reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak tak czytam ten temat to jakbyście moje dolegliwości opisywały.
Leganza mi też się robi słabo jak postoję przez kilkanaście minut, a czasami nawet przez kilka minut :crazy: eh tak mi się ciepło robi jakbym się miała przewrócić za chwilę. I to niestety nie tylko w sklepach ale w każdym innym miejscu też :-(. Ale to u mnie chyba też przez to, że jak chwilę postoję to mnie kręgosłup zaczyna boleć.
ATsonia z snem mam tak samo, np teraz mąż już sobie smacznie śpi a ja że zasnąć nie mogłam to się rozpisuje na forum :-D a rano jak pojedzie do pracy to będę czuła takie zmęczenie i znowu pośpię do 12 :baffled: eh potem 3 godziny będzie słońce za oknem i o 15 znowu się zrobi ciemno. eh aż się odechciewa wszystkiego od tej ciemności :wściekła/y:.
 
reklama
dziewczyny ja też mam problemy ze spaniem w nocy bardzo często się budzę i śpię strasznie czujnie wszystkie szmery słyszę masakra a nad ranem jak trzeba wstawać to ja bym wtedy pospała...:baffled:
macie skurcze przepowiadające bo ja chyba ostatnio miałam i powiem wam że bolało a co to będzie jak przyjdą prawdziwe aż się boję :szok:;-)
 
Ja bolących skurczy nie mam tylko mi sie macica czasem tak napina i robi twarda na pare sekund...ale to podobno normalne, prawda?
 
a ja dzis byla u mojej ginekolog i stwierdzila ze mam za miekka szyjke. Mam wiecej lezec i brac magne B6. Mam nadzieje, ze to wystarczy.
 
Ja też ponarzekam bo od wczoraj boli mnie głowa i to strasznie właśnie piję kawę mam nadzieje że pomoże
Pozdrawiam i życzę zdrowych wesołych bezproblemowych Świat Bożego Narodzenia :rofl2::rofl2::rofl2:
 
To i ja sie dolacze do marudzacych:-)
Od wczoraj tez mnie boli glowa,ale czuje ze dzis coraz bardziej,a musze robic farsz na krokiety i piec nalesniki i jeszcze moze rybe po grecku dzis zrobie.
Brzuszek robi mi sie twrdy wieczorem najczesciej,jak juz jestem zmeczona:szok:jak narazie skurczy chyba nie mam:crazy:
 
ja też mam problemy ze snem - budzę się w nocy co 1,5-2 godziny, pić mi się chce, gorąco mi, niewygodnie i w ogóle do bani :-(
 
Mi tez strasznie nie wygodnie w nocy i tak samo budze sie co 2h zeby sie napic i do toalety.O 7 jak m wychodzi juz nie zasypiam awczesniej spalam do11.Nawet w niedziele jeszcze:rofl2:
 
No to ja napisze co mi dolega twardnieje mi brzusio na chwilke i przechodzi nie wiem co to oznacza
Nie wysypiam sie budze sie w nocy krece jest mi tez niewygodnie masakra
Czuje sie ciezko ociezale jak dlugo pochodze to mnie spojenie tak napierdziele :-(
Co do skurczy hmmm nie wiem czy mam czy nie dzis mnie tak cos podbrzusze rozbolalo ale to chyba na rozwolnienie jakos mnie kiszki skrecaja i mysle ze to to
 
reklama
dziweczyny! dzis w nocy sie porzadnie wystraszyłam-miałam skurcze....twadrniał mi brzuszek i mocno sie napinałam w okolicach dolnej partii plecków...zdarzyło sie to 4-6 razy potem była chwila przerwy i znowu 4-6 razy....rano zadzwoniłam do gin i powiedział ze jak sie to powtórzy to mam natychmiast jechac do szpitala...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry