matki i Dziecka) na konsultacji ws. CC. Muszę Wam powiedzieć, że pełen profesjonalizm. Umówili mnie na konkretny termin porodu, skonsultował anestezjolog - wszystko wytłumaczył, powiedział o znieczuleniu, pełen profesjonalizm. Miło, grzecznie, bardzo przyjaźnie. Dużo ludzi, ale jakoś sprawnie wszystko poszło i szybko! Jestem zadowolona i spokojna. Jak na razie, żadnych zastrzeżeń nie mam do IMiD. Pytałam o karmienie i co mi się spodobało, tam nie dokarmiają dzieci na siłę sztucznie; lekarz mnie zapewnił, że zrobią wszystko, by pomóc w karmieniu piersią...a i po 4 dniach do domu.
 
reklama
Magmil - mnie apap nie pomógł (zażyłam ok. 1 w nocy) - nie ulżyło ani trochę, a miałam wyrzuty sumienia, że go wzięłam. :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry