reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze jak chwile jakie 15min) postoicie w jakims sklepie to wam sie slabo robi i odrazu mdlosci macie? czy to normalne ostatnio zdarzylo mi sie tak w dwoch sklepach i dzisiaj nawet
 
kurcze...a nie dostałyscie mojego numeru? wysyłałam kilkunastu osobom....zaraz wyjezdzam, ale jak wroce to napisze jeszcze raz....
 
Ja swoj telefon podawalam ci modroklejko juz jakis czas temu na priva,a teraz wyslalam do maniulki i ewelci:-)
 
bardzo fajny wątek... szczególnie że część dziewczy rzeczywiście "znika". Już dawno też nie było wieści od Nika81, chyba że przegapiłam gdzie się podziała.
 
Nie...ja tak nie mam, ale nie martw sie to moze byc wynikiem przedświatecznej gorączki.

poza tym w tych sklepach jest duszno, głośno i w dodatku te sztuczne oswietlenie...a moze po prostu mialas gorszy dzien
 
Ja ostatnio mam tez problem ze spaniem...ogólnie jestem strrrrrasznym spiochem a ostatnio tak sie jakos przestawiłam ze dlugo nie moge zasnąć, w nocy budze sie po kilka razy bez powodu a jak przychodzi 6 albo 7 ze trzeba wstawac to ZAPADAM W TAKI GŁĘBOKI SEN ze wolami mnie z łóżka sciągnąć nie mozna....i potem spie do 12...bez sensu...dobrze ze juz na zwolnieniu jestem, bo gdybym tak miala chodzic do pracy....
 
reklama
Fajny pomysł z tymi numerami telefonów, zwłaszcza się przydadzą jak już będziemy po porodzie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry