reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
Nam też się udało za 1 razem :-) nie wierzyłam, ze tak szybko się uda, więc zaczęliśmy przed ślubem starania, a kilka dni przed uroczystością zobaczyłam 2kreski na teście - nasz najwspanialszy prezent :-) oczywiście ze zrobieniem testu zwlekałam, bo myślałam, że okres się spóźnia przez przedślubny stres hehe :-p a tu taka niespodzianka!!
 
reklama
nam się udało w 4 cyklu, mieliśmy małe problemy, bo chyba ze stresu odkąd zaczęliśmy starania, to mnie się wszystko poprzesuwało, raz nawet mi się cykl wydłużył o 2 tyg:szok:
 
Nam się udało za trzecim razem. Bardzo byłam zestresowana zmianami w pracy, więc mąż mnie wywiózł w góry na gorące źródła i się tam udało :-)
 
Z pierwszym synem3 cykl z drugim w1 ,a teraz w 12 ale mam ponad 40 lat i 17 lat brałam tabletki.
 
reklama
W pierwszej ciąży udało się w pierwszym cyklu, w drugiej w drugim, a w trzeciej - w trzecim. Czwartej nie planuję.
 
Do góry