reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Uuuu modroklejka uwazaj na siebie.Moze za to ze za duzo obowiazkow przed swietami i mniej odpoczywasz,ale jak sie znow pojawi takie cos to zmykaj do szpitala.
Ja tez zauwazylam ze jak za dlugo stoje lub chodze a nawet siedze to czuje sie taka zmeczona i brzuch napiety,ale jak narazie skurczy chyba nie mam.
 
reklama
Ja swoj telefon podawalam ci modroklejko juz jakis czas temu na priva,a teraz wyslalam do maniulki i ewelci:-)

Sara wyslalam ci wiadomosc na priva bo myslalam ze tego posta teraz napisalas,kurde cos mi sie z BB na chwile zrobilo,a potem patrze przeciez ten post nie jest dzisiejszy.Sorki
 
czesc Dziewczynki
Dziś niestety i ja sie tu musze wpisac:-(Wczoraj wyskoczyłam na 1,5 godz na miasto bo mi sie podkład do twarzy skonczył. kupiłam i szybciuyko wrociłam. No i od wieczora mam cały czas twardy brzuch, jakbym kamien nosiła. Prawie cała noc nie spałam bo mnie bolał, no i sie martwie bo co prawda juz nie boli za bardzo ale dalej jest twardy. Dobrze ze choc dzidzie czuje. I teraz nie wiem czy zostac w domu i lezec czy jechac na wigilie:confused: tylko ze w domu nic nie zrobione:zawstydzona/y:
Czemu to zawsze tak jest ze dopada nas cos w najmniej odpowiednim momencie:-(
A moze powinnam jechac do szpitala? tylko kto mnie dzis przyjmie
 
Kitki nie wiem co Ci doradzic,ja tez tak mialam przez ostatnie dwa dni.Najpierw mialam twardy i bolal mnie a na drugi dzien tylko twardy ale czytalam ze tak moze byc i to jest podobno normalne.Najwazniejsze ze czujesz dzidzie.
Jesli sie strasznie nie pokoisz to zadzwon do gina albo jedz gdzies do szpitala.
 
Mnie teraz strasznie brzuch boli, aż mi tak trochę łzy lecą :-( eh i twardy jest cały :crazy:nie chcę nikomu nawet o tym mówić, żeby nie martwić. Czuję ruchy dziecka ale też tak dziwnie jak nigdy :-(. Może jak się prześpię to będzie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,koniecznie powiedzcie o tych twardnieniach brzucha swoim lekarzom.Moze to byc normalne bo to okolice juz 30 tc ale moze to byc niepokojacy objaw i dostaniecie tak jak ja specjalne leki antyskurczowe (twardnienie brzucha to skurcze) np. fenoterol. A doraznie lykalabym chyba nospe jak brzuch stwardnieje (bo tez jest antyskurczwa) ,ale nie jestem lekarzem wiec nie mnie decydowac.
 
Sara ma rację, twardnienie to skurcze, położna mi powiedziała, ze nie jest to powód do stresu i aby nie martwić się na zapas, ale koniecznie trzeba o tym powiedzieć lekarzowi.
Przy twardniejącym brzuszku należy trochę więcej też leżeć.

Ja dziewczny też chciałam się Wam poskarżyć, od tygodnia strasznie mnie swędzą dłonie i stopy, powiedziałam o tym lekarzowi kazał zrobić badania, wszystkie wyszły w normie, swędzenie nie przeszło :( piję wapno, wcześniej wcierałam fenistil. Lekarz powiedział, że na coś się uczuliłam, ale nie wiem na co, nic nowego nie wprowadzałam do diety :(

Macie może jakieś pomysłu, może któraś z Was miała podobny problem?
 
Ja dziewczny też chciałam się Wam poskarżyć, od tygodnia strasznie mnie swędzą dłonie i stopy, powiedziałam o tym lekarzowi kazał zrobić badania, wszystkie wyszły w normie, swędzenie nie przeszło :( piję wapno, wcześniej wcierałam fenistil. Lekarz powiedział, że na coś się uczuliłam, ale nie wiem na co, nic nowego nie wprowadzałam do diety :(

Macie może jakieś pomysłu, może któraś z Was miała podobny problem?

Swędzenie. Na tym etapie ciąży górna cześć macicy znajduje się mniej więcej 10 cm powyżej pępka. Rozciągająca się na brzuchu skóra może swędzieć; jest to całkowicie normalne. Delikatne masowanie brzucha przy użyciu nawilżającego balsamu może przynieść ci ulgę. Chociaż cię kusi – nie drap się, może to sprawić, że swędzenie jeszcze się nasili. Możesz także odczuwać swędzenie na ramionach, nogach i palcach stóp i rąk
Hmm wychodzi na to ze czasem tak jest i to nic groznego tym bradziej ze robilas badania i wyszly dobrze
 
Swędzenie. Na tym etapie ciąży górna cześć macicy znajduje się mniej więcej 10 cm powyżej pępka. Rozciągająca się na brzuchu skóra może swędzieć; jest to całkowicie normalne. Delikatne masowanie brzucha przy użyciu nawilżającego balsamu może przynieść ci ulgę. Chociaż cię kusi – nie drap się, może to sprawić, że swędzenie jeszcze się nasili. Możesz także odczuwać swędzenie na ramionach, nogach i palcach stóp i rąk
Hmm wychodzi na to ze czasem tak jest i to nic groznego tym bradziej ze robilas badania i wyszly dobrze

Dzięki, będę musiała zatem być twardsza i nie drapać się, chociaż naprawdę czasem nie jestem w stanie wytrzymać :)
 
reklama
Mnie tez wczoraj i przed wczoraj swedziala stopa a raczej pieta i to bardzo a rece to nawet dosc czesto.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry