reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja niestety też musze dołączyć do "mamuś cierpiących na zgagę"
na szczescie zdarza mi sie to sporadycznie, ale dzis własnie jest ten dzien i aż cała jestem wkurzona tak to mi przeszkadza...
a juz najgorzej jest jak próbuję sie polożyc-odpocząć....:baffled:
 
reklama
Współczuję Wam tej zgagi :crazy: mnie na szczęście zgaga nie męczy, hm chociaż nie wiadomo co będzie później. Eh mi dokucza tylko kręgosłup :crazy: jak siedzę to co chwilę muszę trochę się ruszyć, zmienić pozycje bo inaczej tak zaczyna boleć że szok :szok::szok: :crazy: tak samo jak stoję. To pewnie dlatego, że przed ciążą byłam dosyć zgrabna a teraz przytyłam już 8 kg i te kg chyba robią swoje :crazy:
 
Mnie plecy tez bolały ale w 5 miesiącu-wtedy w krótkim czasie urósł mi brzuch...a teraz juz nie boli albo sie przyzwyczailam...
na bolące plecy to dobry jest tylko odpoczynek albo ćwiczenia-jak kto woli....ja wolalam odpoczywac :D
 
ATsonia odpoczywam odpoczywam, chyba aż za dużo ;-). Ja przytyłam najwięcej pomiędzy przed przed ostatnią wizytą u ginekologa a przed ostatnią, bo aż 4 kg a teraz pomiędzy wizytami kg. Nie wiem czemu wtedy mi aż tak waga do góry poszła hmm :confused: ale w sumie prawda, że od wtedy mnie kręgosłup zaczął boleć.
 
Oj, bardzo wspolczuje tej zgagi. Jakies 3 tyg temu mnie opuscila. nie calkowicie bo wraca raz na jakis czas, ale juz nie o tej samej sile;-)

Ja narazie wydaje mi sie ze bardzo powoli tyje na wadze. tak ok kilograma na miesiac (plus minus). a wizualnie to wlasciwie tylko mi piersi urosly rozmiar, ale to juz na samym poczatku, no i brzuszek coraz bardziej odstaje. a ciuchy nosze te same. nawet spodnie ciazowe kupilam w rozmiarze normalnych.

a poza waga to ostatnio mialam stresujace dni bo wyszedl mi wysoki cukier w moczu ok 14. wiec odrazu odstawilam wszytsko slodkie. na drugi dzien poszlam powtorzyc mocz i cukier :brak. wiec lekarz wyslall mnie na test obciazenia i wyszedl pozytywnie. wiec teraz sie zastanawialm skad mi sie wzielo tyle tego cukru w pierwszym moczu? moze jakas pomylka w lab.? tak czy inaczej juz spokojnie, cukrzycy nie ma... uff...
 
czy ktos ma kontakt z olą z bydgoszczy, volcan, julią? bo sie dawwno nie odzywały...
 
Julia sie odzywala jakies 2lub3dni temu,to w sumie nie tak dawno. Volcan i Ola uhuhuhu dawno juz ich tu nie bylo.
Nie stety ja nie mam kontaktu z nimi:-(
 
OLA a jak tam Twoje bóle spojenia łonowego?????????:baffled: mnie czasem pobolewa raz bardziej raz mniej nie jest źle
ja mam podobnie, raz boli tak, że ledwo chodzę, raz prawie wcale nie dokucza... ale strzela mi tam, że masakra - jak wstaję z łóżka na przykład

dziewczyny powiedzcie mi jak radzicie sobie ze zgagą bo ja już nie wyrabiam od tygodnia mam okropną zgagę nawet w nocy jak się budzę to mnie piecze i nic nie pomaga...:no::confused:
mi pomagają migdały - 6-8 sztuk zjadam i jest ok

co do wagi to ja mam 6,5kg na plusie
 
reklama
Ja też :-(Volcan troche czasu temu pisała tez po długiej ciszy może czasu niema a julia faktycznie czasami pisze :tak:Ja nie mam do żadnej z was tel w razie gdyby cos może ktos się wymieni tel zemną na priva :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry