reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny Was swędzą stopy albo dlonie, a mnie....całe ciało. Nasila się to zwłaszcza jak juz chce isc spać...:crazy: i sie zaczyna...noga, ręka, glowa, pięta, plecy....:baffled: rzucam sie po tym łożku jak szalona...

na domiar złego chyba mam "syndrom niespokojnych nóg" bo ciągle mam potrzebe wiercenia nimi, i im bardziej sie staram zeby sie nie ruszac tym bardziej mi sie chce :dry:

jeju jeju jak jak bym chciała zeby juz wszystko wróciło do normy, a tu jeszcze 10 tygodni...jak nie lepiej...
 
reklama
Dziewczyny czy was czasami boli tak bardziej kluje w okolicach pepka jak dzidzia strasznie szaleje?
 
ATsonia, swędzenie skóry moze być spowodowane problemem z wątrobą, postaraj się jeść trochę mniej ciężkostrawnie, a jak bedziesz u lekarza, to powiedz mu o tym, ,może da Ci skierowanie na badania krwi, zeby sprawdzić, czy wątroba prawidłowo pracuje.
 
Ok, chociaz wydaje mi sie ze nie jem cieżkostrawnych potraw, poza tym to swędzenie pojawia sie tylko wtedy, kiedy staram sie zasnąć-wydaje mi sie ze to jakos moja PSYCHA pracuje, wiec staram sie tym nie przejmowac ;-)
a moja lekarka to w kółko powtarza ze wszystko jest ok i zeby nie wymyślac :dry: no to nie wymyslam i nie dopatruje sie ...
 
Sluchajcie,ja spie bardzo dobrze (poza przerwami na siku) ale az tak dobrze ze...ponoc chrapie i tego nie slysze.Maz mowi ze mam tak gdzies od tygodnia:szok: bardzo sexy zonka... hm :)
 
hehehe dobre z tym chrapaniem :-) ja CHYBA nie chrapie, ale się wierce i zastanawiam sie ile moj M jeszcze zniesie. poza tym ja śpie od "ściany" jak to sie mowi, wiec ciagle go ganiam "kochanie pic!!!" "kochanie posun sie bo musze wysc siku" "kochanie a może tak lody???"
 
ATsonia uśmiałam się troszkę czytając Twój post :-). Ja dzisiaj zasnęłam po zewnętrznej części łóżka, później się przeniosłam na stronę od ściany, znowu na zewnętrzną, i obudziłam się koło ściany hi hi ale to już nie pamiętam jak się stało :-D u mnie od wczorajszej nocy też się zaczęło nocne wstawanie siku :crazy:.
 
reklama
ja 1 raz na tym wątku - bo ból jakiś dziwny się pojawił w lewej stronie brzucha na samej górze między żebrami a moim brzucholem, nie wiem czy się ponaciągałam w czasie prac przedświątecznych czy co, ale niestety nie mogę teraz zbyt długo siedzieć - pół godziny siedzenia i mnie dziwnie dusi i boli????????:baffled::baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry