reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
reklama
ja zaszłam za pierwszym razem i to bez żadnego wspomagania czy obserwacji cyklu, po prostu przytulałam się co 2-3dni i już zaraz zaczynam 6 tydzień:)
 
4 cykl był u mnie szczęśliwy :-) trzy wcześniejsze sie spinałam, testy owulacyjne, wyliczanki- bez skutku w czwartym odpuściłam i jestem w ciąży [emoji2]
 
Pierwsza ciaza pol roku staran na drugie bebe 6 lat czekalam. Nie wspomagalam sie niczym powiedzialam sobie jak bedzie to bedzie jak nie to nie. I udalo sie :)
 
Witajcie, ja zaszłam w ciążę w noc poślubną.
Wydawało mi się ze to będzie większy problem - nie tak od razu.
Mam 33 lata, miałam wcześniej za dużo testosteronu, brałam spironol.
Co wiecej całe życie miałam nieregularne cykle i żadkie co 45 dni a nawet żadziej.
Ciąża jest ok - nie mam żadnych plamień, ani niepokojących objawów.

Lekarz koedyś mnie straszył że w tym wieku i z nieregularnymi cyklami to nie będzie takie proste.

A tu prosze w noc poślubną, naturalnie.

Pozdrawiam
 
reklama
OO, najwięcej w pierwszym? :) Nie spodziewałabym się. Nam się udało za drugim razem, ale spora część moich koleżanek musiała się starać 10 cykli lub więcej! :angry:
 
Do góry